Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 9. 2018 07:08

Fidko

Máš ponětí, co konkrétně může způsobovat to zpomalení ? Vždyť v tom adaptéru nic není, jen drátky spojující kontakty. Nebo je to složitější ?
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 11. 9. 2018 07:24

No, asi to také jednoduché nebude, skúšal som rovnakú redukciu a rovnaké sklá na A6000, A7R a A73 a rozdiely sú fakt citeľné.
Nehovoriac o nejaké fotge alebo jak sa ten klumprd volal, tam to ostrilo niekoľko sekúnd ako v drevených časoch digitálu. Keby išlo len o drátky, tak by stačila ja tá fotga. Zjavne nestačí...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fidko 11. 9. 2018 07:42

Davidof píše:Fidko

Máš ponětí, co konkrétně může způsobovat to zpomalení ? Vždyť v tom adaptéru nic není, jen drátky spojující kontakty. Nebo je to složitější ?



Netusim, ja osobne si tiez myslim, ze preklad instrukcii by mal fungovat prkaticky bezproblemovo. Toto je podla mna otazka skor na FoEho. Ze to uplne dobre nefunguje na tretostranovych sklach a adapteroch ktore nemaju uplny pristup k protokolom Canonu mi este dava zmysel, ale inak by som cakal, ze to bude fungovat +/- rovnako s minimalnym dopadom na performance.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sesty 11. 9. 2018 08:00

pemar píše:A že pokud jsem něco vyplašil, bylo to vesměs z jiného důvodu. Ono by se mi to paradoxně občas i hodilo, zvířata a ptáci v pohybu jsou vesměs vizuálně atraktivnější, než bez pohybu.


Nevím s jakými zvířaty máš zkušenosti, ale je určitě rozdíl fotit zvěř v pohybu a vyplašenou, tedy prchající zvěř, také v pohybu. Srnčí zadek mizející v houští asi není úplně přesná představa zvěře v pohybu :D
sesty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 11. 9. 2018 08:55

https://www.megapixel.cz/prvni-dojmy-z-canonu-eos
Bol to tam včeraera niekto z Vás ošahať?
Zaujímali by ma vaše dojmy
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 11. 9. 2018 09:24

sesty píše:
pemar píše:A že pokud jsem něco vyplašil, bylo to vesměs z jiného důvodu. Ono by se mi to paradoxně občas i hodilo, zvířata a ptáci v pohybu jsou vesměs vizuálně atraktivnější, než bez pohybu.


Nevím s jakými zvířaty máš zkušenosti, ale je určitě rozdíl fotit zvěř v pohybu a vyplašenou, tedy prchající zvěř, také v pohybu. Srnčí zadek mizející v houští asi není úplně přesná představa zvěře v pohybu :D


Jo, jo takhle se mi dali do pohybu gepardi a byl jsem rád, že jsem zaostřil kamsi na zadek, hlavu jsem nestihl zaměřit, i kvůli tomu a kvůli plotu letěla do koše:

Obrázek

Ale skok to byl pěkný ! Dát se do pohybu opačný směrem, mohla to být parádní fotka.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 11. 9. 2018 09:36

Radek71 píše:10 minut je Petre vhodna delka projevu, kdyz chce Ben Gurion promluvit k narodu 30 minut po tom, co na Izrael zautoci Egypt, Jordansko a Syrie. Takove vzkazy, ktere asi ve videu jsou, se musi vejit do cca 45s. Kdyby jsi byl Fatty Pillows, tak do minuty a pul.


Ja tech 45s rad prenecham nezaujatym novinarum, kteri rozhodne nepapouskuji propagandu a podavaji pouze zarucene pravdive a overene informace, podlozene dukazy. Ti to pod minutu daji levou zadni, maji v tom 17 let praxe :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 11. 9. 2018 09:43

"Single-card-slot-gate" v praxi.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bob222 11. 9. 2018 12:37

Ozaj, a čože sa nám stalo s Gancom? Že by dovolenka? :D
P. S. No, Luňák ma dostal, tešil som sa že dá nejaké názory na novinky alebo podobne, a ono to bolo 9/11.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fidko 11. 9. 2018 12:39

Nie, nedavno tu klamal o zrkadlovkach v NAY elektrodome a ked som mu napisal, ze okolo toho obchodu chodim kazdy den, uz sa neukazal.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 11. 9. 2018 12:59

Radsej ho nespominaj, lebo zasa tu bude nablito.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod golem2 11. 9. 2018 13:28

Spominal, ze bali objektivy do trenirok a niakam cestuje. Aj on je iba clovek aj ked to tak nevyzera.
golem2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 11. 9. 2018 14:05

Ja si vsimam, ze bere tu dovolenou tak nejak zodpovedne, nebo je na treku na Sibiri. Kdyz jedu klasickou malomestackou dovolenou jako vsichni, tak prvni co udelam u bazenu je to ze si neco objednam a vlezu na sputnik, idnes, novinky a sem.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 11. 9. 2018 14:20

Nie nie. Určite nemá dovolenku. Ak si spomínate, tak raz ju mal a tak sa vám/nám venoval 24 hodín denne. Potom s ľútosťou oznámil, že na nás nebude mať toľko času, lebo ide späť do "práce". Ale dohľadávať to fakt nebudem. Pamätníci sa rozpamätajú... :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 11. 9. 2018 14:30

Aby nebyl nemocnej :-(
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků