Nová fotohospoda (Gancovi vstup zakázán)

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cport 25. 7. 2019 09:37

Jj, tu situaci chapu. Ja kdybych to vedel, tak jsem to zkusil pred par tydny v Budapesti. Tam by to k necemu bylo, kdyz stativ nedokazal ustabilizovat most :)

No, nevim, jesli jediny. Krome Fuji X-H1 a Pentaxich tel uz zadne dalsi APS-C telo se stabilizaci cipu proste neni. O X-H1 moc nevim. U KP jsem v tomto limity nezkousel (1s jo a slo to).
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 25. 7. 2019 10:06

Na taky kompakt je to aj tak vykon. Je to rozhodne pozitivne, pretoze ak by som sa na mFT vykaslal co sa skor ci neskor, chcene ci nechcene stane, toto by mi chybalo. Ale udajne aj FF Panasonic S1 je po poslednom update uz niekde na urovni G9. Ja by som potreboval cca 3-4s na 24eq a bol by som plne spokojny :)
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 25. 7. 2019 17:41

cport píše:Jj, tu situaci chapu. Ja kdybych to vedel, tak jsem to zkusil pred par tydny v Budapesti. Tam by to k necemu bylo, kdyz stativ nedokazal ustabilizovat most :)

No, nevim, jesli jediny. Krome Fuji X-H1 a Pentaxich tel uz zadne dalsi APS-C telo se stabilizaci cipu proste neni. O X-H1 moc nevim. U KP jsem v tomto limity nezkousel (1s jo a slo to).

Olympus sice není konkurence, ale ty budapešťský ocelový mosty ustabilizuje parádně ;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cport 25. 7. 2019 20:40

ale ja psal "stativ to neustabilizoval" ;-)
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 25. 7. 2019 20:58

No jako že i ten underdog má nějaký kladný vlastnosti ;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 26. 7. 2019 05:10

Inak som sa opat mrkol na ten Ricoh a ta stabilizacia je vcelku kuzelna. 4-5s s APS-C snimacom na 28EQ v tak malom tele ...

Skoda, ze je tam pevny objektiv :)
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cport 26. 7. 2019 06:59

Davidof píše:No jako že i ten underdog má nějaký kladný vlastnosti ;-)

To ja nerozporuji. Kdo holduje delsim ohniskum, ten si sve najde :)
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 26. 7. 2019 07:03

cport píše:Jj, tu situaci chapu. Ja kdybych to vedel, tak jsem to zkusil pred par tydny v Budapesti. Tam by to k necemu bylo, kdyz stativ nedokazal ustabilizovat most :)

A6300 a 6500 nemajú stabilizovaný čip? :O
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 26. 7. 2019 07:04

A6300 + A6400 nemaju stabilizaciu, A6500 stabilizaciu ma.
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 26. 7. 2019 07:05

cport píše:

Přesně tak https://500px.com/photo/294562785/Dalma ... id=1729909

;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cport 26. 7. 2019 07:34

bob222 píše:

A6300 a 6500 nemajú stabilizovaný čip? :O

Vidis, ma :) Tak sorry za dezinformaci.

-- 26. 7. 2019 09:03 --

Davidof píše:
cport píše:

Přesně tak https://500px.com/photo/294562785/Dalma ... id=1729909

;-)

Pekne ty :) Samozrejme znam lidi, co delaji Olympusu ambasadory a foti krajiny (myslim nejak hezky nasiroko), ale spis mi ten system fakt sedi k delsim ohniskum. Taky znam lidi, co za prachy foti FF Pentaxem sport a taky to tam nevidim jako jeho typicke pouziti. V dnesni dobe to nejak skatulkovat ...
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 26. 7. 2019 08:35

Úplný souhlas.

Já na fotky rybím okem nebo širokáčem, když se povedou, hrozně rád koukám. Nechceš sem zas něco hodit, když se tu ta atmosféra přeci jen trochu uklidnila ? Ta minulá fotka byla zajímavá.
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cport 26. 7. 2019 08:58

Kecam ... proste ani Sony neni konkurent :D

Uvidim :) Resim ted nejake pracovni veci. Je ale skoda, ze tu vic lidi neprispiva ... ja vim, "maslo na hlave".
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 26. 7. 2019 09:27

No jo, asi skusim cez vikend nieco odfoti :)
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 26. 7. 2019 09:35

Já se psychicky připravuju na to, že pojedu do Brna na mistrovství Evropy XCO. Fotit se mi chce, ale ta cesta z Plzně do Brna a zpět mě straší.

Navíc v sobotu asi pojedu závod na Zadově a budu úplně country :-)
Davidof
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka