Fotoalbum Salem.sk

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod filipkur 27. 9. 2005 11:07

Pri surfovani na webe som nasiel celkom zaujimavy fotoalbum. Je na adrese http://WWW.SALEM.SK . Po registracii dostanete vlastnu domenu tretieho radu, neobmedzene miesto na disku, neobmedzeny pocet fotiek, ... Urcite stoji za to pozriet.
filipkur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ilicz 27. 9. 2005 13:34

a neprislo ti to jako trosku podpasovka vuci nasi fotogalerii tady?
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod docktor29 27. 9. 2005 13:54

myslim, ze mu to ani neprislo ako podpasovka. vasa galeria je zle spracovana, graficky nedobra a navstevuje ju malo ludi. musite sa este vela ucit, aby ste sa vyrovnali http://www.fotoaparat.cz
docktor29

Odeslat příspěvekod ilicz 27. 9. 2005 13:58

myslim ze nikdo uceny z nebe nespadl, ale kdybych se ja postavil pred vas obchod a vsem lidem miricim do vaseho obchodu bych tvrdil ze naproti maji lepsi? jak byste se na me tvaril? :evil: Zdaleka tu nejsme tak dlouho jako fotoaparat.cz...... :roll:
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 27. 9. 2005 17:03

docktor29 píše:myslim, ze mu to ani neprislo ako podpasovka. vasa galeria je zle spracovana, graficky nedobra a navstevuje ju malo ludi. musite sa este vela ucit, aby ste sa vyrovnali http://www.fotoaparat.cz


Opravdu? A můžete mi, vážený pane, laskavě vysvětlit, v čem se to "nedobré správcování" projevuje? A co Vám připadá tak graficky nepřehledné? A když už mluvíte o té návštěvnosti: všiml jste si vůbec, kdy jsme naši novou galerii odstartovali?

A jen tak BTW: Co že to má fotoaparat.cz za tak skvělé vychytávky? Co jsem se na jeho galerii koukal, tak mi to přijde jako hra "Ulov si co nejvíc bodů" a u toho zkoukni co nejvíc reklam a roluj jak zběsilý. Někomu to vyhovuje. Nepopírám, že nemá jistá pozitiva, ale vzhledem k tomu, že de facto začínáme.... nechte se překvapit.

Pokud chcete kritizovat, měl byste být schopen svá slova něčím podložit. Nezlobte se na mně, ale tento Váš příspěvek beru jako plácání do větru.

Přeji příjemný den.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 27. 9. 2005 20:03

Teď jsem se na to fotoalbum (salem.sk) díval. Je v tom jen malý háček. Vkládané fotky musí být zmenšeny na 640x480. To je opravdu super, super !! :P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Docktor29 28. 9. 2005 08:23

to Michael B. : to, ze je Vasa galeria nedobre graficky spracovana a navstevuje ju malo ludi si myslim ja. je to moj nazor a predpokladam, ze aspon svoj vlastny nazor tu mozem prezentovat. alebo aj to je zakazane?
to Anonymní: nie je pravda , ze na salem.sk je mozne vkladat fotky iba do rozmerov 640x480.
Docktor29

Odeslat příspěvekod fidelio 28. 9. 2005 11:19

to Docktor29
Nezlob se, ale kecáš. Schválně jsem si tam založil účet. A když jsem chtěl vložit obrázky, naskočilo:
Všetky fotky si fotoalbum zmenší na veľkosť 640x480, preto kvoli rýchlosti nahrávania fotiek do fotoalbumov, odporúčame fotky zmenšit vo vašom pc, čím skrátite dobu ukladanie fotiek z vášho pc do fotoalbumov. /quote]
Tak jsem tam jednu (1024x800) šoupnul. Pak po kontrole měla jen a jen 640x480. :D :D
fidelio
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 28. 9. 2005 18:01

Váš názor Vám nikdo nebere. Ale pokud srovnáváte naši galerii s jinou, tak byste měl napsat alespoň nějaký argument - teda za předpokladu, že hodláte dát svému příspevku nějakou váhu.

Rozhodnutí, kterou galerii budete navštěvovat a kterou ne, je také čistě jen na Vás. Nikdo Vás nenutí přispívat zrovna do naší galerie. Máte-li v oblibě Fotoaparat.cz, prosím, jak je ctěná libost.

Přeji příjemný den a dobré světlo.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 28. 9. 2005 18:03

Vase galerie je dobra, ale problem je oproti fotoaparatu ten, ze moji fotku, jako zacatecnikovi skoro nikdo neohodnoti a uz vubec neda komentar ci radu co do priste zlepsit ;)
mickaelb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tazzz 28. 9. 2005 18:18

To je pravda. S tím souhlasím. Je sice hezké že se mi tam objeví nějaké body, ale kdyby tam napsal i pár slov proč třeba ten počet bodů, tak mi to pomůže pro příště. Ale tohle není podle mě problém galerie ale lidí co si ty fotky prohlížejí a bodují.
tazzz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekE 28. 9. 2005 18:46

Tak... po přečtení tohoto tématu jsem se rozhodl. Pokusím se pomoci, budu hodnotit a hlavně komentovat... zaměřím, se na DIGIARENu.. líbí se mi.. mám sice výhrady, ale líbí se mi...

Pár připomínek:
---------------------

1) zúžit rozsah bodového hodnocení.... 1-5, maximálně 1-7.. možnost dát -1
2) Zrušte prosím to rychlé hodnocení!!!! Nejde o to vynutit si komentář ale o to, že já chci komentovat a tak zaškrtnu body a chci napsat komentář a ejhle... už po několikáté jsem zaškrtnul rychlé hodnocení....
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 29. 9. 2005 07:56

Docktor29 píše:to Michael B. : to, ze je Vasa galeria nedobre graficky spracovana a navstevuje ju malo ludi si myslim ja. je to moj nazor a predpokladam, ze aspon svoj vlastny nazor tu mozem prezentovat. alebo aj to je zakazane?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To ze tuto galerii navstevuje malo lidi je dano jejim starim - v tomto pripade spis teda mladim...
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riman 30. 9. 2005 15:57

Prohlédl jsem si galerii na fotoaparat.cz, neregistroval jsem se, takže jen to, co jsem viděl: grafická úprava nevzhledná, struktura nepřehledná, reklamy je hrozně a v komentářích se člověk jen těžko vyzná, když je tam naprostá většina jen prosté bodové hodnocení.

Ovšem fotografiií, jak počtem, tak kvalitou neporovnatelně víc...
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 30. 9. 2005 18:33

Já doufám, že časem budou kvalitní fotografové všichni u nás :lol: Na to že jedeme ani ne měsíc, tak si myslím, že členská základna není nejhorší 8)
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků