F A N T O M A S

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod digic 29. 1. 2007 23:52

Chcel by som poziadat administrátorov o nejaku formu stihania uzivatela F A N T O M A S. Myslim,ze nebudem sam...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Březina 30. 1. 2007 00:34

Už se tak děje, uživatel dostal první varování...
Petr Březina
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 1. 2007 02:03

Kdo je FANTOMAS? Nějak jsem na něho nenarazil :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 02:34

bud rad... vsetkemu okrem zvierat dava 1.00,zvieratam samotnym 10.00...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riman 30. 1. 2007 15:39

Taky jsem měl tu čest. Asi to bude fanatický puritán, možná nábožensky motivovaný, ojedničkovává totiž všechny akty a maskuje to desítkami pro zvířátka. ;-)
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 1. 2007 15:42

Nemáte někdo doma virus(nějaký nový) chtě bych ho poslat na AR :wink:
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 30. 1. 2007 21:33

Každý má právo na svůj názor.Podrobně jsem ho poslal adminovi.Pokud budu dávat všem desítky tak zde budu oblíben.Jenže to neudělám,když tady vidím místo fotek jen počítačové výtvory.Je to jen výsledek PC programů a ne fotky.Je ale vidět že kritiku tady nesnesete.Proto je třeba mě odtud "DEMOKRATICKY" odstranit.Mně to spíš potěší protože je mně z těch výtvorů na blití.Jen tím admini přiznají CENZURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen žasnu že je tady ještě kolega josef jerabek,ten měl taky totiž dost kritiky na tyto stránky-hlavně na polonahé tety a systém nejsledovanějších fotek.Kolikrát už mazal svou galerii?Nebo kdysi známé TRIO-jeden autor,tři adresy a stejné fotky!!!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Březina 30. 1. 2007 21:50

Milý Pavle, v zásadě nemám nic proti hodnotě vašich známek, vadí mi ale způsob hodnocení, během čtvrt hodiny nasázet deset a víc jedniček bez jediného komentáře je opravdu zvěrstvo. Nepovažuji své jednání za cenzuru, ale za krok, kterým vycházím vstříc ostatním uživatelům. Pravda prověřená staletími je bohužel taková, že menšina se vždy podřídí, a pokud se nepodřídí, tak je vyhlazena....
Petr Březina
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 30. 1. 2007 22:13

To je názor hodný úsměvu.Tak mě rychle vyhlaďte,aspoň bude tato galerie dle přání většiny-ale SLABOCHŮ.Tímto končím veškerou diskuzi,svůj čas umím využít rozhodně líp!Těm "vyvoleným" přeji: Hodně takových počítačových matlanic-a nepo..rte se z toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:05

.dakujem za prianie... neposeriem,neboj sa...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Otass 30. 1. 2007 23:06

FANTOMASOVY nazory nejsou tak uplne od veci. Pokud ma ve svem portfoliu fotografie, ktere jsou hodne obdivu, tak je vse v poradku ale pokud ne, tak je na tom neco divneho.
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:07

.esteze ma take individuum ako ty nerozhadze... posielam ti pozdrav do ktorejkolvek liecebne,kde sa nachadzas,alebo niekam,kde prave sulozis s nejakou oveckou alebo kozou... zdar!
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:13

Otass: ak si myslite,ze by neboli od veci,aj keby mal fotky ako helmut newton,andrej ban,peter zupnik a este neviem kto,tak mi je Vas luto oboch
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:14

.mozno ale FANTOMAS nie je zoofil,len ho otec mlatil,ked bol maly... po hlave :d
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 30. 1. 2007 23:24

FANTOMAS: A ta zvířátka co známkuješ desítkami ti připadají výjimečná, vynikající apod?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:30

.nie,len nostalgicky spomina na svoje sexualne zazitky
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 30. 1. 2007 23:46

digic : načo zakladáš 2 rovnaké témy :?:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 30. 1. 2007 23:52

lebo si to vyzaduje... ak sa ta to netyka,tak fajn,ale myslim,ze 400 hodnoteni s komentarmi sa tyka dost ludi na to,aby sa to riesilo vo vacsom... prepac za 2 rovnake temy...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ernst Greaber 31. 1. 2007 00:03

Magor, co dodat, ale nemyslím si že by to myslel až tak vážně, nejspíš se jen baví. Asi bude nejlepší ho ignorovat
Ernst Greaber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 31. 1. 2007 00:39

Ernst Greaber : nič v zlom, ale asi nie je sám. Keď sa tak nad tým všetkým zamyslíte, čo vlastne porušil :?: Na rozdiel od zakladania duplicitných tém nič. Skôr ide o morálne previnenie. Týmto nechcem vyvolať žiadny flame, len konštatujem. :wink:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Corwin 31. 1. 2007 01:36

No pravo na svoj nazor mas, to ti nikto neberie. Len mozno skoda, ze ho neodprezentujes aj ostatnym v diskusii. Lebo zatial ho videl len admin, a ten sa po uvahe rozhodol situaciu riesit. To nie je cenzura, to je jeho plne pravo. Ktore zacina presne tam, kde konci tvoje pravo na tvoj nazor. Ale ako vravim, skus ten nazor odprezentovat vsetkym, je mozne, ze ludia zmenia nazor a nenechaju sa strhnut vlnou nesuhlasu, aka tu teraz voci tebe je.
Corwin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 31. 1. 2007 07:08

Pánové, prosím, přestaňte zakládat zbytečná duplicitní témata. My moderátoři se tady snažíme ve svém volnu a zdarma udržet to trochu přehledné a příjemné. Když tady budete dělat úmyslný bordel, vydržíme to jen po určitou mez. Prosím.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod riman 31. 1. 2007 12:23

Po té, co FANTOMAS jasně vyjádřil, jak mají vypadat asbolutně dokonalé fotografie:

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=7682
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=7848
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=8248

nás v oblasti aktu upozornil na takové příšernosti hodné nejvyššího zatracení jako například:

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21891
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=22021
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=23192

aby se následně zaměřil se na počítačově upravované fotografie (najděte si sami).

Obávám se, že rozumná argumentace s člověkem typu FANTOMAS není možná. Snaží se do světa vykřičet nespravedlnost, kterou pociťuje, a čím více křičí, tím méně slyší hlasy těch druhých. Je postižen zvláštním druhem slepoty, která mu dovolí vidět jen černou a bílou, šedé odstíny mezi nimi nedokáže rozlišit. A proto všude ty vykřičníky a jedničky a desítky...

Hodnocení od něj mě netrápí, ani komentáře typu "děs, běs", směrodatné je pro mě mínění těch, jejichž názoru si vážím. Děkuju za každý komentář od člověka, který ví, o čem mluví... a taky ví, jak mluvit...
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ernst Greaber 31. 1. 2007 14:28

Já se omlouvám za vytvoření příspěvku FANTOMAS, prostě jsem chtěl přispět svou troškou do mlýna a nevšiml jsem si že neodpovídám, ale zakládám nové téma. Takže ještě jednou pardon, ale myslím že by to člověku mohlo dojít, když se podívá na čas kdy byl vytvořen první a druhý příspěvek..
Ernst Greaber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 31. 1. 2007 14:33

Omluvu beru, dík.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod svhl 31. 1. 2007 15:18

Fantomas je p**a
svhl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svhl 31. 1. 2007 15:20

Daj tu aj ty fotku fantomas ............. at to porovname ne.
svhl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 31. 1. 2007 15:26

svhl: Zrovna ty by sis měl zamést před vlatsním prahem.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 31. 1. 2007 17:34

digic: Já jse úlně v pohodě a zdráv.Jen ty asi ne,protože tvoje komentáře jsou na žalobu.Tyto stránky sledují i děti,tak doufám že si všech nevkusných slov a narážek všimne "nestranný moderátor" petr brezina.Chce totiž mít v galerii pořádek.Pokud si tam nechá všechny jako ty,tak bude jen "vzkvétat".U mě jsi omluven už z toho důvodu že jsi prostoduchý ČOBOL!!!!!!Doufám že si podle tvých výrazů o tobě udělá obrázek co nejvíc lidí!!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 31. 1. 2007 17:46

digic: Já jsem úlně v pohodě a zdráv.Jen ty asi ne,protože tvoje komentáře jsou na žalobu.Tyto stránky sledují i české děti-umějí číst,tak doufám že si všech nevkusných slov a narážek všimne "nestranný moderátor" petr brezina.Chce totiž mít v galerii pořádek,tak jsem zvědav jaká řešení přijme!!!U mě jsi omluven z jasného důvodu-jsi totiž prostoduchý ČOBOL!!!!!!!!!Doufám že si podle tvých výrazů o tobě udělá obrázek co nejvíc lidí!!!! P.S.:A svoje fotky do této stupidní Arény hodlat nedávám,mají totiž svou hodnotu!!!!!
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 31. 1. 2007 17:51

Proč dvakrát?Na někoho se totiž musí pomalu a opakovat ...
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maročan 31. 1. 2007 17:52

Já z toho vidím dvojmo:-) Že ti to našeptaly vnitřní hlasy? :mrgreen:
Maročan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digic 31. 1. 2007 17:58

.ja som to vedel,ze si zoofil,alebo nejaky iny uchylny nekropedofil... nedas tu fotky len preto,ze si fotis genitalie svojich zvieracich mileniek a sam im davas desiatky... aj v mililitroch... ja o tebe nazor nezmenim a tieto slova nepatria nikomu inemu,ako tebe,ty zoofil... zoofil nie je nadavka,ale diagnoza,ale to asi nepochopis... a to,ze si masturbujes na cudzich aktoch a davas im 1.00 tiez nie je nadavka,ale dalsia z diagnoz,ktore u teba predpokladam. podla mna si obycajny uchyl... nenadavam na teba,ze si ch*j ani kok*t,aj ked si to myslim... proste napisem diagnozu... nekropedozoofilny xenofobik... a ked davas aktom 1.00,asi si aj homosexual... mozno si preoperovana zena... neviem... ukaz fotku... ale aj ine,aby sme mohli posudit,ci taky pripad ako ty ma pravo pouzivat internet a nieto este hlasovat za fotografie. maj sa...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maročan 31. 1. 2007 18:02

digic: No homosexuály bych tímto neurážel.(sakra, teď to bude vypadat, že jsem taky). Koukal jsem na to, jak Fantomáš známkuje a spousta těch aktů byla hooodně dobrá. Některé v pohodě na "9". Spíš je to někdo bez vkusu, někdo kdo žije doma s pejskem a kočičkou.

Na druhou stranu, proč ne. Když někdo vystavuje na internetu, měl by počítat s tím, že se jeho fotky nebudou líbit všem... kdyby vystavovali v galerii, tak tam choděj jen lidi, kteří tomu rozumí a chtějí se kochat, tam by se to nestalo...
Maročan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 18:07

Pane Bože :o
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aCIDfire 31. 1. 2007 18:50

Z pohledu psychiatra by se na to dalo nahlížet i z pohledu,který tu může zapírat,že panu(spíše pubert.hochu) F A N T O M A Sovi nějaká žena/y ublížila/ponížila/y natolik,že k nim cítí averzi,zvlášť když jsou foceny zde jako akty a proto se mstí 1čkama,zoofilie může a nemusí být pravdivá dg,spíše bych to přičítal evidentně schizoidní osobnosti a za ty desítky k uniformním obrázkům se jen skrývá. Zde má a měl by mít moderátor takové prostředky,aby takovýmhle excesům předcházel/mazal.
aCIDfire
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 18:52

Hezký awatar. Jako můj :mrgreen:
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Otass 31. 1. 2007 20:03

Chováte se jako malí...tak ho vyhoďte a ty nadávky si nechte od cesty. Jste trapní, obzvlášť na to, jak tady zastáváte etiku, pravidla a podobné věci. Doufám, že se za své výroky "digic" teď, až vychladnul, stydí.
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2007 20:17

Když jsme u těch diagnóz. Není trochu schizofrenní tu veřejně vystavovat fotky a pak na rameni admina plakat, že je někdo nějak ohodnotil? Rozumím tomu, že většina z vás tu vystavuje proto, že očekává komentáře, které nutí k zamyšlení se nad svou vlastní tvorbou. Proč vás tedy dokáže rozhodit nějaká známka? Nechci hájit nebohého Fantomase, ale trochu mi uniká smysl této debaty nebo vylučování někoho. Fotografování, jako ostatně další umělecké obory, přece není o prvním, druhém, třetím místě na stupínku.

To server admins: Nezvažovali jste udělat galerii pouze s prostorem pro textové komentáře, bez číselného hodnocení?
anonymni

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 21:00

Já raději nic nevystavuji :mrgreen: Protože vůbec neumím fotit a jelikož jsem nervově labilní,tak by mi to mohlo uškodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Miloš 66 31. 1. 2007 21:06

Je mi upřímě jedno jak hodnotí Fantomas o body nejde.

Připadne mi horší taková ta konstruktivní kritika jako "nudné,moc tmavé,středovka" nad takovou kritikou by se nekteří uživatelé měli zamyslet a zastydět. Tmavá fotka nemusí být špatná,Znám i vynikající sředovky,které jinak ani komponovat nejdou např. http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... user=12250

Dále se mi nelíbí hodnocení rámečku a odsouzení fotky za to.
Dále Aréna podléhá často prvnímu hodnotiteli a ostatní se prostě vezou a klikají .....(nemít vlastní a pohled na fotku je smutné).
Kdyby se hodnotilo na slepo tak to by byl mazec co??? :mrgreen:

Asi jsem se moc rozblafal,tak toho nechám 8)
Miloš 66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 21:10

Pokračuj je tu nuda :P
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2007 21:22

To Miloš 66: Myslím, že to může být pro leckoho podnětné. Spousta lidí zde třeba hodnotí každý přepal, ale když se podíváte na fotky top světových fotografů, přepaly se tam vyskytují také. I u takového Sudka. Rozdíl je pouze v charakteru přepalů u analogové a dig. techniky.
anonymni

Odeslat příspěvekod USER47 31. 1. 2007 21:33

[quote="Miloš 66";Dále se mi nelíbí hodnocení rámečku a odsouzení fotky za to. /quote]
Rámeček beru jako součást díla. Nevhodný rámeček dokáže povedenou fotku dost srazit. Představ si, že v galerii (kamenné) visí cyklus BW fotek odněkud ze slumu a jsou růžově a zeleně orámované. Zaručuji ti, že se ti to líbit nebude. V ostatních věcech s tebou souhlasím.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koldajan 31. 1. 2007 22:18

Nechte ho být. Jedná se zřejmě o nemocného člověka.
Koldajan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 22:21

Třeba dělá sociologický výzkum,a vy mu to žerete :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Miloš 66 31. 1. 2007 22:28

USER47 : beru to tak,že na digiaréně potřebuješ odtrhnout fotku od pozadí v prohlížeči, většinou bílé pozadí (a někdy opticky zvětšit), aby barvy a jas byly správně prezentovány. Na výstavě je situace jiná zeď nebude svitit,světlo půjde odjinud.

m4x : Souhlas s tím co píšeš o přepalech, ale kolik lidí má slušně nakalibrovámo?

http://resize.like.cz/images/1170275215forum.jpg

Kdo vtom odkaze viděl jen tmu tak by se měl podívat sem

http://diginews.sk/fotografie/kalibracia/

Tolik můj skromný názor.
Miloš 66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aCIDfire 1. 2. 2007 02:12

Otass>>" ...zastáváte etiku, pravidla a podobné věci"... no o to právě jde,nejen že podobná diskuzní fóra se rychle mění
místo konstruktivní debaty v naprostý nečitelný bahno zamindrákovanejch pubescentů jako tento a kdyby se tu každý choval podobně,tak k čemu by to bylo,objektivní hodnocení fotek ani konstruktivní diskuze asi ne,..takže pravidla,moderování diskuzí,atd.je věc více než nutná a odfiltrovalo by se tím spousta balastu.
aCIDfire
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 05:24

To aCIDfire: Cokoliv mimo focení je balast. I ty řeči tady. Ty snad očekáváš na serveru pro fotoamatéry objektivní hodnocení? :lol: I na profi soutěžích jde o subjektivní hodnocení, natož pak tady.
anonymni

Odeslat příspěvekod vladarocker 1. 2. 2007 09:07

To Fantomas: dobře jsi si tady zavařil:-) To jo. Beru to docela jako legraci, jaká se tu odehrává zbytečná válka, kvůli známkám.. Možná, že máš pravdu ty a my se všichni mýlíme... Většina tě zatratí:-) Ale proč známkovat 1čkami a bez nějakého bližšího vysvětlení.. nebo proč se vlastně vůbec zdržovat nějakým hodnocením? Když tě to rozčiluje? Dále a proč se někteří až tolik cítí ukřivděni, za 1čky? To bych neřešil.
To admin: mohl by mi někdo vysvětlit do jaké míry počítačem upravená fotografie je zde nebo obecně ještě opravdová fotografie hodná vůbec nějakého hodnocení?? Mám pocit, že v dnešní době skoro každý více či méně do fotografie stejně zasahuje... ?? Kdo ne, ať hodí kamenem..!:-) Sám upravuji raw, úrovně, sytost, kontrast, je to v pořádku?? Myslím, že ano.. Nebo bychom galerii označili raději za galerii vysloveně digitálních fotografii, kde úpravy jsou zcela běžné a na místě? Když to ve výsledku pomůže vytvořit /pokusit se/ o jakési vytvarnější dílo?? Možná že je jakákoliv diskuse zbytečná.. V
Naposledy upravil vladarocker dne 1. 2. 2007 09:31, celkově upraveno 1
vladarocker
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 1. 2. 2007 12:38

m4x píše:I na profi soutěžích jde o subjektivní hodnocení, natož pak tady. /quote]

Já nevím, proč se tady furt mluví o objektivitě nebo subjektivitě hodnocení. Hodnocení fotografií je už z principu naprosto subjektivní záležitostí a je to jedině dobře. Objektivně se totiž zhodnotit nedá.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 15:06

To USER47: O to právě jde. Proč by potom nemohl mít Fantomas subjektivní vjem, že hodnotí balast, namísto uměleckého díla :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod USER47 1. 2. 2007 15:50

Proto se taky nerozčiluju. Mně je vcelku jedno, jestli mi někdo hodí pár jedniček. Mě spíš zarazilo to jeho desítkování zvířátek. Ale ani to není nic, kvůli čemu bych nemohl spát. Celkově bych se na tyhle ublíženecký thready vyprdnul a trávil čas něčím užitečnějším.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 1. 2. 2007 17:21

Konečně rozumný názor... Co myslíte, už to celé můžu hodit do koše nebo si tady ještě někdo bude foukat bolístky?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2007 17:30

To Pety: zamknout :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod digic 1. 2. 2007 18:23

.nepaci sa mi,ako ste to napisali,mozete to kludne zavriet,ale nazyvat to foukanim bolistek...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 2. 2007 19:10

a je to:D
(b)lock
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 1. 2. 2007 20:32

digic: Prosím, nepokládej to za pohrdání uměleckými kvalitami kohokoli z přispěvatelů, ale jen a jen za vyjádření k informační kvalitě celého vlákna.
Pety
VIP uživatel