Chat na titulní straně DigiAreny

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 4. 12. 2005 00:21

Uvítali byste takový jednoduchý minichat třeba na titulní straně Galerie DigiArena? Tak aby si právě přihlášení lidé mohli pokecat o fotkách a focení?

To Admin: Bylo by to v případě zájmu možné? Myslím že by to mohl být dost výrazný prvek který by odlišil DigiArénu od konkurence a nalákal lidi.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod monkeymahr 4. 12. 2005 11:12

to mi přijde jako dost dobrý nápad, třeba by to lidi chytlo, jen jestli by nakonce bylo o čem povídat, občas to vypadá, že někteří sem opravdu chodí jen kvůli vlastním fotkám
monkeymahr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 4. 12. 2005 11:23

Nedokazu si predstavit jak by mel takovy chat na titulce vypadat...

Chat v testovacim provozu je zde: http://chat.mobilmania.cz , pokud se ujme tak buude mozne zlozit trvalou mistnost pro digiarenu.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 4. 12. 2005 11:31

Měl jsem na mysli něco malého.. prostě... jen okno.. s refreshem... jednoduchým zadáním textu a jeho zobrazením... sakra.. kde já jsem to naposledy viděl... kdybych já si vzpomenul.

Chat na mobilmánii mě odtrhává a odvádí z DigiArény... nechci chatovat, chci hodnotit snímky, podívat se na nové snímky a prohodit pár vět s aktuálně přihlášenými... To není to pravé čím by DigiAréna překvalpila a přitáhla... si myslím... (a že jsem byl ve svých předpovědích co se DigiArény týče zatím úspěšný si myslím je znát... ) :)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miho 4. 12. 2005 11:49

Aha cili jedna se o tzv. shoutbox. Zkusenost ukazuje, ze se tam pak resi zcel jine veci nez je tematika serveru. Na jednom vebu jsme to meli ale velice zahy to bylo odstraneno :)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 4. 12. 2005 11:56

A ha.. ok.. chtělo by to aby byli případní spammeři a narušitelé snadno zrušitelní... uměl bych si představit některé mechanizmy jak toho dosáhnout..
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rada_losik 4. 12. 2005 18:24

Jako myslíš nastěňku? Nebo tak něco?
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 4. 12. 2005 20:58

Ne, to ne... prostě si představ chat o jedné místnosti kde jsou automaticky přihlášeni všichni přítomní...
MirekE
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků