Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 13:16

Přiznám se, že jsem vůbec netušil, o čem tu polemizujete. Kalhotky mě teda rozhodně nenapadly. Pokud by to ale nedejbože dotyčné vadilo, nabízí se radikální změna šatníku. Napadá mě třeba skafandr...

A propos, nějak mi uniká, co pak asi musíte říkat ns fotky z (ženskýho) plážovýho volejbalu. Tam je minimálně 95 % (oficiálně publikovaných) silně politicky nekorektních.
Ale to ostatně mnozí berou jako raison d'être tohoto sportu a základ jeho úspěchu. :D
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2020 13:58

Jak je vidět, názory se hodně liší. To je pro diskusi přímo blahodárné :-)

No, co se týká plážového volejbalu, je to hezké na pohled, ale pokud někdo focení založí na detailech ženských intimních partií, tak je to trochu málo, myslím ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Dolgor 11. 9. 2020 14:14

Pokud nedělá pro Hugh Hefnera ;-)
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 14:17

Davidof píše:No, co se týká plážového volejbalu, je to hezké na pohled, ale pokud někdo focení založí na detailech ženských intimních partií, tak je to trochu málo, myslím ;-)

Přinde mi, že to tak má drtivá většina fotografů (privátně si jim teda nedivím, ale v rámci dnešní politické překorektnosti to samozřejmě nepřiznám :D ). Ostatně, po můžským plážáku nikdo ani neštěkne. Možná, když by přešli na dříve oblíbený (silně poddimenzovaný) slipový plavečky ... ;-)
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 11. 9. 2020 14:21

Tak aj vcera na JBL bolo co pozriet. Urcite najatraktivnesia skokanka bola tato Polka :-)
Obrázek
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2020 14:23

:-)

-- 11. 9. 2020 15:25 --

Hmm …

Úplně se člověk musí ovládat, aby nešel pomáhat s oprašováním.
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 14:31

Tak v rámci klidu v duši jsem to schválně předložil ke zgómnutí své ženě. Vzkazuje vám, že "absolutně nechápe, co řešíte" (a to má problém odhalit si dekolt, aby nepobuřovala (teda krom pláže)). Prý "nic neleze, takže v poho". :D
Tož tak.
PS: Jo, málem bych zapomněl, pobouřenci se jí prý mají pokusit přesvědčit, ať skáče v kožichu ... ;-) Ale nevím, jestli bysme to zas ocenili my ostatní. :D
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2020 14:55

Nikdo přece neříká, že ona sportovkyně dělá něco pobuřujícího, nebo že se má víc zahalovat, nebo cokoli v tomto smyslu.

Podle mě je to o tom, zda tenhle okamžik je ten správný pro publikovanou fotku.

A tam je to tak nějak fifty-fifty, jak se zdá ;-)
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Stan35 11. 9. 2020 15:01

Ale tady nejde o kalhotky, ale mě se ta fotka prostě nelíbí a myslím, že dotyčná by se sobě taky nelíbila
Stan35
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2020 15:12

Podle mě by s jinou polohou nohou byla docela OK
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 15:34

Stan35 píše:Ale tady nejde o kalhotky, ale mě se ta fotka prostě nelíbí a myslím, že dotyčná by se sobě taky nelíbila

Tak o tom reportáž asi není.
A což o to, mně se tam libí... ;-)

Jinak ale, představte si, že by se třeba mohly publikovat jen fotky, kde se líbí sami sobě politici. Jak byste tu fšeci řvali. ;-)
Myslím, že zvlášť u těch našich dvou vedoucích šoumenů bysme přišli o plno obveselujícího materiálu v dnešní nelehké době (z technickýho hlediska samozřejmě podotýkám, že jiná doba ještě v historii lidstva nenastala ;-) ).

-- 11. 9. 2020 16:36 --

Davidof píše:Podle mě by s jinou polohou nohou byla docela OK

No to by už ale pro někoho byl trochu jinej žánr fotografie. :D
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wikxzen 11. 9. 2020 17:02

Davidof píše:Podle mě by s jinou polohou nohou byla docela OK

Takhle bych to viděl nejraději, nohy sklapnout, natažené i s pažemi dopředu před finálním dopadem do písku. Zanícený výraz, svaly všude napevno.

No, a jak je známo i z televize, poté po dopadu do písku následuje opět moment, kdy kameramanovi se naskytne pohled na zadnici s široce rozkročenými koleny v písku. To snad ani fotografové nefotí. Nebo? :-)
X-Pro2 • 16~55/2.8 • 50~140/2.8 • 16/1.4 • 23/1.4 • 56/1.2 • 80/2.8 • 90/2
Godox TT685 • Sennheiser MKE 440 SSM • Capture One 20 Pro
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 20:27

Davidof píše:
Podle mě by s jinou polohou nohou byla docela OK

Takhle bych to viděl nejraději, nohy sklapnout, natažené i s pažemi dopředu před finálním dopadem do písku. Zanícený výraz, svaly všude napevno.

Nejsu si jistej, jestli to Davidof nemyslel naopak. :D
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2020 21:32

Já už bych to nerozváděl :-)

Hlavně ale závidím landovovi tu akci, to by se mi taky líbilo.
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Ferin 11. 9. 2020 22:13

Jj, skok do dálky do kontejneru na podiu, to se hned tak nevidí. kam se hrabe Bittner! ;-)
Ferin
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka