Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 20. 12. 2019 19:01

Diky, ale najbližšie 3 dni bude dážď a oloveno, snáď nejaký street sa podarí.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 20. 12. 2019 19:02

U nás je předpověď podobná, tak jsem zrušil plánovaný výlet na hory :-(.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 21. 12. 2019 13:56

dnes som sa trosku pohral s kombom D500+300PF a mam normalne abstak to zobrat von a fotit. Kupil som cez tyzden semena slnecnice na prilakanie vtakov a tesil som sa na zimny biely les a nejake ulovky, pretoze mam dovolenku do noveho roku.
Momentalne to vyzera na hnedy les s blatom a dazdom ;-]
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 21. 12. 2019 14:01

Jám mám dovolenou také a absťák jakbysmet, ale takhle bídné počasí na focení v prosinci nepamatuji, dnes ráno jsem to prošvihl a teď už je pozdě. 26. prosince odjíždíme s Micinou do Alp, tak vezmu s sebou D500 provětrat. Hm, tak koukám na webcam a je tam stejně hnusně jako u nás. Mne letos z toho počasí asi jebne.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod wikxzen 21. 12. 2019 14:27

Včera bylo krásné odpoledne - hlavně mezi 14. a 15. hodinou - tak nezbylo než popadnout ženskou - dát ji klobouk, kytaru a dovézt na dobré klidné místo. Akorát vítr byl docela silný a klobouk čas od času odletěl - bylo nutno jej držet. :-)
Obrázek
Pozn.: náhledy bez úpravy/ořezů atp.
Naposledy upravil wikxzen dne 21. 12. 2019 14:54, celkově upraveno 1
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 21. 12. 2019 14:41

Hm, dokonce i modrá obloha.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod pavelmeli 21. 12. 2019 22:28

pemare, ta Šumava moc hezká a stejně tak i oba záběry na Spišský hrad landova. Slovenské hory miluji, pořád to ve mě zůstalo, ale je to o štěstí na počasí, rád si přivstanu třeba ve 4 ráno, abych se před východem slunce dostal na dobré místo... první je 5 let stará ještě s 7D, pohled na B.B. od Podkoníc směrem cca na Zvolen
Obrázek
a ta druhá je z letošního jara, kdy jsem se zajel podívat na obec Valaská, kde jsem prožil své dětství a školní léta. Tam jsou už i údaje GPS, kde jsem při focení stál :) Z okna kde jsem bydlel, byl pěkný výhled na Chopok, ale tenkrát jsem si to vůbec neuvědomoval...
Obrázek
Plánoval jsem letos zajet na Radvaňský jarmok, ale nemoc nedovolila, tak snad příští rok.
P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 22. 12. 2019 19:50

Pavcelmeli: okolo Vaalskej, Podbrezovej chodievam casto ked cestujem do Bratislavy z Kosic. Krasny kraj, aj ked tie hory uz vyzeraju ako po tornade (ale su to len "legalne" tazby dreva - zabit ich je málo !!!).

Mimochodom, dnes po obede sa ukazalo slnko, schytil som D500+300PF, k tomu semena slnecnice a hybaj do lesa...na par miestach som vysypal slnecnice a vyckaval - mali ma totalne na haku. Zopar jedincov sa ukazalo mimo mojich pasci, boli sice daleko, ale aspon nieco.
Oberbrutalny orez, ale aj ten potesil :oboze
Ale co som si po dlhej dobe uzival, to bol neskutocny AF-C u D500. To bol doslova balzam na nervy, ked som fotil podobne motivy so Z6. Nechapte ma zle, Z6 je vyborny fotak na reportaz, street,nocne foto atd...ale na pohyb proste nestiha!
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod landov 24. 12. 2019 11:08

Kedze vonku to stoji za staru belu, tak z nudy som sa inspiroval s doma vyrobenymi pernikmi :D
Takze prajem vsetkym Stastne a Vesele Vianoce !!!
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 24. 12. 2019 11:45

Taky přeju všem klid a mír a pevné zdraví :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod DUDISKO 24. 12. 2019 14:43

Pripájam sa. Všetkým prajem len to naj. A zdravíčko samozrejme :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 24. 12. 2019 15:13

Také přeji klidně prožitý Štědrý den a vánoční svátky.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Fidko 24. 12. 2019 23:42

Krasne sviatky vsetkym :)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 25. 12. 2019 10:34

V letošním roce výraz "zdraví" se dostal v žebříčku mých hodnot na pozici mezi ty nejdůležitější. Ne že by ten výraz pro mě nebyl předtím jen prázdným slovem, ale když dnes někomu přeji hlavně to zdraví, tak vím o čem mluvím. :-)

Tak hlavně prožijte volné sváteční dny v klidu a pohodě. :-)
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavelmeli 25. 12. 2019 11:18

W - potvrzuji, jsem na tom podobně, akorát to zásadní mě čeká v plzeňské FN příští rok. Taky všem přeji pohodové svátky :)
P.
pavelmeli
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků