Nová Galerie

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 2. 10. 2005 18:50

Vážně nechcete zvážit ty oblíbené podle množství shlédnutí??? Já opravdu kolikrát otevřu fotografii ne proto, že by se měla stát mou oblíbenou, ale proto, že v malém náhledu není vidět co na ní vůbec je.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ilicz 3. 10. 2005 12:35

ja si myslim neco podobneho...
[i]Registered Linux user no. #387946[/i]
ilicz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 3. 10. 2005 17:07

Uvítal bych možnost zobrazit seznam všech fotografií, které jsem ještě nehodnotil. Vzhledem k tomu, že si si systém ke konkrétním fotkám pamatuje, jak jsem je ohodnotil, neměl by to být problém.

P.S. A opět s pamatováním kontextu.
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 3. 10. 2005 17:12

A když už jsem u návrhů, co ten problémek fotka za 24 hodin / fotka jednou denně?

Už mě to vyloženě pije krev, včera jsem to dával někdy kolem desáté, tak to musím počkat... grrr!
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michael B. 3. 10. 2005 17:14

Určitě se tomuto problému budeme věnovat, ale bohužel v současnou chvíli jsou všichni programátoři vytíženi prací na jiném projektu. Jakmile bude ukončen, začneme řešit galerii. Omlouvám se a dovolil bych si vás požádat o strpení.
Michael B.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 3. 10. 2005 19:56

Já se zase omlouvám za trošku ostřejší tón.
I když vcelku přesně vyjádřil moje pocity. ;-)
riman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ku 10. 10. 2005 23:36

KEBY STE ASPON OBMEDZILI FOTKY V OBLUBENYCH ASPON HODNOTOU ZNAMKY, ABY SA TAM TAKETO VECI NEDOSTAVALI:
http://www.photopost.cz/galeriefoto.php?id=178946
2.67 urcite nehovori ani o oblubenosti ani o kvalite, tak tam dajte filter, nech su tam fotky od 7, alebo 6 vyssie, uz s tym volaco urobte, to vam nevadi, ze clovek pride do vasej galerie a ako prve nanho vypadnu podobne veci???
Ved to ze chlaapy klikaju na nahu zenu je normalne.
ku

Odeslat příspěvekod Michael B. 11. 10. 2005 01:58

ku píše:KEBY STE ASPON OBMEDZILI FOTKY V OBLUBENYCH ASPON HODNOTOU ZNAMKY, ABY SA TAM TAKETO VECI NEDOSTAVALI:
http://www.photopost.cz/galeriefoto.php?id=178946
2.67 urcite nehovori ani o oblubenosti ani o kvalite, tak tam dajte filter, nech su tam fotky od 7, alebo 6 vyssie, uz s tym volaco urobte, to vam nevadi, ze clovek pride do vasej galerie a ako prve nanho vypadnu podobne veci???
Ved to ze chlaapy klikaju na nahu zenu je normalne.

Ten link se Vám trochu nepovedl, tohle nejsme my :lol:
Nicméně se mi povedlo dohledat na základě zmínky o nahých ženách, co jste myslel a máte pravdu. Opravdu je s tím potřeba něco dělat... :?
Michael B.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekE 11. 10. 2005 09:53

:-) Ten link je dobrej :-)

a propo... jak dlouho budou vyřizovat vaši programátoři účastníky, kteří se dovolali před námi ? :-)

To měl být vtip. Jen jestli by nestálo za to vyvěsit nějaký wishlist, kde by byly problémy kterými se chcetete v budoucnu zabývat a které z našich připomínek hodláte implementovat hned jakmile budou vaši programátoři volní s přibližnými termíny, aby jsme tu neustále neprobírali jedno a to samé.
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 10. 2005 10:16

Nezlobte se, ale wishlist a případné termíny budou jen interní. Tohle nebudeme vyvěšovat na fóru.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kkukko 11. 10. 2005 12:41

Ospravedlnujem sa za ten link, medzi pisanim som este linkoval onu zaujimavu fotecku, takze nastal preklep a kontrola neprebehla.
Este raz sorry. :oops:
Este mi vadi a rozculuje toto:
kliknem na nahlad a opat sa mi otvori nahlad, to znamena fotka, ktora je vacsia, ale nekvalitna, lebo je to len dalsi nahlad originalu, takze to byva neostre, nekotrastne atd. a mam velmi silny dojem ze spusta znamkujucich na ten "original" nepozrie, neviem si inak vysvetlit, ze znamkuju niektore, pre mna dokonale, fotografie takymi nizkymi znamkami.
Mozno moze za to aj to, ze tam byvaju obrovske fotografie, ktore sa dialupistom nechce stahovat, tak im stacia nahlady.
A to je dalsia vec, co tak, ako je to v inych forach, vratit sa k rozmeru maximalnemu, trebars aj 800x800 s obmedzenymi kb.(250+-)
Priznam sa, ze inak vsade volam po moznosti presne opacnej, ale tie nahlady fakt nemaju uroven a ten medzischod mi pripada uplne, uplne zbytocny. :?
Prajem pekny den. :)
kkukko

Odeslat příspěvekod MirekE 11. 10. 2005 14:11

Ohledně WishListu:

Takže nezbývá než čekat a nevědět do kdy a na co??
Divný přístup...
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stringacik 18. 10. 2005 10:37

Nova galeria je fajn.
moje vyhrady:
1, ku kolonke "Nejlépe hodnocené" - podla man je fajn ze zobrazuje priemer (dokonca by som ju dal aj dlhsiu napr. 10 poloziek) , ale ak ma byt tak ako je, mala by byt pri nej moznost si zaskrtnut casove obdobie napr. 1den, 3 dni, 1 tyzden, 1 mesiac, 1rok (casove udaje su na diskusiu)
2, pod foto ma byt nazov nie autor ...
3, nerozumiem vyznamu kolonky "Nejaktivnější" radsej nex je tam pokracovanie kolonky "Nejlépe hodnocené"
4, kolonka "Nejoblíbenější fotografie" by okrem poctu zobrazeni mala brat v uvahu aj pocet hodnoteni... alebo len pocet hodnoteni (uz som to tu pocul od viaceryx, ze sa tam dostavaju kadeake biedne foto na ktoryx je nahotinka ;c) len pre velky pocet zobrazeni castokrat bez bodovania) a to dost znizuje pohlad na tento server aj ked je tu spusta foto, ktore si zasluzia byt na uvodnej stranke a prezentovat kvalitu, ale sa nedostane pre maly pocet zobrazeni
napr. prve 4 momentalne prezentuju tento server ako VOY
Stringacik

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 10. 2005 11:26

1. Omezíme to na kratší dobu a bude tam odkaz na delší seznam.

2. Tady mám jiný názor. V galerii už třeba klikám na fotku jen kvůli některým autorům.

3. To je tam spíš kvůli tomu, aby na stránce nebyla ošklivá díra.

4. Jenže ty nahotinky jsou opravdu nejoblíbenější. Tady zatím změnu neplánujeme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MirekE 18. 10. 2005 11:35

add 1) I s náhledem?

add 4) Myslím ale, že by si Nejlépe hodnocené fotografie zasloužily stejný prostor a úpravu s náhledy jako ty Nejoblíbenější
MirekE
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka