PROLAIKA

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod nitrate 1. 2. 2007 21:09

Zdravím, chcel by som sa spýtať kto má aké skúsenosti s komisionálnym predajom v Prolaika v Bratislave. Dik za rady.
nitrate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodoldalex 1. 2. 2007 22:47

Prolaika ma dojala v momente, ked sa raz jeden z predavacov snazil vyhlaskovat Nikon ako NICON ...
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miso.r 2. 2. 2007 12:07

Zdravim. Raz som tam nakupoval, ale že by boli nejaký ochotný to sa nedá povedať. Nečakaj ochotu.
miso.r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rasfo 3. 2. 2007 11:12

Nakupoval som tam tiez iba raz personal ma odradil tak ze radsej nakupujem cez net. Moc ochoty tam fakt nieje.
rasfo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.haburaj 3. 4. 2008 12:38

Prolaika? Taký personál by som zo svojho obchodu poslal kade ľahšie. Ich neochota a arogancia ktorá z nich priam srší ma odrádza. No okolnosti ma nútia ich tam navštevovať.
martin.haburaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Canon77 3. 4. 2008 16:25

Ja tam kupoval Sigmu 24/1,8 z bazáru a asi som natrafil na jediného normálneho človeka čo tam robí. . . bolo vidieť že je to odborník na fototechniku. . .bol to taký starší pán.

Nešlo mu vôbec o to, aby som za každú cenu ten objektív kúpil,...
Povedal mi klady a aj zápory o ňom a bolo fakt vidieť, že sa tomu rozumie. . . bohužial o ostatných sa to už nedá povedať....
Je to proste kamenný obchod, v ktorom predávajúci robia asi iba do výšky svojho platu a pritom to nie je zrovna najlacnejší obchod :-)
Canon 350D
Canon EF-s 17 - 85 mm/4 - 5,6
Canon EF 100 - 400mm/4,5 - 5,6
Sigma AF 24/1,8
Canon speedlite 430 EX
Canon77
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Episyrphus 3. 4. 2008 17:31

Kupoval som v Prolaike Nikkor 24/2,8D. Až doma som zbadal, že je poškodený. Vraj tovar v komisionálnom predaji majú úplne prekontrolovaný na základe ich dlhoročných skúseností... Ale ja za to môžem, že som si ho neskontroloval až do detailov. Oprava ma stála 7000 Sk.
Výbava: Nikon D300s, D80, D50, 18-55 DX, 50/1,8D, 70-300 VR, Sigma 28-70/2,8, Sigma 70-200/2,8, Sigma 150/2,8, Sigma EF-500 DG Super.
Episyrphus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 3. 4. 2008 17:50

Kupoval som tam uz 2x, ale zatial len filtre. Cucim tam na chalana asi 5 minut. Potom chodim uz po nom, lebo nie som domaci a kazdy cas sa da aj lepsie vyuzit az nakoniec, sa zastavil a opytal sa ma, ci nieco nepotrebujem(miestami som si pripadal ako homosexual :oops: :oops: :oops: ). Ja ze nie, ze ja len tak prechadzam... Trulo. :roll: Pravda je, ze svojich znamych vybavil pocas mojej cca 20 minutovej navstevy vzdy promptne. Ale... Neviem ci je to choroba mladych alebo ja som moc narocny,ale ovela lepsie sa bavil ten dochodca alebo ten panko s cernymi vlasmi ako ten "moj biely kon". Vsadil som na neho hned ako som prisiel, ze... S mladym dame nejake spolocne jokes a tak... A nist. Tak mozno nabuduce... :roll: :roll: :roll:

Ale tebe ide asi o kvalitu tovaru. Moje filtre OK. Ta HAMA na ZENIT akurat. :wink: :oops:
Dr.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek65 14. 1. 2012 20:21

Troska ozivim stare vlakno. Myslim ze za tych par rokov sa nic nezmenilo. Bol som tam pozret fotobatoh. Ochota nulova, jeden predajca sice vybavoval zaujemcu o fotak, ale nebol schopny na mna zareagovat ani ked som sa ho len chcel opytat ci ten batoh niekde na predajni maju. Druhy potom dosiel, ale ani o mna nezakopol. Nakoniec som si batoh nasiel sam, asi 5min ho pozeral, predajca okolo mna dva krat presiel a nic. Ked som odchadzal, uz tam myslim nikto nebol, pozdravil som pri odchode, nikto nic, totalny nezaujem o zakaznika.

Uz mam s nimi zlu skusenost so servisom fotoaparatu, toto je dalsia. Myslim ze som s nimi skoncil nadobro. Radsej si ten batoh objednam inde, za trocha vyssiu cenu, ale nebudem podporovat toto a este neviem si predstavit riesit pripadnu reklamaciu tovaru, ak by bolo nutne.
Marek65
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků