Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 29. 10. 2018 22:12

Ne. :-))
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 30. 10. 2018 06:35

Pemar.. tú som už videl :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 30. 10. 2018 06:38

FOE: Ono zachraňovat svět je záslužné, ale všechno má svoje hranice. Protože člověk za to vždycky něco obětuje, položil bych si otázku, jakou cenu za to platím a co za to získávám. A jakmile bude na misce vah zdraví nebo v extrémním případě život, tak ta protiváha vesměs ztratí cenu. Blbé je to, pokud je člověk do toho vtažený, tak si to nikdy objektivně nezhodnotí. Až když je pozdě. Takže tenhle příspěvek asi nebude mít žádný efekt. Každopádně ti FOE držím palce, ať to nemá dlouhé trvání.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 30. 10. 2018 07:14

FOE

Taky ti přeju, abys uviděl světlo na konci tunelu a třeba ho i umělecky zpracoval ;-)

451425B7-C8B1-42BA-9BEC-EB0BD023CD3D.jpeg
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 30. 10. 2018 09:02

Na vcerajsich potulkach
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 30. 10. 2018 09:33

Já jsem asi divnej, ale zrovna tohle počasí mám hrozně rád. Přes léto mám většinou deprese a nic se mi nechce, ale jak začnou podzimní plískanice, tak jsem plnej odhodlání a vyrážím na dlouhý švihy (na kole) popřípadě na toulky pěšky.

Takže Ti, landove, upřímně závidím :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod FXE1 30. 10. 2018 09:47

Súhlas, vzduch je čistý, hmyz neotravuje, psom už nie je teplo....má to svoje kúzlo
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 30. 10. 2018 09:52

Ked je takto hmisto, tak to ma naozaj svoje kuzlo. Ale ked je ako dnes: iba zamracene, olovena obloha a poprchava...to je na *****
landov
Expert

Odeslat příspěvekod FXE1 30. 10. 2018 09:59

Toto sa dá strčiť aj do vlhkej diery :)

https://www.youtube.com/watch?v=p_V39vB9CNE
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 30. 10. 2018 10:27

pemar: problém je, když už ale není s kým se o práci rozdělit, když neexistuje cesta jak to třeba s většími problémy neudělat nebo odložit. Když je nemyslitelné to neudělat, protože by tím člověk způsobil nepředstavitelné škody velkého rozsahu. Můžeš shánět další lidi a když je seženeš, tak bude trvat tak 3 roky než budou trošku použitelní, pokud neutečou. No a každý si myslí, že je správné všemi způsoby chtít za minimum peněz maximální efekt, že takhle má fungovat ekonomika. Zákazníci jsou přesvědčeni, že vyhráli, pokud stlačí cenu co nejníže a podaří se jim za to získat maximální objem práce. Konkurence třeba všechno podsekne s představou, že zákazníka dostane do stavu, že bude muset připlatit, protože to bude pro něj v polovině nepředstavitelné to zarazit. Ti, co něco dělají, musí být maximálně přetížení, aby narůstal počet těch, co nedělají nic. Odměnou už není to, že si vyděláš, ale že pokračuješ. Jsi v situaci, že nechceš víc peněz, ale byl bys ochoten se vzdát části svých příjmů za nové lidi, co něco umí. Bojuješ ne o peníze, ale o perspektivu. Bojuješ po nocích o práci na dalších 10 let do důchodu.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allydamm 30. 10. 2018 11:17

Já jsem třeba dneškem vyloženě zklamaný, vymeteno plné slunce, jak se po těch pár dnech vyčistil vzduch. Mám naplánováno odpolední focení v lese a víkendové spršky a nekresebné osvětlení k němu šlo podstatně lépe. No nic, tak se alespoň projdu. :-)
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 30. 10. 2018 13:19

Tak sa trochu zohrejte....
Přílohy
DSC_0413finweb.jpg
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 30. 10. 2018 15:04

Máš špinu na snímači ;-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 30. 10. 2018 15:21

A kousek je ukouslej :-)

Allydamm

Tak už máš i ty dramatické mraky :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod wikxzen 30. 10. 2018 15:54

Tak zas něco pitomého k tomu nečekanému dnešnímu létu. :D
Obrázek
DSCF6315 by Petr Janáček, on Flickr
wikxzen
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků