Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 16. 3. 2014 18:03

Na rozdíl od skokanů ta DSLR zátěž může fotografům pomoct udržet v tom větru stabilitu. Bezzrcátko bez šance. :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HONZIK63 16. 3. 2014 18:21

Já nechápu proč tam ten Martin jel. Už včera chodily vrány po zemi a nosily šutr v zobáku.
HONZIK63
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 16. 3. 2014 19:01

Že by lákal noční život ?
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maraou 16. 3. 2014 19:58

kozakm píše:Mně o víkendu ani nejlepší digitální zrcadlovka na světě nepomohla k tomu, abych si vyfotil skokana na můstku v akci. Myslíte, že s bezzrcadlovkou bych to dokázal?


Pocitam, ze bys bezzrcatkem nafoti to stejne za daleko mensi peniz :)
maraou
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 3. 2014 23:45

Dnes jsme trajdali s kamaradkou venku a sledovat ji jak se snazi zakomponovat vzdaleny rip s Penem + 300mm (eq.) objektivem bylo celkem zabavne, vzhledem k tomu, ze v tom vetru vlala pomalu ona sama :))

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 3. 2014 08:35

My byli o víkendu "kousek" od Řípu na takovym 37km kolečku po Středohoří a teda na Lipský hoře a na Milešovce foukalo tak, že sem se bál dát x10 na stativ kvůli vrcholový fotce, aby to celý neskončilo na zemi nebo v horšim případě dole pod skálou... A na zbytek sem jen rychle vytáhnul mobil, cvaknul, a rychle zapnout goretexku :-D Jediný co sem litoval bylo, že nemam vodotěsnej mobil protože fotky s kombinací slejvák, zataženo, ledovejch vichr (nejsilnější daný den v ČR) a kroupy by byly luxusní :-D A sem rád, že sem nebral zrcadlovku a větší stativ - tu bych v tom počasí nevyndal z báglu asi ani jednou a ještě bych tahal několik zbytečnejch kg na zádech navíc a to by v těch kopcích nebylo nic moc příjemnýho...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 17. 3. 2014 18:03

Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 18. 3. 2014 18:54

Pavel Breit
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Pavel Breit 19. 3. 2014 06:55

A na rozdíl od SLR problémů CSC pozitiva:
http://www.dxomark.com/Reviews/Olympus- ... Conclusion
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 19. 3. 2014 08:59

rodri: ten like byl překlep :). Chtěl jsem komentovat ten odkaz, ale pak jsem zjistil, že se D600 stále prodává, což mě trochu překvapilo.

Pavel Breit: když Nikon dá do Df horší AF systém, je z toho aféra. Když Olympus použije horší stabilizaci "it seems like a small price to pay". Jak to nazvat?
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-Lama 19. 3. 2014 09:59

Lotrandor: Mno, on u Df to není jen AF, na čem se šetřilo, navíc je to srovnávání jablek s hruškama. Stabilizace neni narozdíl od AF úplně klíčovej prvek pro většinu fotografických žánrů, spíš taková pomůcka, co se občas šikne. A pak.. Df není narozdíl od E-M10 entry level.. alespoň cenou teda fakt ne.
T-Lama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 19. 3. 2014 10:27

Lotrandor píše:Pavel Breit: když Nikon dá do Df horší AF systém, je z toho aféra. Když Olympus použije horší stabilizaci "it seems like a small price to pay". Jak to nazvat?


Z toho je vidět že nikonisti mají problém, problém se vším. Komunita Oly má asi větší nadhled a neberou se tak vážně :).
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 3. 2014 10:41

A nebo má jednoduše ten, co si kupuje drahý FF od Nikonu, jiné nároky na techniku, než ten co si kupuj m43 od Olympusu... A pak mu holt vadí jiné věci.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod reign 19. 3. 2014 10:41

nebo jsou víc ovce?
reign
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků