Podívejte lidé volají po změně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Gallileo66 22. 10. 2008 21:14

To rcorp : Ono nejde o hodnocení i když k tomu problému patří... jde o všechny - dobrá fotka nemusí být zvulgarizována a ani zahozena idiotismem... Přeci když mi někdo ohodnotí fotku a já vidím jak fotí tak mám určitou představu toho, jakou má ten druhý představu o kvalitní fotce - když jsou dobrý a vím to a vidím to - tak se budu snažit ledacos vylepšit a navíc ve spoustě případů se dočkám i pomoci a rady. Pokud někdo dá špatnou známku bez komentu a nevidím jeho práci tak mě to uráží dvakrát tolik když ještě píše vulgarizmy.
Gallileo66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cikorsky 22. 10. 2008 21:20

rcorp: ještě jednou - myslím, že většina lidí/autoru, kteří vyvolávají tyto debaty nejsou ufňukanci, kterým jde o body - jsou to normálni fotografové, kteří prostě jen nechtěji tolerovat chování některých jedinců... a proč bych to měl tolerovat? Každý z těch lidí dává fotky i jinde - tuhle galerii většinou mají rádi - jinak už by dávno byli pryč - jako mnozí dobří fotografové, kteří to neunesli (a proč by měli?)- a já se jim ani nedivim :(
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gallileo66 22. 10. 2008 21:27

Mám pocit že stejně povede svoji... to že jste ufňukanci...
Gallileo66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gallileo66 22. 10. 2008 21:38

Kdesi jsem četl - focení je radost - a pro mě to byla i radost prohlížet fotky... nevěděl jsem - nikdy by mě to nenapadlo, že se i toho dá zneužít. A to je vše - vše jsem již řekl...
Gallileo66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 22. 10. 2008 21:47

JÁ NIC NEHODNOTÍM. Nic neumím,ničemu nerozumím. 8-P
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Migg 23. 10. 2008 06:22

Že jákékoliv omezení ohrozí a poškodí jen ty slušné s tím nesouhlasím a cítím v tom spíš výmluvu..tady nejde přeci o nějaká hodnocení někdo mi dal 4 vyhoďte ho..ale pokud si někdo založí účet, kterým rovnou dává transparetně najevo o co mu jde... jako antimiqq a Migg. (což uznávám bylo vůbec chytré, protože pak leckdo přehlédne kdo ho to vlastně komentuje)...tak to asi opravdu nebude zcela v pořádku... v jiných galeriích mají většinu těchto "věcí" bezvadně ošetřenou..ale to jen proto, že tam je vůle (Photoextract)..tady prostě vůle není a tak se z těch co mají námitky dělaj ublížení šašci... pokud jde o bonz tlačítko je to více jak 1/4 roku co tu v jedné debatě na fóru vyšlo najevo, že tlačítko nefunguje..a moderátor se dušoval, že se to obratem napraví (shodou okolností to bylo když sem sem se tu přidal do diskuze a jako správný ufňukánek si postežoval, že už je to pomalu rok co si tu někdo založil účet jen proto aby pod jednu mou fotku napsal, že sem ji ukradl..a zase v tichostái zmizel..a že bonz tlačítko mi bylo prd platné..jelikož je tu ze strany vedení lhostejnost).
Tedy buď rovnou řekněte..změny nechceme dělat je s tím moc práce..kašleme na vás...a nebo se dohodnem na nějakých vylepšeních... a ne furt jen psát, že to a to nejde a kdo chce cestu si najde..u nás se zase říká kdo nechce výmluvu si najde ;-)
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 10. 2008 07:25

Hm
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rcorp 23. 10. 2008 08:22

Stačilo by být trochu nad věcí...ale né, potřebujeme příkazy, zákazy a tisíce četníků na jejich dodržování. Kvůli svým sobeckým zájmům omezovat všechny okolo, to je ta správná cesta! A samozřejmě tvrdit, že je to pro dobro všech. Božínku...
rcorp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 10. 2008 08:30

Svoboda projevu vyžaduje soudné lidi.Ale lidé jsou svině.(Prasatům se omlouvám) V galerii jsem nebyl hodně dlouho. A na hodnocení nemám. Sám nic neumím :D Napíši klidně někomu,že je svině,ale abych chodil prudit do galerie rozdávat jedničky? 8-D Nemám 10-15 let. :D Někdo z toho vyroste,někdo ne.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cikorsky 23. 10. 2008 08:35

rcorp: být nad věcí a nechat si všechno líbit - to k sobě moc nejde.
Nepotřebujeme příkazy a zákazy - potřebujeme pravidla - lepší pravidla, než jsou ty současné! Když je špatný zákon, taky se změní. Když jsou špatně nastavená pravidla, nevidim duvod proč je nezměnit.
rcorp: až tu budeš déle, možná se ti zalíbí a pak možná pochopíš, proč prostě "doma nepotřebuješ šváby"...
Naposledy upravil cikorsky dne 23. 10. 2008 08:38, celkově upraveno 1
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 23. 10. 2008 08:36

Chtěl bych jen zopakovat to, co jsem psal včera a co asi hodně lidí nepochopilo. Pokud se vám galerie nelíbí, nechcete do ní vkládat fotky, mrzí nás to, ale máte na to samozřejmě právo.

Někteří z vás ale teď děláte přesně to, proti čemu protestujete: škodíte. Obrázky samozřejmě smažeme a jestli nedostanete rozum, nebudete mít do galerie přístup.

Chováte se jako děti.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 10. 2008 08:38

Obrázek 10 A prý jsem na hlavu :D :D Jsem rád,že nejsem ten nejhorší :tleskani :tleskani
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cikorsky 23. 10. 2008 08:41

Marek L.: jsem velmi rád, že jste tak rychle zasáhli proti nám "škudcum" - snad se někdy dožijeme i doby, kdy to budete dělat na těch opravdových ... jo, dneska jsem velmi naiví....
cikorsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 10. 2008 08:42

Já nejsem naivní :D Život je krutý boj,žádné slitování.Boj na život a na smrt
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 23. 10. 2008 08:42

Dokud se budete chovat jako děti, které by si zasloužily pár facek, tak se toho asi nedožijete.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků