Nová fotohospoda (Gancovi vstup zakázán)

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod FXE1 16. 10. 2019 08:37

Obšák píše:Tak znovu prcek s maminkou, ukecal jsem to :-)
Foceno Panasonicem GX9 a Sigmou 30mm/f1.4

Nemáš náhodou aj Sigmu 56/1,4 na MFT ?
FXE1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 16. 10. 2019 13:04

Ako krásne si vás zasa otočil okolo prstu. Nerozumiem tomu...
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 16. 10. 2019 13:14

Tiez som to chcel napisat, ale z Ganca sa zrejme stala nejaka forma zavislosti. Ludia ho maju za blbeho a on si pritom s nimi zamata ako sa mu paci.
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 16. 10. 2019 13:15

Roman_Skamene píše:Ako krásne si vás zasa otočil okolo prstu. Nerozumiem tomu...

Keby Voldemort nebol, museli by si ho niektorí vymyslieť.
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 16. 10. 2019 13:30

Roman_Skamene píše:Ako krásne si vás zasa otočil okolo prstu. Nerozumiem tomu...

Spousta lidí by si mnohem radši povídala s Tebou, to mi věř. Musel bys ale něco říkat … :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Obšák 16. 10. 2019 13:35

FXE1: Sigmu 56/1,4 nemám, ale zvažoval jsem ji. Ještě víc ale do budoucna zvažuji nákup systému Nikon Z, takže ji asi zatím kupovat nebudu. Kdybych neřešil full frame bezzrcátko, tak bych ji koupil určitě.
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ferin 16. 10. 2019 13:35

Davidof: :-D :-D

R_S: To patřilo spíš do nějakýho jinýho vlákna, ne? Tady to nedává moc smyslu. Myslel jsem, že to patří k tomu Panasonicu. :-D
Že by si ale Ganec někoho točil, to se mi nějak postřehnout nepodařilo...
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 16. 10. 2019 13:43

Ferin - Nepatrilo. Nehodlám a ani nebudem písať do predmetného vlákna a živiť toho pomätenca.

Davidof - nemám potrebu každý deň písať do diskusii. Ak mám čo povedať, napíšem, pokecám. Inak kecanie pre kecanie prenechávam iným. Som príliš starý nad tým, aby som tu trávil hodiny denne ako niekto iný. Mne stačí sem prísť pár krát za týždeň a prebehnú to tu. A zvyčajen to skončí tak ako stále: Pemar je štandadne mimo chápanie a ide si svoje aj keď sú to totálne hovadiny, Fidko furt nespokojný, FXE1 zasa skočí na lep Gancovi, FoE stále trpí grafomániou, Olympus sekta si do omrzenia hudie o nadradenosti pidiformátu... a tak by som mohol pokračovať. Takže načo pridávať hlušinu?
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 16. 10. 2019 13:47

Roman

Zkus něco o focení, třeba by si ostatní (někteří) vzpomněli na ten pradávný důvod jejich koníčku ;-)

Ale jinak Tě chápu.

-- 16. 10. 2019 14:51 --

P.S. Ale teda kromě G. tu snad o nadřazenosti MFT nikdo nepíše, proboha (!!)
Dokonce ani o rovnosti (ekvivalenci) ne.
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ferin 16. 10. 2019 13:57

"Dokonce ani o rovnosti (ekvivalenci) ne."

A to zas jóóóó!! ;-)
Záleží samozřejmě vůči čemu.

Nicméně je pravda, že většina to nemá zapotřebí psát z důvodu naprosté zřejmosti tohoto faktu. :-D
Ferin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 16. 10. 2019 14:01

Myslel jsem čistě technické parametry obrazu ve vztahu k APSC a FF, speciálně mezní případy z hlediska malé hloubky ostrosti a šumu při nižší hladině světla.
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 16. 10. 2019 14:12

Ferin píše:"Dokonce ani o rovnosti (ekvivalenci) ne."

A to zas jóóóó!! ;-)
Záleží samozřejmě vůči čemu.

Nicméně je pravda, že většina to nemá zapotřebí psát z důvodu naprosté zřejmosti tohoto faktu. :-D

To je presne ono.
Preto ked niekto miesa pojmy a dojmy, kruti fakty ako u nas teraz kauza Gorila, tak sa nemoze cudovat, ze skoncil tam kde skoncil a na jeho gokotiny nie je nikto zvedavy.
BTW, osobne som rad, ze si zalozil svoje nove smetisko...a nadejam sa, ze ostatnym vlaknam, ako napr. o Z systeme, da pokoj a nebude tam uz trollovat !
Mimochodom, zacalo typicky jesenne pocasie, takze aj popri cestach sa sem-tam nieco podari cvaknut.
Nad Velkym Folkmarom
Obrázek
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 16. 10. 2019 14:54

No otázne je, že ak chcete mať pokoj vo svojich vláknach, či netreba tomu šialencovi niečo podhodiť občas do toho jeho vlákna , aby sa cítil potrebný a dôležitý :)
P.S. Samozrejme nie perly, iba otruby....
FXE1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 16. 10. 2019 15:07

Hm. Takže landov nás zase začne dráždit svými "služebkami" ;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cport 16. 10. 2019 15:35

tak tak, stacilo nereagovat ...
cport
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka