Objektivní hodnocení aneb pověste Rimana

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod orbit 24. 3. 2006 21:59

Zdravím,
neustupuj ze svých názorů. Jsem rád, že se držíš u bodů, které si fota opravdu zaslouží. V jiných galeriích se body 9,10, davají za vyjímečné kousky. Myslím že i 5,6,7, je u nás amaterů vyborné ohodnocení.
Čus orbit.
orbit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neetah 25. 3. 2006 14:18

ja jsem z pocatku po koupi fotaku jen mackal spoust a pak pri uprave fotek jsem se divil, ze skoro nic neni k pouziti ....

sebekrasnejsi fotka pro me nic nerekne kolemjdoucimu ....

a k tomu jeste oskliva spinava prazska zima, to jsem fotak ani moc nevytahoval, nejak jsem nemel co fotit .... mam rad prirodu

takze po velkych porodnich bolestech jsem publikoval v galerii 3 fotky ...

no a ve vysledku, koukam na galerii fotek a sem tam znamkuju, ono obcas to nekomu ujede a u fotky ktera neni zas tak krasna se objevi 7 a 8, a u zajimave fotky zas 5 a 6 .... vse je relativni

ale musim souhlasit s nazorem, ze se trochu vytraci foceni pro radost ... spis se vsude hledaji zlate rezy
neetah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 27. 3. 2006 21:40

Díky za podporu, jak jsem si ověřil, trochu jsem ji využil i při hodnocení tvých fotek. Nic ve zlém... :-)
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomas_kopecny 28. 3. 2006 10:31

Martin Smýkal: Souhlasím! Po uvedení toho článku se vyrojili fotky, který striktně dodržovali vše, co v něm bylo uvedeno. Občas se opravdu narazí na fotku, u které je potřeba hledat a dívat se a trochu víc přemýšlet nad obsahem. Docela mě pak mrzí, když u dané fotky zůstane autor úplně nepochopen, i když je téma fotky a její smysl naprosto zřetelný. Bohužel jen pro ty, kteří se dívají. Ostatní hodnotí kompozici, hloubku ostrosti, barvy a nevím co dalšího...přitom smysl fotky jim zcela uniká.
tomas_kopecny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riman 28. 3. 2006 11:25

adamec:
"Proč hodnotíš snímky? Nedává mi to smysl.Myslím,že jsme tu všichni proto abychom se něco naučili a z prohlednutých fotografií čerpali ponaučení a Ty zkušení nám dokázalí poradit.Tvůj styl hodnocení tomu neodpovídá,ani v nejmenším,protože jen dáváš body,ale prohlížení vůbec nevěnuješ pozornost.Tím se těžko něco naučíš.Věřím,že se nad tím zamyslíš a změníš přístup."
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod siloto 31. 3. 2006 09:01

Zdravím.
O hodnocení mi ani tak nejde (ale leckdy potěší :) ), dávám sem snímky které se líbí především mě, takže hodnocení je takový -pro mne- vedlejší indikátor spokojenosti ostatních a tu spokojenost může ovlivnit mnoho faktorů :). To k té subjektivitě.
Ty alespoň napíšeš k hodnocení koment co a proč a někdy se dá podle toho vyzkoušet jak to myslíš a buď přikývnout nebo ne....
Pokračuj!!! :)
siloto
Kolemjdoucí

Předchozí stránka