Martin Kozlik, Alice Jancikova-The Kozlik Bros.and ALICE!!!

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 15:25

Na tom by nebylo co k divení, kdybych se nesetkal se záškodnictvím ze strany právě The Kozlik Bros.and ALICE. Podíval jsem se tedy na jejich fotografie, resp fotografie The Kozlik Bros.and ALICE... Martin Kozlik a Alice Jancikova si skoro ve všech případech udělí na fotografie uveřejněné pod svým společným účtem hodnocení 10.

Je toto opravdu to, co bychom v téhle fotogalerii chtěli?

Není to náhodou v rozporu s pravidly galerie? Míti dva účty a těmi si zajišťovat a korigovat hodnocení??

Mimo to, účty Martin Kozlík a Alice Jančíková nemají vloženou ani jednu fotku. Není to další důvod k tomu si myslet, že jsou to účty vytvořené právě a jen k účelu o kterém jsem psal výše?

Zde se můžete podívat do galerie zmíněného účtu a prohlédnout si jejich hodnocení fotku od fotky:

http://galerie.zive.cz/showgallery.php?cat=500&ppuser=11633

Zamyslete se prosím!!!!
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 15. 10. 2005 17:14

Z 13 fotek mi jich The Kozlik Bros.and ALICE ohodnotil 10. Poněkud překvapivě všechny dostaly po jednom bodu. Je zřejmé, že jsem naprosto příšerný fotograf...
...nebo snad ne? :?:
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 17:19

Nejen že jsi příšerný... jsi nemožný fotograf!!! :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 17:25

Jak Alice tak Martin jsou stejná osoba - shodná s autorem The Kozlik Bros.and ALICE. Přihlašují se ze stejného počítače.

Všechna jejich hodnocení v galerii právě mažu a ještě přemýšlím, co s dotyčným.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 17:29

Nechal bych a nedovolil bych smazat jejich galerii, ať se ostatní ještě podívají
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 17:35

Na druhou stranu je tady ale to, čeho jsem se bál. Copak tohle jsou fotky, které si od "lofika" zaslouží jeden bod?

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=2390
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=2613

Samozřejmě, Kozlík ho právem naštval, že ho hodnotil pouze jedním bodem. Příště se někdo naštve za čtyři body, za pět, šest...
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 17:38

Jasně.. už jsem lofíkovi psal, aby se nemstil, protože to není řešení...
Ale je to zatím ojedinělý případ a navíc.. jak jsi přesně řekl... Oprávněný.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 17:44

A co bude s hodnoceními, které tento uživatel rozdal??? Nikoli sobě, ale ty evidentně mstivé jedničky co rozddal ostatním aby si přilepšil a ostatní poškodil??
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 15. 10. 2005 17:46

Nechal bych tomu nějaký čas. Možná se teď objeví emoce a vracení, ale když budou lidé hodnotit od začátku s otevřenými kartami, myslím že budou hodnotit zodpovědněji...
(Vzhledem k počtu fotek, které jsem ohodnotil, očekávám, že budu mít informace o revanšistických náladách z první ruky. Dám vědět. :-) )
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lofik 15. 10. 2005 17:57

díky, došlo mi to ale nechal som sa uniesť - každý sme nejaký
lofik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 18:04

Takže:

- komentáře Alice a Kozlíka jsou pryč

- jsou pryč všechna hodnocení The Kozlik, které rozdal ostatním, komentáře zůstaly

- píšu škaredý e-mail
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 15. 10. 2005 18:06

:D :D :D ... škaredý e-mail.. já se picnu.. to je termín :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 15. 10. 2005 18:32

Ještě než došlo k výmazu, stačil jsem si všimnout, že jednou z The Kozlikem poškozených byla i vynikající Markéta Hošková (http://galerie.zive.cz/showgallery.php? ... user=10906). Její fotky mám moc rád, jsou zajímavé, jsou originální... takže i kvůli tomu jsem rád, že záškodník byl odhalen a pacifikován.
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 10. 2005 18:45

Další takový je Stringáčik. Tam, kde ostatní váhají mezi osmičkou a desítkou, hodnotí známkou jedna. Ano, je to ten stejný Stringáčik, který si dřív sám refreshoval fotky, aby se dostaly dopředu.

Nechám si z galerie vytáhnout databázi hodnocení a zjistím, kdo nepřirozeně rozdává jedničky.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 15. 10. 2005 22:11

Jen tak dal... znicit prudice... nestalo by za to zjistit i kdo jen neprirozene rozdava jednicky a kam? pripadne rovnou vyjet databazi IP adres a odhalit alternativ-ucty?
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků