Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ferin 14. 2. 2020 12:27

Ruší se ale jen akce v Číně, kde navíc už nadekretovali brzký konec epidemie. ;-)
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cport 14. 2. 2020 12:30

:-)

Jen pro zajimavost - fotodivize Ricohu jako celek stabilizuje zisky, nicmene Pentax cast je ztratova a je dotovana uspechem GRka a Thety.

-- 14. 2. 2020 12:31 --

Ferin píše:Ruší se ale jen akce v Číně, kde navíc už nadekretovali brzký konec epidemie. ;-)


Uz zase? :)

A CP+ melo byt kde? :)
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ferin 14. 2. 2020 12:38

To je co?
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 14. 2. 2020 12:48

Obrázek
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ferin 14. 2. 2020 12:54

Ok, to mi ušlo.
Nicméně jsem mířil na sport.
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 14. 2. 2020 12:55

Týká se to čehokoliv, kde se sejdou tisíce lidí na jednom místě a po více dní tak se všichni otírají v tlačenicích o sebe. Raději budu věřit WHO než Číně. Když WHO říká, že to je celosvětová hrozba, lék není a hrozí pandemie, tak tomu raději věřím více, než když v Číně prohlásí sebevědomě, že vir v dubnu prostě skončí. :-)

-- 14 úno 2020 13:06 --

Aspoň grafici měli zase co na práci. :-)
Koronavirus 2019-nCoV
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 15. 2. 2020 10:45

Zacina sa blizit jar, v prirode to vidiet kazdym dnom. Aj dnes rano bolo naozaj krasne.
Glezg hrubozoby (D500 + 200-500 @5,6)
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pavelmeli 15. 2. 2020 11:11

Moc hezký, landove... :)

P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 28. 2. 2020 13:14

Tak nam dnes poriadne nasnezilo pocas celeho doobedia, teraz sa to zacina topit a bude zase vsetko jedna brečka. Od nedele ma zasa cely tyzden prsat...asi fotak bude odpocivat v pokoji. Uz aby bola jar !
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 29. 2. 2020 22:10

U nás prší a na foceni to není. Aspoň zatím.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 2. 3. 2020 14:06

Nějak to tady postupně chcípá, mám takový dojem. Já se ptám, né co se stalo s mlíkařem, ale kam zmizely staré páky z poloviny dekády? Mají vyřešeno a fotí ML a mobilem?
V mém případě právě před rokem nastal vhodný okamžik a přezbrojil jsem na lowendovou FF zrcadlovku. Drtivá většina objektivů stejně byla na FF.
Špatná zpráva pro Nikon ale je, že zmíněný foťák byl lehce jetý a vůbec to nevypadá, že bych kdy chtěl něco dalšího kupovat.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 3. 3. 2020 13:49

Občas tu nakouknu, ale nějak nemám co říct. Asi to vypadá tak, že ohledně techniky už není co řešit. Tedy až na ty co je to neopustilo a drží se svého boje.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidof 3. 3. 2020 14:34

Pořád je šance, že se to tu oživí pokecem o focení. Posledních deset lidí, co nefotí jen mobilem (?)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 3. 3. 2020 15:17

Dnes som mokol v BA na kavicke. Velmi sa nechce ani mne tieto dni, uz nech skonci tato "zima" a pride nejake jednoznacnejsie rocne obdobie, idealne jar... aj ked nie som si uplne isty, co z toho vlastne bude :D

Vsetky fotky su A7R3 + 50/1.4 ZA:

DSC00163fb.jpg


DSC00180fb.jpg


DSC00189fb.jpg


DSC00207fb.jpg
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 3. 3. 2020 17:06

Davidof píše:Pořád je šance, že se to tu oživí pokecem o focení. Posledních deset lidí, co nefotí jen mobilem (?)


Pockej ... jako ... ze by se tady po vice nez 10 letech a desetitisicich prispevcich konecne zaclo mluvit o foceni? :

Ondrej: pekna prace ...
cport
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků