Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 14. 1. 2018 21:33

pemar píše:Viděli jste ten Playboy s transgenderovou “modelkou”?

Jo a nechápem. Však je to naviac ešte škaredé jak noc. Hnusný chlap aj hnusná baba, padni komu padni.
Ale pléjbój ide aj tak do kopru, baby oblečené, transky, estli si niekto myslí že sa to fakt kupuje kvôli článkom, tak spláče nad vejdělkem.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 1. 2018 22:12

Děkuju za tip, blesk vypadá slušně. Nikde jsem se nedočetl o napětí použitelných baterek, ale jenom o velikosti AA. Můžu použít i libovolné nabíjecí?
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 14. 1. 2018 22:31

Používam nissin i40 s nabijacimi Eneloop 2500.
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 1. 2018 23:28

Clanek pro LHE, respektive i o nem:

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/clarkson-poukazal-na-jeden-z-nejhorsich-zlozvyku-ridicu-pomohla-by-tato-cedule/
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 1. 2018 23:59

Tak jsem si na odkazovaném článku rozkliknul diskuzi a rázem se na DA cítím jako na výjezdním zasedání předsednictva IQ mensa.
Petře, Ty to jako vážně čteš? No teda - mor, cholera, brablenci, Trumanovi spojenci!
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 1. 2018 00:52

Odkazuji na clanek, nikoliv na diskusi.
Dalsi dotaz?
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 1. 2018 04:43

Petr Luňák píše:Clanek pro LHE, respektive i o nem:

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/clarkson-poukazal-na-jeden-z-nejhorsich-zlozvyku-ridicu-pomohla-by-tato-cedule/

A co presne je v tom clanku pro mne a o mne?
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 1. 2018 06:52

To je pekne, jak tu kazdy chce do sveta vykricet svoje tema.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoax 15. 1. 2018 07:12

Melancholický Trol: To už bych rovnou vzal SB-700.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 15. 1. 2018 07:28

Melancholický Trol píše:Tak jsem si na odkazovaném článku rozkliknul diskuzi a rázem se na DA cítím jako na výjezdním zasedání předsednictva IQ mensa.
Petře, Ty to jako vážně čteš? No teda - mor, cholera, brablenci, Trumanovi spojenci!

Článok vcelku o ničom, ale tá diskusia je neskutočná, nejaký protest?

-- 15. 1. 2018 07:30 --

Radek71 píše:To je pekne, jak tu kazdy chce do sveta vykricet svoje tema.

No veď o tom je krčma, kto je najvác alfasamec a koho téma sa bude najbližších 20 príspevkov preberať kým prejdeme na náš postoj voči Angole!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 1. 2018 08:51

lukas_highenergy.cz píše:
Petr Luňák píše:Clanek pro LHE, respektive i o nem:

A co presne je v tom clanku pro mne a o mne?

Sam ses priznal, ze se tahas v levem pruhu. Uz se nepamatujes?
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 1. 2018 11:47

No PL, už jsem byl na fóru obviněný z kde čeho, ale že se tahám v levém pruhu? Minule si mě naopak obviňoval z toho, že se "chlubím, že mam silné služební auto a že budu brzo z Rozvadova doma" (což je taky blbost vzhledem k výkonu mého stroje :-D ). Musíš ty flamy vyvolávat nějak konzistetně... Navíc vzhledem k tomu, že mam 50% najetých km v Německu, kde se řadí uplně automaticky po předjetí do prava, i když jedeš 200, tak mam pocit, že sem jeden z mála, co to dělá i v ČR, protože to mam uplně automaticky naučený.

Jediné co si umím představit je, že sem napsal a to fakt netušim, jestli sem fakt udělal, že sem na D1 po cestě na závody směrem do Brna jel v levém pruhu s dodávkou, protože pravý byl tak rozmlácený, že to ty listové pružiny vzadu nedávaly a skákalo to jak koza. Ale to se jednalo asi tak o úsek 50 km kolem Jihlavy, jel sem v šest ráno o víkendu a hlídal, jestli mě někdo nedojíždí. A tou dodávkou sem to jel možná 2-3x za život. Myslim, že tohle asi nebude dobrý základ pro hádku.

-- 15. 1. 2018 11:48 --

Radek71 píše:To je pekne, jak tu kazdy chce do sveta vykricet svoje tema.

No tak asi natrénoval na autofóru a chce si dát druhé kolo tady, co já vim. Mi přijde jako takový výstřel do tmy..
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 1. 2018 15:21

Je hezke, jak si dokazes protirecit. Nejdriv napises, ze te obvinuju, abys zahy opet sam napsal, ze tak opravdu konas. Kdyz te doslovne odcituji, kde o nejake dodavce a frekvenci cest nepadlo jedine slovo, priznas barvu? Ja jen jestli ma smysl ztracet cas hledanim. Ono to bude tak, jako vzdycky s tebou. Podsunul si mi krivacky nescetnekrat neco, co jsem nikdy netvrdil a nikdy ses za to neomluvil. A ted tomu nebude jinak.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 1. 2018 15:48

Proboha PL, napsal jsem, ze jedine kdy si pamatuju, ze sem jel v leven pruhu nejak dele, i kdyz byl pravy volny bylo pred lety brzo rano a o vikendu a to jeste z duvodu, ze byl pravy rozbity a fakt to nebylo zrovna bezpecny. Jinak tohle je uplne nahodou to, co uplne automaticky dodrzuju vzhledem k tomu, kolik mam najeto po Nemecku. A abys mel radost, tak jsem MOZNA neco podobneho delal, kdyz mi bylo 20, mel jsem starou Hondu CRX Vti, ale to jsem jezdil jak blb a vpodstate celou cestu predjizdel. Za to se stydim, ale je to asi 13 let zpatky... Ale urcite na tom muzes zkusit zalozit nejaky flame. Ale na tohle se ti asi moc lidi nechyti. Taky jsem parkrat hodil papir a tuzkove baterie do netrideneho odpadu a kdyz sem jezdil na stredni do skoly, tak jsem obcas nepustil v autobuse sednout nekoho starsiho (ale zase ne uplne stareho duchodce) a delal, ze si ctu. Muzes zkusit taky nalinkovat par clanku.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 1. 2018 19:31

To ze bylo pet rano v sobotu te neomlouva krivaku!
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka