Otázky pro DigiArenu: Jak chcete přitáhnout lidi?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 25. 10. 2005 09:06

Nehledejte za těmito otázkami nic jiného, než opravdu jen a jen otázky.

1. Můžete mi říci, jak chcete přitáhnout lidi?

2. V čem si myslíte že je tato galerie lepší než konkurence?

3. Pokud hodláte dělat nějaká vylepšení či změny, tak jaká a kdy?
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 10. 2005 10:00

Nezlobte se, ale proč bychom se vám s tímhle měli svěřovat? Tohle je zcela interní věc, kterou nebudeme řešit se čtenáři. Už jsem vám navíc jednou psal že vám nebudu říkat žádné termíny a konkrétní změny, které plánujeme.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 25. 10. 2005 10:33, celkově upraveno 1
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nový pošťák 25. 10. 2005 10:29

Taky bych si dovolil položit pár otázek a jen otázek...

1. Jaké máte číslo účtu, jeho pin a heslo?
2. Kolik a kde máte doma schované peníze?
3. V kolik chodíte do práce a kdy je Vaše žena sama doma?

Dekuji
Nový pošťák

Odeslat příspěvekod MirekE 25. 10. 2005 10:58

V pořádku... tady asi došlo k nepochopení principů. Ze strany DigiAreny nepochopení principu 'podnikání a reklamy' a z mé strany nepochopení filozofie téhle galerie.

Se čtenáři toho řešíte skutečně velmi málo. A přitom jsou to oni, kteří Vám dávají podněty na kterých se dá stavět.

Na přání čtenářů jste akorát odtajnili hlasování a ejhle: ono to funguje.. ono to tu galerii oživilo.

Přání čtenářů odbýváte nesmyslnými výmluvami o obtížnosti zásahů ze strany programátorů (viz zaokrouhlování času uploadu na dny). A věřte, že vím o čem mluvím. To co jste řekli o obtížnosti tohoto zásahu byla lež. Buď lhali progamátoři vám, nebo vy jste lhali čtenářům fóra a nebo máte tak mizerné programátory, že je to pro ně opravdu veliký oříšek.

Máte snad pocit, že jsem se v tomto fóru nesnažil být aktivní?
Že jsem se nesnažil přispívat k oživení ať už fóra nebo galerie?

Pokud je vaší filozofii takový přístup ke čtenářům jaký předvádíte (viz. odpověď administrátora a další reakce na dotazy a podněty), pak vivat vaše konkurence. Zaplať pánbuh že ji tu máme.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 10. 2005 12:04

Pane Mirku,

na DigiArenu chodí každý měsíc téměř šedesát tisíc čtenářů. Každý z nich má jiná přání. Nelze vyhovět všem, nelze s každým jednotlivé probírat, jak by si zrovna on představoval některou funkci. Škoda, že to občas někdo nechápe a začne si stěžovat, jak je možné, že jsme zrovna jeho návrh neuznali a okamžitě ho nerealizovali. Jinak to ale nejde.

Už poněkolikáté proto musím napsat, že všechny návrhy sledujeme, vyhodnocujeme a těm, které projdou, přiřazujeme priority, v jakých se budou řešit. Tohle jsou ale skutečně už naše interní věci. Mohu vám říct, že řada změn je naplánována, ale zatím stojí ve frontě, protože se pracuje na jiných projektech.

Pokud máte zájem vstoupit do našeho týmu a podílet se jako interní redaktor na chodu webů, napište mi e-mail a třeba se domluvíme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 25. 10. 2005 21:26

2 MirekE : táto stránka bez Vás prežije :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 26. 10. 2005 12:55

To TA: nemyslím si že by nepřežila.
To Marek L.: Odpovídám e-mailem
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 26. 10. 2005 14:46

MirekE: ty jsi student ze?
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 26. 10. 2005 15:08

Ve 35ti letech.. jo, student... stále se učím.... teď momentálně jsou to transfery několika gigabajtových obchodních databází z iSeries AS400 serverů do prostředí MS SQL a komunikace mezi těmito systémy. Vlastně to jsem napsal za jeden týden. Ale myslím si že se člověk pořád může učit.... proč se ptáš ???
Zdají se ti moje nářky malicherné nebo dětinské? Drtivou většinu věcí které dělám se snažím dělat pořádně a nesnáším zbytečnou práci (snahu či námahu).
To samé je focení. Chci se naučit spoustu věcí a nemyslím si že mám patent na vynikající fotografie. Proto se angažuju v takových galeriích a fórech jako je toto. Aby mi ti lepší poradili.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 26. 10. 2005 18:06

sam jsi si odpovedel... pokud jsi v pracovnim procesu, mohl by sis uvedomit, ze pokud delas sedm veci zaraz, zadna z nich nebude dost pravdepodobne kvalitne... me k tomuto uvedomeni stacliy necely dva roky... A jsme u problemu todolistu.... postupne a casem...

dobre svetlo
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 26. 10. 2005 20:29

k todo listům: jeden říká vůbec, druhý říká časem... možná by bylo dobré se domluvit.
ke zbytku: nejsem ten který by chtěl úkolovat někoho na téhle galerii. Asi máme každý rozdílné zkušennosti s Time Managementem a rozdělováním zdrojů. (Někdo potřebuje na jednořádkovou změnu v kódu pár měsícu, jiný to dokáže za pár minut.)

Jen jsem se zeptal. Odpověď jsem dostal/nedostal. Úsudek už je jen na mně a na ostatních čtenářích.

Nemyslím si že bych to tu nějak svými dotazy a zakládáním fór o problematice a snahou o oživení diskuze nad fotografiemi vytrhnul.
Rozhodně nechci nijak škodit. Chtěl jsem jen vědět, jestli neinvestuji svůj čas do zbytečností, když se angažuji tady. A k tomu směřovaly mé otázky.

Toť vše.
MirekE
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků