Podívejte lidé volají po změně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod irmo 30. 10. 2008 07:19

jaa urcite ...
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter olekšák 30. 10. 2008 11:07

Môj názor k iným navrhovaným zmenám:
1. vložiť 1 fotku za 3 dni stačí, častejšie nie som za
2. možnosť dať sériu fotiek s adekvátnym obdobím nemožnosti ďalšieho vloženia sa mi páči, mnoho autorov (ja k nim nepatrím) potom lepí sériu do jednej fotky, čo sa zle pozerá, alebo to vkladá po jednej - po 3 dňoch séria po jednej fotke stráca kontinuitu
3. možnosť ikonky (fotky) užívateľa v galérii - som za, je to info naviac a vizuálne spestrenie textu, kto nechce, nedá nič
4. kategórie - mne stačí, ak tam bude kategória Ostatní, tam môže byť všetko, čo sa inde nedá zaradiť
peter olekšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Strider... 31. 10. 2008 19:17

ajaj... první nedostatek mediánu se projevuje... v tuto chvíli je za poslední 3 dny 29 fotek s hodnocením 9,0... a současný TOP nestačí všechny zobrazit... z toho vidím dvě východiska... zvětšit zobrazovaný počet fotek v TOPu, nebo začít více bodovat s použitím celého rozsahu bodové stupnice...
Canon EOS 400D, EF 50mm f/1.8 II, EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II set + B+W cpl, home-made TS na hajzlgumě, odrazné desky 5in1, plastikovej stativ z Polska...
Strider...
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 31. 10. 2008 20:36

B je správně :)
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Strider... 31. 10. 2008 20:50

já vím, Pety... jenže jak k tomu uživatele dokopat? vím, to se tu už řeší sakra dlouho... napadlo mne to udělat jako na FA... tj dopsat k bodům jejich slovní hodnotu... jenže to by se musel rozšiřovat prostor pro tabulku s potenciálním bodovým hodnocením... a to by asi byl problém, že?
Canon EOS 400D, EF 50mm f/1.8 II, EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II set + B+W cpl, home-made TS na hajzlgumě, odrazné desky 5in1, plastikovej stativ z Polska...
Strider...
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Březina 3. 11. 2008 11:12

DIGIarena rozhlas se opět hlásí:

medián: od pátečního večera máme nasazený medián pro počítání průměrného hodnocení fotografií, počítá se pouze z bodů, počet komentářů nemá vliv.

kategorie: přidal jsem kategorii Glamour a Ostatní, kategorii PF sloučíme do jedné, kde budou všechna PFka

uživatelská titulka galerie:
návrh uživatelského zobrazení titulní stránky galerie je velmi dobrý nápad, bohužel ale v současném stavu neproveditelný, protože galerie běží na hotovém programu a pokud bychom chtěli udělat uživatelsky definovanou titulku galerie, stálo by to hodně programování.

série fotografií:
také dobrý nápad, pokusím se k tomu zjistit více, ale již nyní jsem skeptický, protože omezení limitů jde nastavit pouze pro celou galerii naráz, ale uvidíme, naděje umírá poslední...

snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, ozvěte se


petr březina
DIGIarena.cz
Petr Březina
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 23. 2. 2009 20:10

Chtěl bych se zeptat, ohledně administrace/správy nastavení u fotek - konkrétně mi jde o možnost povolení/zakázání komentářů a hodnocení, jestli by to nešlo udělat tak, abych tuto volbu mohl změnit nebo aspoň povolit nejen při nahrávání fotky, ale i později.

Pak ještě k správě fotek - pokud chci třeba změnit název nebo popis u nějaké fotky, tak buď kliknu na Moje fotografie nebo na svůj profil a dám Správce fotografií a tam musím ručně zvolit kategorii, ve které se daná fotka nachází - nešlo by do těch kategorií ve Správci fotografií přidat možnost "Zobrazit vše" a kromě možností Odstranit a Uložit, přidat možnost Upravit údaje - tím pádem by pak byla asi zbytečná funkce "Moje fotografie", ve které třídění podle kategorií vůbec není. Nebo aspoň zvýraznit možnost "Administrace:: Upravit údaje", která se zobrazuje po otevření konkrétní fotky - protože je nad touto volbou dost odkazů a tlačítek a je to dost nepřehledné.

Díky. :-)
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 23. 2. 2009 20:18

Co na to další uživatelé galerie?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Burda 22. 3. 2009 13:00

Nasel jsem nahodou toto vlakno.
Daji se zobrazit "vsechny komentare" ??

Zatim jsem nasel jen funkci poslednich par,ale dole by se ai sikl odkaz na

Zobrazit vsechny komentare" a seradit od nezhavejsich po nejstrasich spolu se strankovanim...
Radek Burda
Burda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 22. 3. 2009 15:57

U těch posledních několika je v závorce slovo "další", kde najdeš přesně to, co hledáš.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burda 22. 3. 2009 16:09

hele, ja su fakt nablble....

na teto strance: http://galerie.zive.cz/member.php?uid=87195&protype=2

je skutecne u hodnocenych fotek mozne dat "dalsi" a tam najdu vsechny mnou okomentovane fotky serazeno od desitek k jednickam.
------------------------

ale kdyz chci najit posledni komenty serazene podle casu (druhy odstavec), tak tam zadne "dalsi" neni.

------------------------

kde tovarisc z NDR udelal chybu?
Radek Burda
Burda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Burda 22. 3. 2009 16:10

stejne je to i u komentu na moje fotky.... taky jich je tam jen par, ale kdybych chtel vic, nenajdu nic :-)

(coz nastesti v mem pripade je zrovna jedno)
Radek Burda
Burda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 22. 3. 2009 22:19

Jo aha, já myslel všechny komentáře, ne jen tvoje. V tom případě s tebou souhlasím, taky mi to občas chybí.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků