Nová Galerie

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ilicz 5. 9. 2005 08:45

Krásné dobré ráno...

nová galerie nevypadá zle, jen bych možná přivítal, kdyby tam nějakým způsobem byly ty hodnotící radiobuttony očíslovaný :wink:
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 5. 9. 2005 16:25

Dobrá připomínka, probereme, zhodnotíme a pravděpodobně doprogramujeme :)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ino 7. 9. 2005 13:28

Ahoja,
na hlavní stránce galerie mi vadí, že je pod fotografií uvedeno jméno autora (či spíše nic neříkající nick). :?

:idea: Mnohem vhodnější by byl název fotografie, toť můj názor.
ciao ino
ino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 9. 2005 13:45

ino píše:
:idea: Mnohem vhodnější by byl název fotografie, toť můj názor.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 9. 2005 14:12

Na tohle mám jiný názor a zatím to asi nebudeme měnit. Autor fotografie je důležitější než název.

Zatím vám přezdívky autorů nic třeba nic neříkají, ale nebude to trvat dlouho a v galerii se vyprofiluje skupina velmi dobrých fotografů, které budete znát podle přezdívky. Na jejich snímky se podíváte právě kvůli uvedenému jménu, stejně jako třeba čtete některé články jen proto, že je napsal určitý autor.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilicz 7. 9. 2005 14:57

Otazkou k diskuzi ale zustava jestli si radsi prectu prumerny clanek od znameho autora, nebo kvalitni clanek neznameho autora... Nazev muze nekdy pomoct pochopit smysl fotografie... Co takhle tam zmacknout oboji?
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 9. 2005 15:17

Zatím se to nechystáme změnit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Václav Přibáň 8. 9. 2005 05:12

Mohu vymazat foto ze svého prostoru a tím si umožnit nahrání dalšího fota? Mám vyčerpanou kapacitu 20 MB.
Václav Přibáň
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamek.jan 8. 9. 2005 06:23

Maximalni kapacita, kterou v galerii mate, je 20 MB. Pokud teto hranice dosahnete a i tak chcete uploadovat fotografie, musite nejdrive nejake jiz nahrane odstranit. Takze odpoved na Vasi otazku je ano.
adamek.jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 8. 9. 2005 06:25

[quote="Václav Přibáň"uMohu vymazat foto ze svého prostoru a tím si umožnit nahrání dalšího fota? Mám vyčerpanou kapacitu 20 MB.t/quote]

Ano fotografie jde smazat...
Na horní liště klepněte na odkaz "Moje fotografie". Vyberte si fotografii, kterou chcete smazat a klepnete na ni. Dole (kousek nad tabullkou s EXIF infem) je zaskrtavaci policko "Smazat fotografii"... Zbývá jen "Odeslat" :)
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 8. 9. 2005 08:30

ocenil by som ukladanie prihlasenia do cookies, aby som sa nemusel prihlasovat pri kazdej navsteve galerie. :?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kloki 8. 9. 2005 08:34

Anonymous píše:ocenil by som ukladanie prihlasenia do cookies, aby som sa nemusel prihlasovat pri kazdej navsteve galerie. :?


to som pisal ja. trocha tu teraz oboznamovaco tapem, takze:

1. v galerii sa treba logovat pri kazdej navsteve
2. vo fore je moznost zapamatat prihlasenie, ale
3. ked prejdem z fora, kde som prihlaseny do galerie, tak uz v nej prihlaseny nie som

trosku na stiru, ne? :roll:
kloki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michael B. 8. 9. 2005 15:53

Toto je první věc, kterou hodláme řešit, a už se to vše připravuje. V brzké době by se tento problém měl stát minulostí.
Prosím o malé poshovění, naši programátoři jsou poslední dobou vytíženi nad maximum.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansky 11. 9. 2005 09:18

Vadi mi sposob anonymneho hodnotenia, malo by byt vidno kdo ako hlasoval, nech funguje akasi zodpovednost, aby si kazdy zvazil, ci niekoho neposkodi, alebo naopak. :wink:
Tiez si myslim, ze by priem. hodnotenie malo byt ukryte do doby vlastneho ohodnotenia, aby mohol clovek prejavit svoj nazor a nie sa prisposobovat hodnoteniu ostatnych.
Vola sa po tomto v mnohych galeriach, priznam sa , v praxi si to neviem predstavit, ale za pokus by to stalo. :?
Inak ten smer, ktorym vasa galeria ide, sa mi paci, ten predosly stav uz bol naozaj zastarany. :D
Dalibor Stefansky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 9. 2005 09:36

Máme obavy - a na jiných fórech je vidět, že nejsou neopodstatněné - že by potom docházelo k různým mstám a problémům. Ten, kdo byl špatně ohodnocen, už nepřistupuje objektivně k fotografiím hodnotitele. Než jsme galerii spustili, prozkoumali jsme hodně konkurenčních služeb, přečetli diskuze a tento problém tam byl velmi častý.

Kromě toho je hrozně nepřehledná orientace v komentářích, když většinu z nich tvoří jen prázdné příspěvky s hodnocením.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků