Canon EOS 1100D

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod kultus 8. 4. 2014 14:27

treba Olympus EPM-2? za 8000,- asi velka konkurence nebude ;)
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dany70 8. 4. 2014 18:06

Ten Olympus pen E-PM2 ma začal zaujímať čoraz viac :tleskani a fotky na flickru ma dostali
https://www.flickr.com/groups/2075497@N25/
recenzie má tiež veľmi slušné

Len neviem ako sú na tom kvalitatívne tie dodávané objektívy
Kód: Vybrat vše
http://fotoaparaty.fotolab.sk/produkt-108/detail-1996/olympus-e-pm2-+-14-42mm-cierny-+-objektiv-40-150mm-a-brasna-zadarmo

http://www.alza.sk/olympus-pen-e-pm2-objektivy-14-42mm-ii-r-40-150mm-black-black-d563962.htm
dany70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 8. 4. 2014 19:06

já bych to nechtěl ani zadara, bez hledáčku sa nedá vůbec komponovat venku, dyž dokůpíš hledáček tož zas nedáš blesk, systém na houby, že ně možeš věřit na to veň jed, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radeknohejl 8. 4. 2014 19:20

já bych to nechtěl ani zadara, bez hledáčku sa nedá vůbec komponovat venku, dyž dokůpíš hledáček tož zas nedáš blesk, systém na houby, že ně možeš věřit na to veň jed, Meta


:pozor

To jsou zase kecy. To víš že se dá.
radeknohejl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 8. 4. 2014 19:34

Zase neprehanej, kdo neni na hledacek zvykli komponuje bez problemu aj venku, kolik fotaku ma za 400E schopny hledacek? Pisu schopny...
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metyn 8. 4. 2014 19:56

kdo tu přeháňá? JÁ TEDA NÉÉÉÉÉ, ale vy pánové moc zkušeností z bezhledáčkem asi moc nemáte co? nám nexa 5n a chcu sa posunút alespoň na 6 anebo zkusit omd 10, při slunku do ksichtu to prostě nedám, leda naslepo, moja zkušenosť , kultusu kolikátku ty máš teho nexa? Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kultus 8. 4. 2014 20:15

zajimave, minule tu mel nekdo velky problem s mojim podpisem ze je zbytecne rozsahly a ted je zase zbytecny, kdyz si ho nekdo ani neumi precist ;) asi si ho precejen upravim. Podivej, jestli se chce nekdo posouvat vis nebo jinam musi mit taky nejakou zkusenost. Kolik zkusenosti ma asi tazatel? Tak to prosim te ber trosku s nadhledem. S dobrym displejem se da krasne fotit i za slunka staci si zvednout podsviceni a vyuzit moznost jeho natoceni...a taky si muzes dokoupit za par supu "strisku" na displej. Dokonce jsem ji na NEXovi videl v nejake recenzi. A porad cekam na ten tip pouzitelneho hledacku do 400E :nenapadne
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metyn 8. 4. 2014 20:36

za 7 litrů je nikon 1v1 anebo sony lowendy bezzrcadla . tych je určo vjec modelů, skoro fšecky lowendy zrcadlovek, nechce sa ně to fčíl fšecko vypisovat, no a potom ešče bazar no né? stačí? ináč já sem o 400 e nic nepsal, enom sem konstatoval špatnů prácu s foťákem bez hledáčku, Meta. jo a cos to mlel o tem podpisu? to ně nejak květák nebere.
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mas0n 8. 4. 2014 20:47

metyn: Pokud tazatel predtim fotil mobilem, urcite pro nej nebude absence hledacku nejvetsim problemem. Nevidim duvod, proc by mu nemohl pro jeho ucely poslouzit zmineny Olympus.
mas0n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metyn 9. 4. 2014 04:28

hošové, negdy si fakt připadám jak v rumunsku, čtu toto vlákno znovu a nigde sem sa nedočtl, že je daná cena 400 e a žeby tazatel fotil mobilem, zadání je canon eos 1100 d a pak sa optal na bezzrcátko, napsal sem svoju zkušenosť a pocit z fotění bez hledáčku že stójí za prd, toť fše, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kultus 9. 4. 2014 06:33

No nez zacnes radit si poradne procti zadani ;-) za druhe, v podpisu mam napsane jaky mam fotak, opet poradne cti ale shodnem se v jedne veci a to kdyz ctu tve prispevky, taky si pripadam jak na rumunskem foru ;-)
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rousini 9. 4. 2014 07:48

Na slušný foťák má málo peněz. Musí vybírat z bazaru. Nikon D90, D5100 nebo bezzrcátko s EVF. To bude ale dražší sranda.

Prvně musí zhodnotit jakousi ergonomii a pohotovost ovládání a pak výstup. Skoro si netroufnu říct , co je důležitější, asi individuálně... Pokud nebere tyto faktory, tak ať si koupí cvakátko.
rousini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metyn 9. 4. 2014 08:27

ano, mosím si na.rat na hlavu, je tam zrcadlovka za 400 e. týmto sa ti omlůvám, ale že ty máš cosi v popisu - a ty si myslíš, že rozklikávám každého diskutéra a sonduju co má za vercajch? no nechme teho. ale jak píše rousini tak s tým sa plno ztotožňuju anebo on se mňu? Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 9. 4. 2014 08:35

Na obranu Metu, v mobilnej verzii vidim prd a nie podpis...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 9. 4. 2014 09:24

ano dneska jsem si to vsiml, vetsinou jsem na desktopu...tak OK metaku za tohle omluva ;)mam Sony NEX 5R, hledacek mi nechybi :) Po tom co jsem zkousel kamosovu zrcadlovku-nejakeho novejsiho nikona a taky v praci canon 1Ds mark III tak bych zrcadlo urcite nechtel. 1.kvuli velikosti a hmotnosti 2.na to se nabali vetsi prislusenstvi->vetsi brasna atd. Proste NEX je prerostly kompakt a myslim si ze je pro nekoho s malo zkosenostma/se zkusenostma s kompaktem nebo mobilem bezzrcadko jednoduzsi. Jedine co jim nemuzu uprit je prave z ergonomickeho hlediska mnozstvi cudliku, na NEXovi bych jeden-dva nastavitelne prijal, ale to uz jsou alespon pro mne takove spis malickosti, protoze nic neni dokonale. Tohle treba castecne resi NEX-6, ale to je uz pro mne suma dost velka na to co ja fotim a na co fotak potrebuji...navic v te kategorii je uz i nejaky ten olympus i jine bezzrcatka... a kdyz jsme u te ergonomii tak doufam, ze se uz byl tazatel na neco podivat a hlavne si to chytnout do ruky. Protoze nakup fotaku bez toho, aby si neco pozkousel je podle mne kravina a kdejaky fotograficky obchod je v kdejakem vetsim meste. Pak se muzem bavit konkretneji.
Naposledy upravil kultus dne 9. 4. 2014 09:38, celkově upraveno 1
kultus
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků