Nová galerie: hlavní změny

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 3. 2007 21:39

Miovi jsem psal, že ještě budeme dělat nějaké úpravy.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solix 6. 3. 2007 02:10

Mel bych zajem prohlizet hodnoceni fotek jednotlivych uzivatelu.
Jde mi zejmena o uzivatele typu AIKA zalozen 09. 02. 2007 tedy necely mesic, dle profilu ma vlozenych fotografii 0 komentaru vsak jiz 521. :shock:
Komentare se v profilu nezobrazuji z cehoz usuzuji ze uzivatel jen hodnoti cisly bez komentare. To mi celkem vadi, pac se nemohu podivat na jim hodnocene fotografie. :?:
Dostal jsem od tohoto uzivatele slabe hodnoceni (3) nechci plakat, ma nazor. :evil:
chci si ujasnit jedno: pokud ostatnich 520 fotografii hodnoceno timto uzivatelem take nizkymi hodnotami, pak je mi jasne o koho jde :roll: a podle toho mi bude jeho hodnoceni volne. Chci mit prehled nad objektivitou uzivatelu k ostatnim fotografiim.
Pokud ostatni hodnocene fotografie jsou jiz v "normalu" chapu uzivatele jako skutecneho hodnotitele :wink: a podle toho i jeho vyjadreni nad moji fotografii.

Chtel bych tedy, aby sli zobrazit v profilu uzivatele hodnocene fotografie s hodnotou hodnoceni a to i v pripade ze k nim nenapsal zadny komentar.

Pokud nekdo bude chtit zjistit hodnoceni fotografie pred jejim komentovanim, jak je nyni omezeno, muze to stejne obejit registraci dalsiho uzivatele. Proto by se zobrazenim hodnoceni, vcetne hodnot v profilu nemusel byt problem. Nebo ANO?
Kdo chce hodnotit zhodnoti, kdo chce znat hodnoceni druhych, bude ho znat. Zalezi jen na tom jak snadno se k nemu dostane.
:idea:
Solix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Love 6. 3. 2007 10:44

Jo a abych se vyjadril k tlacitku "nebudu hodnotit" : Podla mna je to zbytocne, predsa o hodnoteni tato stranka je. Podla mna ten, kto nechce hodnotit by nemal vidiet hodnotenia druhych. Zvedavost je silna vlastnost, mnohych to hodnotit donuti a o to tu ide...tot moj nazor.
Paul Love
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Love 6. 3. 2007 10:52

Jo a mozno by som tam tiez hodil nejake omezeni na komentare, ale to je jen muj nazor a asi vize pro slusne lidi: Hodnotit by se mohlo dat jen po okomentovani fota min. rekneme 30ti znaky. Do doby, kdy by jich tam nebyl urceny pocet, nezobrazilo by se tlacitko Odeslat, nebo by bylo jine barvy a nefunkcni. Jasne, ze by se nasli vychytralci, kteri by komentovali stylem : asfwahgakhasdfreaskfjksagfGFDSJAJFsad, ale myslim ze by pribudlo i normalnich komentaru. Nevim nakolik by to zatezilo databazi, ale snad by to pomohlo.
Paul Love
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VOJ-TECH (novy) 6. 3. 2007 11:02

No, ja osobne bych dal na komentare stejne omezeni jako na hodnoceni, ze se zobrazi az po vlastnim hodnoceni nebo komentovani - to ze by musel byt vlozen komentar bych nezavadel, kdyz je nejaka fotografie hodne komentovana (to se tady stava zridka :) ) tak uz pak neni nic co rict. Tlacitko NEBUDU HODNOTIT je super, ale prave u nej bych dal omezeni na nutne vlozeni komentare.
VOJ-TECH (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *mio* 6. 3. 2007 11:37

- "nebudu hodnotit" - souhlasím s Paulem. Myslím že to napsal dobře, já bych také to tlačítko do hry nedával.

- zavedení limitu ke komentáři nefandím. Je jasné že kdo chce dát komentář jej dá a nikdo asi nechceme mít u fotky hromady nesmyslných znaků podpořených "pěknou" známkou :-)

- A ještě k textu Solixe. Myslím že by nebylo vůbec od věci kdyby se bylo možné podívat se v profilu na fotky které vybraný uživatel hodnotil, a to i když k ním nepřiřadil žádný komentář. Číselné hodnocení by samozřejmě vidět nebylo. To by se uživatel dověděl až po vlastním ohodnocení. Způsobilo by to i jistou motivaci k navýšení komentářů. Navíc bych ještě apeloval na to co už jsem jendou psal. Jistě by bylo dobré vidět nejen ve vlastním, ale i v profilech druhých "průměrnou obdrženou známku" a "průměrnou známku kterou hodnotí" to by podle mě stačilo k letmému posouzení o obdržené známce o které Solix psal.
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solix 6. 3. 2007 11:55

Ano, jak pise *mio* zobrazení prumerne hodnoceni v profilu uivatele by mohlo stacit. :P Neco co mi rekne s kym mam tu cest. A pokud hodnotil jiz fotografie co ja, tak zobrazit i hodnoceni konkretnich fotografii.
Solix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trhlajz 6. 3. 2007 18:17

Dimo píše:• Hodnocení fotografie je vidět až po udělení vlastního hodnocení. (Zkoušíme, jestli to bude fungovat)

Výborně!! Přimlouvám se za ponechání této funkce.
Trhlajz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod irmo 6. 3. 2007 18:37

ono celi problem v hodnoteni je aj to, ze kazdy ma latku niekde inde nasadenu neni 10b ako 10b vzdy zavysi aj ot toho kdo ju dal :) a kazdemu sa aj nieco ine paci viac a nieco ine menej.
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 3. 2007 21:01

Hodnocené fotografie v profilu: zvážíme to.

Tlačítko Nebudu hodnotit přidáme. Zneviditelnění hodnocení je v galerii jen proto, aby lidé při hodnocení neopisovali. Když někdo nechce hodnotit, nebudeme mu brát právo prohlédnout si cizí hodnocení.

Omezení na komentáře o určité minimální délce: ne, tohle nebudeme dělat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solix 6. 3. 2007 22:05

Co anonymní uživatelé? Budou mít možnost podívat se na fotografii jak je hodnocena? Byla by škoda kdyby ne. :?

Myslím, že by se nemělo zavádět tak striktní omezení pro zamezení zobrazení hodnocení uživatele. Kdo chce, cestu k tomu vždy najde. V profilu uživatele by se měli zobrazovat všechny jím hodnocené fotografie buď s konkrétní, nebo průměrnou známkou.
Konica Minolta Dimage Z2 (4Mpix) 38mm-380mm
Solix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 3. 2007 22:10

Anonymní hodnocení neuvidí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solix 6. 3. 2007 22:27

aby se z toho nestal skoukromý klub...
Konica Minolta Dimage Z2 (4Mpix) 38mm-380mm
Solix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodoldalex 6. 3. 2007 23:15

Hm nesiel by rozsirit zoznam poslednych komentarov na nekonecno? Ked sa uz premazali oblubene polozky (sic!) tak by som si aspon podla komentarov mohol dohladat ktore fotky som v oblubenych polozkach vlastne mal. Je to pre mna dolezite :)
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miho 7. 3. 2007 00:00

Oblibene polozky obnoveny.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků