Výkřik do tmy

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod USER47 12. 1. 2008 23:29

Už se mi to asi všechno zdá. Myslíte si, že je normální volně zaměňovat pojmy jako "kritika fotky" a "urážení" či "znevažování autora"? Nemyslíte? Tak to galerie není pro vás.

Jeden příklad za všechny:
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=50029

Otázka na provozovatele webu: Chystáte se zavést třeba něco jako moderátory diskuzí v galerii? Něco jako nezávislou autoritu? Permanentně čelit útokům některých uražených mistrů fotografie, po tom, co se ode mě či zbytku soudnejch lidí dozví, že jejich fotka stojí za prd, mě už vážně nebaví.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 1. 2008 23:38

moderatori v galerii budou, tyhle primitivnosti by mely prestat - bohuzel ja nereknu kdy... :|
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 12. 1. 2008 23:44

Dík za odpověď, alespoň že tak. Ono nejde jen o tento případ, to je jen špička ledovce a poslední kapka na mou trpělivost, setkávám se s tím u každý druhý fotky, kterou se někdo opováží trochu zkritizovat:(.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 13. 1. 2008 07:48

USER47: No, asi tě to baví, tam chodit kritizovat. Když ses rozhodl psát do galerie kritiky, neseš svoji kůži na trh stejně, jako bys tam dával fotky, ne? :)

IMHO všechny tyhle amatérské galerie jsou jen pro zlost...
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Maročan 13. 1. 2008 08:55

Já souhlasím s USEREM. Těch primitivností je nejen tu, ale všude na internetu hodně.
Zrovna teď jsem někde četl článek o Cyber-šikaně. Úplně to spolu nesouvisí, ale vzniká ze stejného důvodu, jako tyhle ostatní spory o blbostech.

A když vidím člověka, který na opodstatněnou kritiku reaguje jako autor fotky, je mi ho líto a pokouším se s ním dále nepolemizovat, jelikož jsou to většinou zakomplexovaní jedinci, od kterých se dá v lepším případě čekat pomluva a pár sprostých slov. :shock:

4User: Chválit, chválit, chválit :mrgreen:
Foto: Nikon D3000 + Nikkor 35/f1.8 + Nikkor 18-70 DX; Canon G12
PC: HP 6550b + HP 6440b + Lenovo IdeaPad S10-3
Mobil: Nokia E52 black
Maročan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 1. 2008 09:27

Učit se,učit se ,učit se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 13. 1. 2008 09:59

Maročan: Souhlasit s ním můžeš, já s ním souhlasím taky, ale lidi stejně nepředěláš. :(
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 1. 2008 11:06

nebo to vzit z druhy strany a mit radost z toho, ze jsou na tebe ostatni lidi ***** :D
... asi pujdu taky hodnotit do galerie :D
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kromec 13. 1. 2008 11:19

Tak zruste bodove ohodnoceni a nechte jen slovni a problem bude vyresen :)
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 1. 2008 12:03

Nemám radost,že je někdo *****ý. Když už nenávidět,tak k smrti.Ať to stojí za to :!:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 13. 1. 2008 12:49

Pety píše:USER47: No, asi tě to baví, tam chodit kritizovat. Když ses rozhodl psát do galerie kritiky, neseš svoji kůži na trh stejně, jako bys tam dával fotky, ne? :)

IMHO všechny tyhle amatérské galerie jsou jen pro zlost...p/quote]


Já tam chodím kvůli dobrým fotkám, kterých je tam poslední dobou jako šafránu. Když ale při brouzdání galerií narazím na fotku s průměrem 9,5, kterou já vidím tak na pět bodů, tak mi to prostě nedá, abych se nevyjádřil:).

Klidně ať někdo polemizuje s mým názorem, tomu se nikdy nebráním a pokud se to bude týkat fotky, tak si pokecám rád. Ale pokud mě místo toho začne někdo urážet nebo zesměšňovat, tak mě to pochopitelně dost vytočí.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 13. 1. 2008 13:03

Nojo, taky mě někdy diskuse na netu vytáčejí. Lidi jsou prostě různé.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KubaPa 13. 1. 2008 13:13

kromec píše:Tak zruste bodove ohodnoceni a nechte jen slovni a problem bude vyresen :)
Nemyslím si, zrovna u tý odkazovaný fotky User47 hodnotil v podstatě jen slovně a žádnou známku neodkliknul. A nijak mu to nepomohlo.
KubaPa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 1. 2008 13:55

Ano :mrgreen: Zrušte body,chci jen hodnocení. Pane řidič,jezděte sakra opatrněji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbyněk Vašek 13. 1. 2008 16:17

Mě ta diskuse přijde celá taková zmatená. Já osobně jsem radši právě za tu kritiku. Z hodnocení typu - jééé to je nádhera (za 10) - si nic nevezmu a nic mi to nedá. Sám jsem začátečník a většinou mě spíš mrzí, když u mých fotek lidi daj jen známku a nic nenapíšou. Proto si vážím lidí, kteří dokážou objektivně a nenásilně kritizovat a tím mi pomáhají k lepším výsledkům.
Zbyněk Vašek
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků