Fotosoutěže + automatické zmenšování fotek

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ivanna 4. 3. 2009 19:03

Ahoj, prosím Vás o radu. Poslala jsem fotografii do fotosoutěže Samsung. V pravidlech je minimální rozměr delší strany fotografie 1600 pixelů, ale server si rozměry fotografie při nahrávání vždy automaticky upraví na rozměry maximálně 1200 pixelů. Není to poprvé a myslím, že řada lidí si toho ani nevšimne ( stejně jako já dříve) a tudíž ani netuší, že pravidla nesplňují.
Nevíte, prosím, někdo, jak fotografii nahrát tak, aby nebyla automaticky zmenšena?
Předem děkuji za odpověď, Vostřáková
Ivanna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivo Prümmer 5. 3. 2009 14:52

Dobrý den, fotografie se automaticky zmenší na rozměry definované galerií. Ty jsou v tuto chvíli 1 600 (š) × 1200 (v). Pravidlo soutěže o minimálním rozměry fotografie tedy nebylo vymyšleno správně. Pokud byla vaše velká fotografie při nahrání zmenšena, rozhodně to není důvod k vyloučení ze soutěže.
Ivo Prümmer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ivanna 5. 3. 2009 15:21

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Ivanna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Backgramond 12. 3. 2010 15:42

Aha..už jsem se taky lekl..jelikož fotografii mám 1625x1207x24 a když si ji stáhnu z galerie tak je 1599x1188x8 takže to udělala jen galerie, ale snímek je stále v soutěží pokud to chápu...Jedná se o MĚSTSKÁ KRAJINA Jarní fotosoutěž DIGIfota, DIGIareny.cz a Nikonu.
Děkuji za odpověď
Audinst MX1 + AKG 271MKII
Sony STR-DE 495 - zatím 5.1 Sony plast
Tesla NC 440
Backgramond
Kolemjdoucí