Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Davidof 18. 8. 2019 18:23

Díky. Ty překážky byly záludný, všechno bylo navíc mokrý :-)

Ty bys mohl ukázat, jak na široký ohnisko … půjdeš na tu akci, jak jsi psal ? Buď chlap a vezmi rybí oko ! :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod cport 18. 8. 2019 20:47

I kdyby to nebylo mokre, tak to bylo zaludne :)

Tak jako ja tam budu, ale ja pobezim :) Tak uvidim, jak budu vypadat po ...
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 18. 8. 2019 20:58

No tak to je ještě lepší :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 24. 8. 2019 22:40

Dneska jsem byl v Ostravě na tom Urban Challenge běhu. Překážky byly lehčí - žebřík a lešení jsem dal i s fotovýbavou, schody jsem si vyběhl hned čtyřikrát :-)


Prostředí je to pozoruhodné
Obrázek

Obrázek


Tento kolega byl pět hodin na jednom místě (asi musel, ale stejně hrůza)
Obrázek


Žebřík byl z lehčích překážek
Obrázek


Zbytky oslavy posledního rubání v roce 1992
Obrázek


Nečekaně nebezpečná překážka
Obrázek


Výběr vhodné mezery
Obrázek
Obrázek


Blízká setkání třetího druhu
Obrázek


Po schodoch hore ...
Obrázek

Obrázek


Po lešení dole ...
Obrázek


Nemohl jsem si nevšimnout nedostatečného krytí výztuže
Obrázek


Neobvyklý cvik na střeše auta
Obrázek


Důležité je udělat o víkendu něco pro zdraví
Obrázek
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 25. 8. 2019 08:58

Ostrava má obrovské industriální kouzlo pro focení, někdy mám pocit, že místní to nevidí. Ty fotky jsou v nějakém větším rozlišení, na mobilu se mi načítaly relativně dlouho, škoda, že tam nejsou více detaily obličejů a úsilí, připadá mi to jako dost dokumentační pojetí, ale možná to byl záměr. Moc se mi líbí ta fotka s tím rumem, ta mi připadá hodně dobře trefená.

-------------------------------------------------------

Já jsem byl včera na divadelní akci v přírodě (16. zahradní slavnost v Malých Hrašticích), hodně amatérské a hodně nadšené, těm lidem fakt fandím, protože to dělají s láskou k umění.

Takže mne zaujala černá historka o hráči s pěti esy:

Obrázek

i další černé historky:

Obrázek

Velmi podařená byla i Klec bláznů od divadelního spolku Expekus, byť byla přerušená nenadálou letní bouřkou.
Naposledy upravil pemar dne 25. 8. 2019 08:59, celkově upraveno 2
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 25. 8. 2019 08:58

Pekné Davidof!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cport 25. 8. 2019 12:12

Davidof: pekne :) Souhlasim s tim, ze se to nacitalo nejak podezrele dlouho ;-) ...

Pemar: ano, Ostrava ma sve industrialni kouzlo. Mistni to ocenuji, ale nejak moc nefoti :)

Takze to hlavne foti prespolni (jako Davidof), kdyz skoromistni (jako cport) prchaji na vikend ven :-) My byli s rodinou na te druhe akci, dat si prekazkovy zavod v prirode. Osobne se mi to z hlediska foceni totalne po...lo, takze nemam ani cvak. Ale z hlediska rodinneho to melo uspech - napul rodinny tym byl do posledniho tymu na bedne, kluk (X roků) byl v kategorii (X az X+3 roky) na bedne, ja se dostal temer na 2/3 lonskeho casu ... :)
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 25. 8. 2019 13:14

Ty fotky jsou 2048 delší strana, to bude spíš to imgbb :-(
Příště zkusím něco jiného. Díky za komentáře a sorry za otravné načítání.
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 25. 8. 2019 18:45

Davidof: dobry reportik !
pemar píše:Moc se mi líbí ta fotka s tím rumem, ta mi připadá hodně dobře trefená.

Ja pridam ine flasticky - sice nie az s takym posolstvom ako od Davidofa, ale kto pil Chorvatske pivo, tak pochopi :D ...no a potom si oddychnut na lezadle pri zapade slnka.
Obrázek

Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 25. 8. 2019 19:15

Zavidim, na dovolenou se dostanu až v polovině září. Co se piva týče, dám ti dva tipy: Zkus PAN z Carlsberg Croatia. Jedná se o ležák se sladkou vůní, držící pěnou, sladké chuti s lehkou hořkostí. Můj tajný tip je Tomislav Porter, má červenou etiketu, jmenuje se Tomislav Tamno Pivo, jen pozor, je to skoro 18 stupňové, má přes 7 procent alkoholu, vyniká ale karamelovou vůní a plnou hořkosladkou chutí. Má i vysokou pěnu, která drží. Corona se dá pít, ale musí se podchladit, tím se potlačí vodovost a celkově nevýrazná chuť, co si budeme povídat, chmelová hořkost je neznatelná, chutná jako piva z Ameriky.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 25. 8. 2019 19:56

landov

Díky.

Jsem rád, že to aspoň trochu pobavilo.


V takovém prostředí to tam padá samo, já bych na pláži nic nevytvořil, možná kdybych dal ty pemarovo ležáky, ale spíš ani potom ne ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 25. 8. 2019 20:36

Mně k Chorvatsku stejně více sedí víno, třeba chorvatská vína z odrůdy Pošip a Graševina, z kterých se vyrábí lahodná a svěží vína, které mohou konkurovat třeba mému oblíbenému Grüner Veltliner z Rakouska. Další zajímavá chorvatská vína jsou Vugava (Vis), Zlatni Plavac (Hvar), Pošip (Korčula), Rukatac (Korčula), Grk (Lumbarda na Korčule), Maraština (ostrov Lastovo a na Korčule), Malvazija (Dubrovník), Trojišćina (Krk), Žlahtina (Vrbnik na Krku) a Kujundžuša (Imotski).

Chorvaté pijí víno ředěné vodou, tomu jejich ředěnému červenému vínu s vodou v Chorvatsku říkají bevanda a bílému vínu ředěnému s minerální vodou gemišt, to první nemusím, ale ten bílý střik se dá pít.

Mimochodem, v roce 2016 se držitelem zlaté medaile v kategorii bílých vín na nejstarší a jedné z nejprestižnějších francouzských vinařských soutěží Challenge International du Vin stalo chorvatské bílé víno Pošip Stina 2015 z Bolu na ostrově Brači. Mimochodem, já jsem ho viděl (ročník 2018) láhev za 140 kuna, což je přibližně 503 Kč nebo 18.37 Euro, za to už mohu mít z červených Rosso Brunello di Montalcino nebo Chateauneuf du Pape, z bílých Chablis Domaine AOC Laroche nebo Sancerre. Jinými slovy, dost pro fajnšmekry, mně připadá jako dobré, ale předražené, férová cena pro mne leží někde mezi 8-10 Euro.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 26. 8. 2019 05:54

Pokial je to ten PAN, ktoreho foto som postoval vo vedlajsom vlakne, tak to mi nechutilo vobec (ale netusim, ci je od Carlsberg). Inak Zlahtina z Vrbnika je rokmi overena kvalita, aj toho roku sme si doniesli 3 flasky.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 26. 8. 2019 09:39

Těch PAN piv je, pokud vím, více druhů, ale je to takový jednooký král mezi slepými, ty světlé chorvatské piva jsou fakt strašné.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 26. 8. 2019 10:56

V podobnych krajinach to tiez vidim skor na vinko (a rovnako aj opacny koniec - Finsko a Svedsko).
Sme nejak zmlsany nasimi kvalitnymi a relativne lacnymi pivami. Naposledy mi dobre sadlo capovane pivko "Nachmelena Opice IPA 14" u nas na jarmoku, velmi dobre sa pilo :)
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků