Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 1. 3. 2018 11:02

Aký naštvaný? Veď tam má smajlík, nie? :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 3. 2018 11:05

Roman_Skamene píše:
Áno súhlasím, že marketing je generátor bezduchých fráz. V tom sa, napodiv, zhodneme.

-- 1. 3. 2018 08:43 --

A Ty samozrejme tiež.

A ešte jeden.

-- 1. 3. 2018 08:44 --

A plus ešte jeden pre Peťka :-D

No a boli tam?

Ja jsem o marketingu nenapsal jedine slovo, neni tedy mozne, abys v tom se mnou souhlasil. Hele vazne te bavi ze sebe delat takoveho blbce? Ten krecovity infantilni trolling, co ma zakecat tvou neznalost prace s bleskem, je do oci bijici.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 1. 3. 2018 11:22

hoax píše:Ja ako športový praktik: Máš nějaké porfolio, na které bysme se mohli kouknout? Bylo by fajn mít něco uceleného, žádné lucky shoty. Máš to jako zadání :)
portfólio síce ešte nemám .. ale mám aspoň jeden ucelený report z Majstrovstiev Slovenska:
http://www.gancovky.sk/2014/03/fotenie- ... -msr-2014/
(pôvodne som to fotil ako čelendžovku, ale potom ma napadlo dať fotku/dve z hráčov čo poznám a spraviť report)

.. a rok predtým som spravil report z fotenia zápasu: https://dusanhaluska-photography.webnod ... u-2-zapas/
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 1. 3. 2018 11:25

Petr Luňák píše:
Roman_Skamene píše:
Áno súhlasím, že marketing je generátor bezduchých fráz. V tom sa, napodiv, zhodneme.

A Ty samozrejme tiež.

A ešte jeden.

No a boli tam?

Ja jsem o marketingu nenapsal jedine slovo, neni tedy mozne, abys v tom se mnou souhlasil. Hele vazne te bavi ze sebe delat takoveho blbce? Ten krecovity infantilni trolling, co ma zakecat tvou neznalost prace s bleskem, je do oci bijici.
Petr Luňák píše:
Roman_Skamene píše:

A Ty samozrejme tiež.

A ešte jeden.

No a boli tam?

Práve som odovzdal ďalšiu zákazku. Časť fotená s bleskom.
A v robení zo seba blbca mám v Tebe dobrého učiteľa. Ale zatiaľ som Ťa neprekonal.

-- 1. 3. 2018 10:25 --

No a boli tam?
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 1. 3. 2018 11:54

Ganec píše:
Radek71 píše:Navic to cele ridi nejaka vyssi moc, protoze treba vyfotit hrace tak, aby bylo videt jenom 1/3 klicove rakety a 1/2 jeste klicovejsiho micku musi dat strasny problem.
Mozna se to fotilo pro priklad, jak to tak byva...
Tak by to práve nemalo byť!
(nesmie sa zakrývať podanie .. som si myslel, že pemar si všimne)

pemar píše:ty Gancovi mihálnice a vlasy mi už ale nepřipadají jako že jsou v rovině ostrosti
Podľa nasledovného záberu bolo zaostrené dobre (čo sa teraz pomerne čudujem, keďže som si tiež pôvodne myslel, že nebolo) .. ale práve sa predkláňala...

pemar píše:Teda žádná modelka, taková trochu už macatější
jj, tiež som bol prekvapený, keď som ju po rokoch uvidel.
Práve som si pozrel jej video z turnaja v Ivanky pri Dunaji (z 2007/09) .. a vyzerala tam úplne inak :-l 8-P

-- 1. 3. 2018 00:09 --

Ešte dám jednu:
Obrázek
(na tomto zábere som pre zmenu skúšal NIK collection: Vivezu)

Já vidím u té hráčky v modrém, že je zaostřeno někam na stůl před ní, ne na oči, míček nebo pálku (ta tam není vůbec :-) ).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 1. 3. 2018 11:58

Jak že není tam pálka, vyrastá jej predsa z hlavy! :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod antoninn 1. 3. 2018 12:23

Já vidím u té hráčky v modrém, že je zaostřeno někam na stůl před ní, ne na oči, míček nebo pálku (ta tam není vůbec :-) ).

Pemare, komu tím prospěješ? Uvědom si, že Olympus sám nejlíp ví, kam zaostřit, Ganec to tady koneckonců už několikrát názorně demonstroval. Nebo možná málo počkal na to, až to, co se hýbe, se hýbat přestane...
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 1. 3. 2018 12:23

bob222 píše:2grimjaur

Dobrá bejkárna!!! Teším sa na final...
Bude aj klip?

-- 1. 3. 2018 10:00 --

Ten vývoj po špirále je tu neskutočný. Zas tu máme bežkiňu, mihálnice, Naštvatého PL s novým protihráčom. Rum dúfam tiež ešte príde. :D

Budu teď týden u Kai Hansena, točíme ve studiu Chameleon, tak ho zkusím přemluvit na nějaké blackové party. Což by byl šok pro spoustu lidí. Uvidíme jak na tom budeme s časem. Klip asi udělám, ale spíš jen kytarový.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 3. 2018 12:29

Roman_Skamene píše:
Petr Luňák píše:
Roman_Skamene píše:

A Ty samozrejme tiež.

A ešte jeden.

No a boli tam?

Petr Luňák píše:
Roman_Skamene píše:

A Ty samozrejme tiež.

A ešte jeden.

No a boli tam?

Práve som odovzdal ďalšiu zákazku. Časť fotená s bleskom.
A v robení zo seba blbca mám v Tebe dobrého učiteľa. Ale zatiaľ som Ťa neprekonal.

-- 1. 3. 2018 10:25 --

No a boli tam?

Ty ses solidne vykolejenej, ty jedna zakazko, cheche :D
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Devil007cz 1. 3. 2018 12:45

bob222 píše:
Devil007cz píše:Bobe,
on myslel tim, ze zmenis atmosferu nasviceni sceny, kdyz fotis o strop bleskem, protoze to svetlo se rozptyli vsude. Ono je to pravda castecne.

Ale jo, to berem, ale občas to je nutné. Samozrejme lepšie je svietiť inak alebo mať aspoň bouncer alebo iné... Ale keď musíš, tak musíš! :D

S tim naprosto souhlasim.

-- 1. 3. 2018 11:47 --

DoNsTEr píše:Gancovi pripominam jedny mihalnice z APS-C :)

http://don.vn.cz/nonpub/MIHALNICE.jpg

Don z LFS? Nee.... :D

-- 1. 3. 2018 11:50 --

pemar píše:
Ganec píše:
Radek71 píše:Navic to cele ridi nejaka vyssi moc, protoze treba vyfotit hrace tak, aby bylo videt jenom 1/3 klicove rakety a 1/2 jeste klicovejsiho micku musi dat strasny problem.
Mozna se to fotilo pro priklad, jak to tak byva...
Tak by to práve nemalo byť!
(nesmie sa zakrývať podanie .. som si myslel, že pemar si všimne)

pemar píše:ty Gancovi mihálnice a vlasy mi už ale nepřipadají jako že jsou v rovině ostrosti
Podľa nasledovného záberu bolo zaostrené dobre (čo sa teraz pomerne čudujem, keďže som si tiež pôvodne myslel, že nebolo) .. ale práve sa predkláňala...

pemar píše:Teda žádná modelka, taková trochu už macatější
jj, tiež som bol prekvapený, keď som ju po rokoch uvidel.
Práve som si pozrel jej video z turnaja v Ivanky pri Dunaji (z 2007/09) .. a vyzerala tam úplne inak :-l 8-P

-- 1. 3. 2018 00:09 --

Ešte dám jednu:
Obrázek
(na tomto zábere som pre zmenu skúšal NIK collection: Vivezu)

Vypada to tak, ale rovina ostrosti vzhledem k uhlu je nekde stul a jeji rameno, takze na oci asi bylo mysleno ostrit, ale vysledek je trosku mimo focus.
Devil007cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 1. 3. 2018 13:02

Tak hlavne ze Ty vies, co robim ja. Petko, Petko. Cheche :-D
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 1. 3. 2018 13:32

Rum? Četl jsem správně? Mám v sobě dnes teprve dva :)
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 3. 2018 13:32

Roman_Skamene píše:Tak hlavne ze Ty vies, co robim ja. Petko, Petko. Cheche :-D

To vedet nemusim. Bohate mi staci sledovat co pises a pochopitelne videt jak fotis. Sakris, to byla ale oskliva podpasovka :)
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 1. 3. 2018 13:36

Ach. Som smrteľne zasiahnutý tvojou podpásovkou...
Ale slušne sa dnes bavím, dík Ti za to :love:
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DoNsTEr 1. 3. 2018 14:36

Devil007cz píše:Don z LFS? Nee.... :D

Svet je fakt maly :D
DoNsTEr
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka