Podívejte lidé volají po změně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Gallileo66 24. 10. 2008 10:25

S těmi fotkami s komenty - to asi bude problém - dost často se tam lidi prostě baví...
Gallileo66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 24. 10. 2008 10:53

Prispejem aj ja,...ako prve chcem povedat to, ze som celu diskusiu /hadku/ necital, lebo sa to neda,.....druhe bude to, ze uz dlho nepridavam fotky do galerie, ale obcas aj mna prekvapi nejaky jedinec, ktory mi da hodnotenie presne opacne ako ostatny - prvy krat sa snazim pozriet na fotku a hladat dovod, pre co to tak je,..ak ziaden nenajdem, tak si poviem, ze mal blbu naladu, alebo si nieco kompenzuje.....ulohu v tom zohrava aj jeho galeria, ktoru ak nema, tak sa jeho nazorom nezaoberam vobec....ak je slaba, tak ho beriem na vedomie iba ako nazor konzumenta, ktory ma radsej photoshopografiu a teda mu nevyhoviem....
Male hodnotenie od jedineho uzivatela samozrejme nastve, no zit sa s tym bez problemu da.
Do tretice chcem povedat, ze podobne boje uzivatelov na nete su uplne bezne: vacsina, co nechce ublizit s pozitivnym myslenim vs. odbornici, ktory casto kritizuju az prehnane, ale aspon k veci vs. ludia, co sa bavia tym, ze skodia.....treba ich vediet odlisovat,....mnohym by pomohlo zavedenie "povinneho poctu fotiek v galerii" pre moznost hodnotenia statnych.....to je aspon minimum, co by sa dalo spravit...
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 24. 10. 2008 11:01

Mě je to upřímně jedno.Ale chápu ,že někomu to vadí. To je tak všechno co můžu říct.Jsou na světě mnohem horší věci. Jdu se najíst.(alespoň něco pozitivního) :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 24. 10. 2008 11:08

Ozaj,..pozrel som si galeriu uzivatela Migg.....jeho nazor by som bral vazne, ci uz je dobry alebo zly,..o foteni nieco rozhodne vie a ma aj (pre moje oko) dobry vkus.....mne potrva este roky, aby som vedel takto dobre fotit....
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallileo66 24. 10. 2008 11:35

Bodování a kritika je dobrá věc - a spojená s tím že se nebudou moci psát příspěvky po určitou dobu bude asi i užitečná. Pokud někdo vloží dvě fotky a nedostane se mu pochval na které čeká - všichni jsme tak začínaly a všichni jsme v tomto stejní - a bude mu to vadit - pak se stáhne... Už to pomůže pročistit galerii jako takovou... Nejde o to aby vystavovali jenom vyvolení a profici... jde o to, že spousta lidí se nemá snahu ani učit a ve většině případů spíš potom škodí - ty mě dvojku já tobě taky - a je to bez ohledu na kvalitu fotky. Když bude mít někdo zájem se něco naučit a brát kritiku - pozor kritiku ne nadávky - objektivně - pak je to ku prospěchu věci. A to další je už na těch co hodnocení píší - jestli dají jenom nízkou známku bez komentu - je to chyba - ale myslím si že když už dávám známku která svědčí o nekvalitě tak bych to měl zdůvodnit. A za tím si stát... Sestřelování kvalitních fotek je v poslední době módou a mstění se v galerii také, ale právě tyto věci - věci které dělají lidi sami - ty nezměníme ani my, ani admini. Když vidím že mě někdo napadá špatnou známkou kvůli hodnocení - pomsta je tak sladká... - tak ho ignoruji a je to. Nelezu k jeho fotkám a nehodnotím je a nezvedám ani jejich sledovanost... Ve většině případů ti co mají fotky dobré se snaží pomoci svým hodnocením. Nedivím se jejich rozhořčení...
Gallileo66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 24. 10. 2008 12:49

To je mizérie,to je mizérie. Dobře už bylo 8-S
Naposledy upravil Petr1968 dne 24. 10. 2008 13:52, celkově upraveno 1
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 24. 10. 2008 13:19

Tohle jsem fotil v mládí :-[ Obrázek
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cikorsky 24. 10. 2008 13:40

Petře, prosím... forky do jiného vlákna... tohle vlákno ať zustane opravdu o tom, proč bylo založeno... diky....
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 24. 10. 2008 13:51

Když já jsem takový :'( Co se mnou :-(
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cikorsky 24. 10. 2008 14:13

potrestat: vlož svoje fotky do galerie :-P
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 24. 10. 2008 14:17

Já už dávno nefotím.Nemám na to foťák
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter olekšák 24. 10. 2008 14:36

Čítam túto diskusiu od začiatku, ale stále mi chýbajú základné odpovede na otázky, ktoré sa tu už viackrát objavili a ktoré môže zodpovedať len správca webu:

1. Potrebuje táto galéria podľa správy webu vylepšenia, na ktorých by participovali jej užívatelia alebo nepotrebuje?
2. Zaujíma správu webu názor užívateľov na fungovanie galérie?
peter olekšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 10. 2008 18:31

Na všechno jsem přece už ve svých příspěvcích odpověděl. Znáte, co je pro nás důležité, víte, kterým směrem nechceme jít, víte, na koho se obracet v případě problémů s některými uživateli. Nechci se pořád opakovat.

Z vašich diskuzí víme, jaké jsou problémy, zamýšlíme se nad nimi, některé věci použijeme, některé ne.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cikorsky 24. 10. 2008 19:47

Pane Marku L., díky za reakci, budeme tedy věřit tom, že se nyní některé věci pohnou kupředu...

Ikdyž vaše poslední věta mi ve mě vyvolává jistou dávku pochybností, za kterou se omlouvám - pokud totiž o nešvarech ve fungování DA z diskuzí - jak píšete - víte, a zamýšlíte se nad nimi (nad některými několik měcíců nebo roků), jak dlouho bude trvat jejich realizace.... snad se Vám podaří najít řešení co nejdříve...
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter olekšák 24. 10. 2008 20:29

Marek L.: ďakujem za odpoveď. Dúfam, že v dohľadnej dobe aspoň časť vylepšení, navrhovaných užívateľmi, bude mať na rozdiel od minulosti konkrétnu podobu. Seriózne by podľa mňa mňa bolo, ak majú byť zmeny odrazom všeobecného názoru, urobiť prieskum (anketu) na zistenie, aké zmeny užívatelia preferujú. Dianie v galérii (hovorím za svoju osobu) budem do vykonania aspoň čiastočných zmien sledovať pasívne (bez pridávania fotiek a komentárov).
peter olekšák
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků