Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 13. 8. 2018 22:30

Hm, CSC Nikon mi zatím jako nic zázračného nepřipadá a nabídka skel také ne. Ale uvidíme.
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chvd 13. 8. 2018 23:35

Aha,tak to ted uz to chapu. Tak uznavam, ze Nikon pro DX moc modernich svetelnych zoomu sirsich ohnisek nevyrabi. Nicmene porad to neni neresitelna situace aspon pro mne, protoze si mohu koupit bud od alternativniho vyrobce nebo pevna a FX skla. kdezto k tomu Fuji je pro me problem mozna je to i nemozne ta delsi ohniska poridit. Mozna pokud bych je chtel napojovat pres redukci..ale to bych fakt nechtel.

Proste sa nesprávaš ako fotograf, ktorý chce diskutovať, ale len ako obyčajný provokatér.

Velmi se omlouvam, zkusim se zacit chovat jako fotograf a jeste vice se stylem argumentace priblizit Vasemu stylu komunikace..
Prečo neodpovedáš na otázku aký foťák máš? Aký máš na to dôvod? :hm

Se děsně stydím.
Nesprávaš sa ako bežný diskutér:

Zkusim si z Vas vzit jeste vetsi priklad.
- mne, keď bolo vytýkané, že nepíšem s diakritikou => tak som s diakritikou začal písať

Tak to je pecka. A kde tu diakritiku najdu na tom fotaku? Urcite to zkusim taky.
- keď mi bolo vytýkané, že v podpise nemám foťák s ktorým fotím - takže nikto nevie s kým má do činenia => tak som si ho tam dopísal

Dobre tak ja si to tam taky dopisu.
Proste diskusia je založená na otázkach a odpovediach. Raz sa jeden pýta, druhý odpovedá, potom naopak. Inak to nefunguje. Ty sa (z neznámeho dôvodu) vyhýbaš odpovedať aj na nevinné otázky. A to je podozrivé.

No jo, ale kdyz ja nemam takove supa argumenty jako treba fotky z pince, ktere tu zatim prekonal jen jeden clovek. nebo treba znalosti abych mohl tvrdit ze D850 se oproti predchudci zlepsil jen ve trech parametrech a den na to uz abych tvrdil, ze ve vsech. Se musim jeste hodne ucit.
Vyhybam, jsem troll provokater a to je mi vlastni. Kazdej ctvrtek navic pojidam mala stenatka.
Podľa toho čo si doteraz napísal, si si vybral Nikon DX.

Vybral, ale mamka mi ho nechce koupit.
To je taká hanba .. verejne si priznať, akú Nikon zrkadlovku si si kúpil? :--

mamka rikala, ze si nemam vymyslet jinak ze mi da tatka zase na dupu.
Potřebuješ zjistit, kdy bezzrcátka nahradí APS-C zrcadlovky? Obrať se na odborníky. http://www.nudz.cz/
-------------------
Kdo by taky chtěl chuja v dupě? Petrsek?
chvd
Návštěvník

Odeslat příspěvekod n3pi 13. 8. 2018 23:42

:D :tleskani
n3pi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 14. 8. 2018 00:11

pemar píše:Hm, CSC Nikon mi zatím jako nic zázračného nepřipadá a nabídka skel také ne. Ale uvidíme.
Keď už to neoslovilo teba - ktorý si ho ako jeden z mála môžeš dovoliť - tak aký si myslíš, že to bude mať úspech u iných? ;-)

FYI: toto si čítal?
https://www.mirrorlessrumors.com/the-ni ... on-killed/
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 14. 8. 2018 05:55

Jen tak pro pobavení, prý bude mít funkce, které nikdo dříve u fotoaparátu neviděl:
Přílohy
8EBC0048-12F7-4067-8840-71DA6080C2CE.jpeg
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 14. 8. 2018 06:00

chvd píše:Aha,tak to ted uz to chapu. Tak uznavam, ze Nikon pro DX moc modernich svetelnych zoomu sirsich ohnisek nevyrabi. Nicmene porad to neni neresitelna situace aspon pro mne, protoze si mohu koupit bud od alternativniho vyrobce nebo pevna a FX skla. kdezto k tomu Fuji je pro me problem mozna je to i nemozne ta delsi ohniska poridit. Mozna pokud bych je chtel napojovat pres redukci..ale to bych fakt nechtel.

Proste sa nesprávaš ako fotograf, ktorý chce diskutovať, ale len ako obyčajný provokatér.

Velmi se omlouvam, zkusim se zacit chovat jako fotograf a jeste vice se stylem argumentace priblizit Vasemu stylu komunikace..
Prečo neodpovedáš na otázku aký foťák máš? Aký máš na to dôvod? :hm

Se děsně stydím.
Nesprávaš sa ako bežný diskutér:

Zkusim si z Vas vzit jeste vetsi priklad.
- mne, keď bolo vytýkané, že nepíšem s diakritikou => tak som s diakritikou začal písať

Tak to je pecka. A kde tu diakritiku najdu na tom fotaku? Urcite to zkusim taky.
- keď mi bolo vytýkané, že v podpise nemám foťák s ktorým fotím - takže nikto nevie s kým má do činenia => tak som si ho tam dopísal

Dobre tak ja si to tam taky dopisu.
Proste diskusia je založená na otázkach a odpovediach. Raz sa jeden pýta, druhý odpovedá, potom naopak. Inak to nefunguje. Ty sa (z neznámeho dôvodu) vyhýbaš odpovedať aj na nevinné otázky. A to je podozrivé.

No jo, ale kdyz ja nemam takove supa argumenty jako treba fotky z pince, ktere tu zatim prekonal jen jeden clovek. nebo treba znalosti abych mohl tvrdit ze D850 se oproti predchudci zlepsil jen ve trech parametrech a den na to uz abych tvrdil, ze ve vsech. Se musim jeste hodne ucit.
Vyhybam, jsem troll provokater a to je mi vlastni. Kazdej ctvrtek navic pojidam mala stenatka.
Podľa toho čo si doteraz napísal, si si vybral Nikon DX.

Vybral, ale mamka mi ho nechce koupit.
To je taká hanba .. verejne si priznať, akú Nikon zrkadlovku si si kúpil? :--

mamka rikala, ze si nemam vymyslet jinak ze mi da tatka zase na dupu.

Toto je 100 bodov :mrgreen: Presne si ho nachytal na jeho klamstvach a trollingoch, good job :tleskani
P.S.: teraz ocakavaj od Ganalyzatora varovania cez SZ, nasledne pojde vyplakavat adminovi a potom ides na ignore list :D
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 8. 2018 07:32

No tu to zas žije! Akú ma kapacitu taký ignore list, aby ste sa tam všetci pomestili! :D

Mňa osobne nikon naštval jediný raz, a to keď zarezal DL radu. Inak neriešim, ale teším sa že bude konkurencia pre SONY, lebo fotopriemysel potrebuje konkurenciu jak prase drbání....
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 14. 8. 2018 07:37

Tady to ožije, až Nikon ukáže ten svůj nový zázrak.
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 14. 8. 2018 07:49

Jsem sám na sebe zvědavý, jestli a kdy to koupím. D750 je fajnovej foťák a nemám ani minimální potřebu cokoli měnit.
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 8. 2018 07:54

Az na to, ze spravnu expoziciu travis az na niekolky pokus, malokedy spravne zaostri a aj ked ano, vyjde z toho rozmazana foto kvoli absencii stabilizacie (tie v objektivoch sa nepocitaju).
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 14. 8. 2018 08:12

Tak beru zpátky. Po tom Fidkovo příspěvku to patrně ožije mnohem dřív :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 14. 8. 2018 08:17

V klidu. Proti Flexaretě je to pokrok. Můžu se hned podívat, co mám blbě, a napodesátý se fotka skoro vždycky povede.
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 8. 2018 08:18

Ja sa len snazim pomoct Gancovi aby na vas nebol sam :D
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 14. 8. 2018 08:35

Dolgor píše:V klidu. Proti Flexaretě je to pokrok. Můžu se hned podívat, co mám blbě, a napodesátý se fotka skoro vždycky povede.

No ale Flexareta měla větší hledáček, to musíš uznat :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 8. 2018 08:40

Akoze zrkadlovky mam naozaj rad a rozne tie CSC featury by mi asi ani dnes nechybali, ale fakt si neviem predstavit ze by ma bavilo fotit napriklad s tym Flexaretom. To musel byt pain :)
Fidko
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka