INVEX-stoji to letos za to?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod kromec 23. 10. 2007 12:22

Tak kdo byl dneska na INVEXu, pochlubte se co se vam tam libilo , jestli se vyplati tam zajit? CO je tam z pohledu fototechniky ke shlednuti atd...
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 23. 10. 2007 13:33

INVEX niekedy stal zato????? :) Promoterky sa nerataju ;-).
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod norman_64 23. 10. 2007 16:05

ted jsem dojel...stojí za prd....kdyby mi to nezaplatila firma,tak na to kalím :?
norman_64
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 23. 10. 2007 16:08

IRMO stal napr. v 96 -98 :) pak to slo z kopce, jen se ptam ,protoze pry minulej rok nebyl zas tak spatnej, bylo tam moznost si osahat a vzkouset celou radu digitalnich fotak apod...
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 10. 2007 17:45

jedu tam v patek, tak uvidim.
Ale co jsem videl tu mapu arealu, tak maji docela dost pavilonu zavrenych, nevim, ale myslim, ze driv toho bylo vic. Treba je to vic nahusteny, uvidime
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Charly_trutnov 24. 10. 2007 18:37

Doufam ze to nevadi, ale nechtel jsem zaplacavat forum.Ale tyka se to Invexu. :lol:
Chtel jsem se zeptat zda se tam muze normalne fotit? Nebo jestli je to zakazane nebo jestli se za to musi priplatit. ?
Charly_trutnov
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod norman_64 24. 10. 2007 20:55

já fotil kde se mi chtělo
norman_64
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 10. 2007 21:50

jasne, tomu by snad ani neslo zabranit.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod irmo 25. 10. 2007 07:25

napriklad v jaskyni driny si ted pitaj +200sk za fotoaparat ....
ale jo na invex mozez fotit co to da ... ved oni budu len radi kazdej dalsej reklame :)
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Charly_trutnov 25. 10. 2007 09:10

OK dik :)
Charly_trutnov
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 25. 10. 2007 11:37

Pokud Vás zajímá tahle technika, tak stojí za to navštívit počátkem září veletrh IFA v Berlině (vstup 15 EUR/den). To se nedá srovnat s tou hrůzou, čemu u nás říkají INVEX.
bastien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 25. 10. 2007 17:09

no ja byl na vexu hned v utery rano kdyz to zacalo a nemit to zadarmo i s cestou a povinne tak bych tam nejel,

1. byl celej areal naprosto prazdneh
2. 2 pavilony Invex
3. 2 pavilony DIGITEX ztoho jeden byla GAME hall a ve druhem byla pulka zabranou SONYm :) a Canonem
4. 2 pavilony Business hall (pro cloveka knicemu)

Takze byl celej vex celkem na 4 pavilonech

Ale tak vzal jsem si sebou fotacek a celkem slusne si zafotil, shledl par veci ohledne HDTV a vydal se ke Canonu :)
prinos byl pro me akorat vyzkouset si 40D (ale to neni problem si pockat na digiforum)

Takze ja osobne INVEX/DIGITEX vubec nedoporcuju...... stoji to cim dal vice za prd :(( pristi rok snad bude Invex jen na brane :)
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lagus.at 26. 10. 2007 20:55

Pred chvili jsem dorazil domu. Co se tyce invexu tak me zaujalo jen PC co melo spotrebu 25W, coz je fakt dost malo na to co v nem bylo. Ale je v tom drahej hdd. Jinak Digitex byl minulej rok lepsi. Osahal jsem si tam novinky ale bohuzel se tam neukazal Nikon :(. Taky tam byl dnes Ondrej Neff a kdyz mluvil tak jsem vubec nevnimal, nechapu jak on to dela :-). 40D vypada na slusnou masinku ale muj Nikonacek bych asi za nej nevymenil(D80). Jinak sem tam cvakal s 1D a 5D, jsou to super stroje. Cely se to da za chvili prolitnout kdyz se nejak moc nezdrzujes.
Muzes si nechat vytisknout nejaky fotky coz taky neni spatny.
Lagus.at
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lagus.at 26. 10. 2007 21:00

Jo a hodne me zaujala Sony A700, vypada to na hodne dobrej stroj. Jeste jsem v rychlosti mrknul na oly E3 a kdyz jsem to drzel v ruce tak jsem z toho mel hodne dobrej pocit. Vypada fakt solidne
Lagus.at
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Denda 26. 10. 2007 22:55

Já tam byl dneska a lituju peněz vyhozených za vstupné.Nestálo to za nic.
Denda
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků