F A N T O M A S

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod F A N T O M A S 31. 1. 2007 16:51

Proč dvakrát?Na někoho se totiž musí pomalu a opakovat ...
F A N T O M A S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maročan 31. 1. 2007 16:52

Já z toho vidím dvojmo:-) Že ti to našeptaly vnitřní hlasy? :mrgreen:
Maročan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digic 31. 1. 2007 16:58

.ja som to vedel,ze si zoofil,alebo nejaky iny uchylny nekropedofil... nedas tu fotky len preto,ze si fotis genitalie svojich zvieracich mileniek a sam im davas desiatky... aj v mililitroch... ja o tebe nazor nezmenim a tieto slova nepatria nikomu inemu,ako tebe,ty zoofil... zoofil nie je nadavka,ale diagnoza,ale to asi nepochopis... a to,ze si masturbujes na cudzich aktoch a davas im 1.00 tiez nie je nadavka,ale dalsia z diagnoz,ktore u teba predpokladam. podla mna si obycajny uchyl... nenadavam na teba,ze si ch*j ani kok*t,aj ked si to myslim... proste napisem diagnozu... nekropedozoofilny xenofobik... a ked davas aktom 1.00,asi si aj homosexual... mozno si preoperovana zena... neviem... ukaz fotku... ale aj ine,aby sme mohli posudit,ci taky pripad ako ty ma pravo pouzivat internet a nieto este hlasovat za fotografie. maj sa...
digic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maročan 31. 1. 2007 17:02

digic: No homosexuály bych tímto neurážel.(sakra, teď to bude vypadat, že jsem taky). Koukal jsem na to, jak Fantomáš známkuje a spousta těch aktů byla hooodně dobrá. Některé v pohodě na "9". Spíš je to někdo bez vkusu, někdo kdo žije doma s pejskem a kočičkou.

Na druhou stranu, proč ne. Když někdo vystavuje na internetu, měl by počítat s tím, že se jeho fotky nebudou líbit všem... kdyby vystavovali v galerii, tak tam choděj jen lidi, kteří tomu rozumí a chtějí se kochat, tam by se to nestalo...
Maročan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 17:07

Pane Bože :o
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aCIDfire 31. 1. 2007 17:50

Z pohledu psychiatra by se na to dalo nahlížet i z pohledu,který tu může zapírat,že panu(spíše pubert.hochu) F A N T O M A Sovi nějaká žena/y ublížila/ponížila/y natolik,že k nim cítí averzi,zvlášť když jsou foceny zde jako akty a proto se mstí 1čkama,zoofilie může a nemusí být pravdivá dg,spíše bych to přičítal evidentně schizoidní osobnosti a za ty desítky k uniformním obrázkům se jen skrývá. Zde má a měl by mít moderátor takové prostředky,aby takovýmhle excesům předcházel/mazal.
aCIDfire
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 17:52

Hezký awatar. Jako můj :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Otass 31. 1. 2007 19:03

Chováte se jako malí...tak ho vyhoďte a ty nadávky si nechte od cesty. Jste trapní, obzvlášť na to, jak tady zastáváte etiku, pravidla a podobné věci. Doufám, že se za své výroky "digic" teď, až vychladnul, stydí.
Otass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2007 19:17

Když jsme u těch diagnóz. Není trochu schizofrenní tu veřejně vystavovat fotky a pak na rameni admina plakat, že je někdo nějak ohodnotil? Rozumím tomu, že většina z vás tu vystavuje proto, že očekává komentáře, které nutí k zamyšlení se nad svou vlastní tvorbou. Proč vás tedy dokáže rozhodit nějaká známka? Nechci hájit nebohého Fantomase, ale trochu mi uniká smysl této debaty nebo vylučování někoho. Fotografování, jako ostatně další umělecké obory, přece není o prvním, druhém, třetím místě na stupínku.

To server admins: Nezvažovali jste udělat galerii pouze s prostorem pro textové komentáře, bez číselného hodnocení?
anonymni

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 20:00

Já raději nic nevystavuji :mrgreen: Protože vůbec neumím fotit a jelikož jsem nervově labilní,tak by mi to mohlo uškodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 66 31. 1. 2007 20:06

Je mi upřímě jedno jak hodnotí Fantomas o body nejde.

Připadne mi horší taková ta konstruktivní kritika jako "nudné,moc tmavé,středovka" nad takovou kritikou by se nekteří uživatelé měli zamyslet a zastydět. Tmavá fotka nemusí být špatná,Znám i vynikající sředovky,které jinak ani komponovat nejdou např. http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... user=12250

Dále se mi nelíbí hodnocení rámečku a odsouzení fotky za to.
Dále Aréna podléhá často prvnímu hodnotiteli a ostatní se prostě vezou a klikají .....(nemít vlastní a pohled na fotku je smutné).
Kdyby se hodnotilo na slepo tak to by byl mazec co??? :mrgreen:

Asi jsem se moc rozblafal,tak toho nechám 8)
Miloš 66
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 1. 2007 20:10

Pokračuj je tu nuda :P
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2007 20:22

To Miloš 66: Myslím, že to může být pro leckoho podnětné. Spousta lidí zde třeba hodnotí každý přepal, ale když se podíváte na fotky top světových fotografů, přepaly se tam vyskytují také. I u takového Sudka. Rozdíl je pouze v charakteru přepalů u analogové a dig. techniky.
anonymni

Odeslat příspěvekod USER47 31. 1. 2007 20:33

[quote="Miloš 66";Dále se mi nelíbí hodnocení rámečku a odsouzení fotky za to. /quote]
Rámeček beru jako součást díla. Nevhodný rámeček dokáže povedenou fotku dost srazit. Představ si, že v galerii (kamenné) visí cyklus BW fotek odněkud ze slumu a jsou růžově a zeleně orámované. Zaručuji ti, že se ti to líbit nebude. V ostatních věcech s tebou souhlasím.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koldajan 31. 1. 2007 21:18

Nechte ho být. Jedná se zřejmě o nemocného člověka.
Koldajan
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků