Změna hodnocení

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Uvítal bych změnu intervalu bodového hodnocení:
Ne 13 %  76%  [ 13 ]
Ano: Interval (1 až 5) 2 %  11%  [ 2 ]
Ano: Interval (-1 až 5) 0 %  0%  [ 0 ]
Ano: Interval (1 až 7) 0 %  0%  [ 0 ]
Ano: Interval (-1 až 7) 2 %  11%  [ 2 ]
Ano: jiný interval 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod ilicz 16. 10. 2005 23:16

programator je taky jen clovek a ma omezene kapacity.... :wink:
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riman 17. 10. 2005 06:20

A já myslel, že programátor nespí... ;-)
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 17. 10. 2005 09:01

i programator je jen clovek.... teda.... ja jsem vyjimka.. ja jsem silenec ale ja neprogramuju pro tenhle server :wink:
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 17. 10. 2005 10:18

Tak.. kampaň na odtajnění anonymních hodnocení slaví své dílčí úspěchy, mohli bysme započít kampaň na zaokrouhlení času vkládání na celé dny, nikoli na hodiny či minuty :-)
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 10. 2005 23:07

Týden experimentu máme za sebou. Myslím, že se neanonymní hodnocení osvědčilo, takže to necháme i dál.

Kampaň na zaokrouhlení času na celé dny můžete spustit, ale v tomto případě k ničemu nebude. Už jsem to konzultoval s programátorem a změna by byla hodně náročná. V tomto případě energii věnujeme jiným úpravám.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 23. 10. 2005 09:58

Ufff... píšu aplikace pro web už nějaký pátek... .. vím dobře, co tato změna obnáší... pro laiky to popíšu v jednotlivých krocích.

1) Vyzvednutí údaje - datumu (a času) posledního uploadu z databáze - (toto již zde implementováno je)

2) Dotaz na rozdíl mezi aktuálním datumem a datumem vyzvednutým z databáze - (již je implementováno, ovšem muselo by dojít k úpravě... je to otázka změny 1. řádku kódu, kdy pro porovnání vezmu pouze hodnoty datumu, nikoli času!!!!)

3) Vrácení hodnoty bool - JE POVOLEN UPLOAD/NENÍ POVOLEN UPLOAD - toto již je implementováno.

Jedná se tedy o změnu na jediném řádku !!!
Pokud toto vaši programátoři nedokáží, pak chápu veškeré obstrukce které provází každou změnu.
Pokud nedokáží toto, pak je asi zbytečné žádat i to, aby při zamítnutí uploadu vyskočila informace nejen o uploadu, ale i o tom, kdy bude uploadu možný (datum a čas).
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 23. 10. 2005 18:45

Jsem stejného názoru, veřejné hlasování se osvědčilo. Když se někomu nelíbí něčí hlasování, zpravidla si to v rámci komentářů vyříkají - slovně.

Ale s tou náročnou změnou časového limitu vkládání to nemůžete myslet vážně. Z programátorského hlediska je to triviální záležitost, jediným problémem může být vyhledání příslušného místa v cizím kódu, pokud se upravuje již hotové řešení (ať už koupené nebo které je zdarma).
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Č. 24. 10. 2005 15:05

Ještě k tomu bodování, zdá se mi, že se tu poslední dobou objevilo několik jedinců, kteří nemají vložené žádné fotky, ale rozdávají nízké bodování tam, kde jiní dávají vysoké. Mám podezření, že se jedná o ty kteří byli nedávno odhaleni jako škodiči, akorát že se nyní zaregistrovali pod jiným jménem a z jiného PC.
Martin Č.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michael B. 25. 10. 2005 00:47

[quote="Martin Č.";Ještě k tomu bodování, zdá se mi, že se tu poslední dobou objevilo několik jedinců, kteří nemají vložené žádné fotky, ale rozdávají nízké bodování tam, kde jiní dávají vysoké. Mám podezření, že se jedná o ty kteří byli nedávno odhaleni jako škodiči, akorát že se nyní zaregistrovali pod jiným jménem a z jiného PC.s/quote]

Pošlete nám jména dotyčných podezřelých jako SZ (soukromou zprávu) a my si je vylistujeme v databázi. Pokud se Vaše podezření potvrdí, budeme to řešit dál.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monkeymahr 20. 11. 2005 20:52

tak toto mi zatím přijde jako nejužitečnější část tohoto fóra.
mé názory:
-neanonymita je jednoznačně dobrá, viz ostat. příspěvky
-také mě mrzelo když se moje foto velmi brzo ztratilo z dohledu komentujícíh, 3 dny pro upload vítám
-snažím se toho hodnotit co nejvíc a psát slovní hodnocení, to samé bych uvítal i od ostatních, bohužel ale ostatní asi takové literární sklony nemají
- 10-ti bodové hodnocení mi přijde ideální

souhlasím ve většině tvrzení a návrhů s hlavnímí přispívajícími v této diskuzi
monkeymahr
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků