Obra?te řazení hlasování a příspěvků

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 29. 10. 2005 00:12

Je to jen nápad, asi nic podstatného, jestli se vám můj nápad nelíbí, pošlete mě do háje, ale sám za sebe bych uvítal obrácení řazení jak příspěvků ve fóru, tak i hodnocení a komentářů u fotogalerie. Prosím.. novější dopředu... nahoru...

Díky.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 29. 10. 2005 07:57

No to bych nedelal, neprislo by mi to prehledne, btw ve foru si to muzes otocit i sam ;)
mickaelb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wallper 29. 10. 2005 08:09

No mě to nepřijde jako největši problém digireny. Jsou tu i horsi. Me to spis vyhovuje takhle. Navíc by ve fóru byly nejdřív odpovědi a pak teprve otázky,což se mi zdá docela divný.
I can see, I can see, I'm going blind...
Wallper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rada_losik 29. 10. 2005 11:04

Wallper píše:No mě to nepřijde jako největši problém digireny. Jsou tu i horsi. Me to spis vyhovuje takhle. Navíc by ve fóru byly nejdřív odpovědi a pak teprve otázky,což se mi zdá docela divný.d/quote]

Přesně tak, musel by ses dostat na poslední stranu a zjistit si otázku a kdyby ses o tom zajímal tak byl musel číst pospátku a to je celkem nepříjemné.

Ale má to víhodu tu že když téma sleduješ tak nemusíš proklikávat stránky na poslední aby ses podíval na nové příspěvky ale měl bys je na první straně, ale zase by si musel číst pospátku :(

Ja bych to neměnil :wink:
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 1. 11. 2005 06:55

Jsem taky pro zachování současného stavu, chci to vidět srovnané chronologicky. Ovšem u hodnocení, které jsou na více stránkách, by se hodilo, aby odkaz na další stránku byl také dole pod hodnocením.

Odkazy na stránky 1 2 3
------------------------------
hodnocení 1
hodnocení 2
...
hodnocení X
------------------------------
Odkazy na stránky 1 2 3
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 1. 11. 2005 13:04

celkom dobre to tu je, webmasterov chválim :):):):):)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 8. 11. 2005 12:24

Opačný způsob mají na auto.cz (jo, mám i jiné koníčky:-) a nesnažím se dělat reklamu!) a pořád na to nadávám. I když umím číst i zespodu nahoru...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 8. 11. 2005 13:27

Ok... jsem v menšině, podvolím se :-)
MirekE
Návštěvník