Ukradená výbava - prosba o pomoc

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod snopa 30. 12. 2013 18:04

Shorty.jpg
Ahá, tak jsem konečně pochopil, to nebylo čórnutý z auta. O:-) Ale stejně, pokud mám nechat fototechniku v autě, tak pouze s bodyguardem Shortym. :-)) On teda není zlej, jen se tak tváří. :D
snopa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Los Carlos 30. 12. 2013 20:17

V každém případě je to nepříjemné ponaučení.
Los Carlos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tajnik 31. 12. 2013 12:03

Umelec a rasista, to mi nejak nehraje. Moc nechapu jak by nekdo mohl vedet, kdyz byl okraden ve spanku, ze pachatel je cerny cikan a ne fetak bily jako ten snih co se mu prasi od nosu. Nebo zluty od jehly.
Nepestovat si statni bordel neprizpusobive vseho druhu, nebyly by ani skvoty, protoze by existence zde prezivajici byly hned prvni den vyvedeny jednotkou rychleho nasazeni a majitel nemovitosti by dostal pokutu ze nezajistil a radne neuziva atd...
Povedena akce ve stylu "nechci slevu zadarmo" :-), asi opet uvidime inzerat "kdo daruje zrcadlovku...". Tak nebo tak, drzim palec at se neco podari.
tajnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 31. 12. 2013 12:52

já si zase říkal, že ministerstvo kultury požádalo o zásah BIS poté, co delší sledování autorovy tvorby završil objev zveřejnění supertajné techniky kolorování fotografií

ba ne, fotky odpudivé, nicméně část naší populace bez ohledu na barvu kůže je odpudivý neméně

ještě jedna teorie - třeba to byla umělecká performance s cílem provokovat a vést k zamyšlení, stejně jako tvorba pana okradeného
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 31. 12. 2013 13:10

Toto tema ma velky potencial.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonym 31. 12. 2013 13:50

tajnik: Je totiž znám pravděpodobný pachatel.

reign: To snad ani nebudu komentovat, ale ta tvoje škodolibost není hezká.
anonym

Odeslat příspěvekod reign 31. 12. 2013 13:59

nepochopil jsi vůbec nic, ale to neva
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Los Carlos 31. 12. 2013 15:41

Já myslím, že gró je v Tajnikově první větě - umělec a rasista nejde dohromady.
Los Carlos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 31. 12. 2013 17:47

Mě jen vrtá hlavou, jak se člověk dostane k možnosti, přespat v takovém skvotu?
LGA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 31. 12. 2013 18:22

Musíš vypadat dostatočne undergroundovo... ;-)
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod phamon 1. 1. 2014 12:42

Darksome Photography píše:Dnes mi nějaký dobrák z řad našich méně přizpůsobivých spoluobčanů, které si zde s takovou vervou pěstujeme, odcizil velkou část mé fotografické výbavy.

No, mne mnohem vice vadi, jak nas okrada Ceska narodni banka. Ti neprizpusobivi, a tim myslim vsechny bez jakehokoliv deleni, jsou proti jejim bankerum naprosti bridilove.
phamon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 1. 1. 2014 14:44

ještě chybí btc
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonym 1. 1. 2014 14:57

LGA: Byl to unáhlený čin poté co mi ujel autobus a další jel až ráno...

phamon: To mi vadí též, neboť dost nakupuji ze zahraničí a teď se to poněkud prodraží :-(
anonym

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 1. 1. 2014 18:15

Ta ČNB mi taky celkem hnula žlučí. Akorát já na tom teď spíš ušetřím, protože za ten uměle hnutý kurz odmítám ze zásady nakupovat, takže s nějakýma většíma nákupama mám utrum. Ono třeba při hledání nového nikkoru 24-70 jsem se dostal k nějakým 29 tis. A teď je to zase přes třicet že jo.
Mikeczcz
Návštěvník

Předchozí stránka