Vulgarita v DigiAréně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod P i š t a 11. 5. 2006 19:40

Nejsemžádný pisatel a urážlivý typ,ale vyjadřování MOTO20 mně nepřijde zrovna vhodné na volně přístupné stránky dětem.Nedalo by se s takovými autory něco radikálně udělat?Osobně bych se přikláněl ke zrušení stránek.To,aby se nebylo možné přihlásit pod jiným jménem,by taky neměl být velký problém.
P i š t a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 5. 2006 20:53

Příspěvky jsme odstranili. Dotyčný navíc dostal varování, že příště přijde i o všechny obrázky a na oplátku získá zákaz přístupu do galerie.

Ještě prozkoumáme údajné tři přezdívky tohoto uživatele.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 11. 5. 2006 21:15, celkově upraveno 1
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 11. 5. 2006 21:02

Nevím co bylo odstraněno před chvílí tam bylo vše!!!
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 5. 2006 21:14

Před chvílí jsme zrovna mazali. Tady je přehled všech zbylých příspěvků dotyčného uživatele.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozinka 11. 6. 2006 17:34

Prosím o vyjádření k příspěvkům a způsobu diskuze pána s aliasem Kinetizz. Můj rozšířený názor si můžete přečíst pod jeho poslední přidanou fotografií. Nejde mi o cenzuru, nýbrž o jakousi slušnost v galerii. Děkuji. Rozinka
Rozinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 11. 6. 2006 17:46

Kinetizz je jen další nick Drahoslava Buchty alias MOTO20, který už se tu řešil. Viz. toto. Diskuze kolem jeho fotek na FA taky stojej za přečtení. 8)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 11. 6. 2006 18:09

Nejsem puritán, ale kde je nějaká slušnost a úcta k ostatním? Slovník toho uživatele je též zážitek!!! :shock:
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ri.va 11. 6. 2006 18:45

Není to Zabiášův brácha? :)
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 6. 2006 18:46

Objevil jsem tři příspěvky, které by se daly nazvat "závadné". Odstranil jsem je. Zůstalo tam ještě něco?

Jinak postupně čistím všechno, co tady bylo od Moto20. Tohle opravdu není člověk, jakého tady chceme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Březina 11. 6. 2006 19:23

btw: poslední fotografii autora s nickem kinetizz jsem odstranil přibližně v 19:40, jelikož porušovala pravidla uveřejňování snímků v galerii Digiareny.

Petr Březina
Digiarena.cz
Petr Březina
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků