Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 7. 1. 2018 18:40

Kdyz je rec o tech horach. Dlouho jsem se tak nezasmal: "preco nie je plachy" :D

https://m.facebook.com/groups/354262022 ... on_generic
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 1. 2018 18:59

bob222 píše:Radku, ale zas jak hovoril môj profák na finančnej matematike, jeden je na houno vzorka.

Tak ja nedelam skripta "Jak na artrozu", ze. Jednou kdysi nekdo rekl neco jakoze "Je jenom malo nemoci, (vetsinou nejake geneticky podedene a ty nejvaznejsi), ktere dlouhou dobu neindikuji prichod". Nic nevznikne za tyden. Napriklad kolega, ma nadvahu asi 40kg, ale sportovec, honi me na kurtu pekne. Sel jsem s nim v predloni prosinci na nejaky raut a pozoroval jsem ho, on si nebyl schopnej nandat jidlo na ten malej talirek, kdyz stal pred tim bufetem, musel si to polozit jak se mu klepala ruka. Po dvou mesicich zase nekde drzel talirek s buchtou a vibrovalo to jak udusavac sotoliny. Tak jsem ho pak ptal a "nic mu neni, jenom je unavenej".... no to nedopadne dobre. Ja jsem taky nedopadl dobre, dokonce jsem si lhal, coz teda kdyz uz si lzu ja, tak to si asi lze skoro kazdej :-(

-- 7. 1. 2018 19:01 --

Petr Luňák píše:Kdyz je rec o tech horach. Dlouho jsem se tak nezasmal: "preco nie je plachy" :D

Hele Dudisko a spol. Vy rikate "ty kokos" dost casto, co?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 7. 1. 2018 19:03

Častý klepák rúk to už je dosť na levačku.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod golem2 7. 1. 2018 19:10

Radek71 píše:Hele Dudisko a spol. Vy rikate "ty kokos" dost casto, co?

Asi ako u vás "ty vole", a dosť zaleží na úrovni vyjadrovania sa.
Canon 6D, 17-40, 24-105,70-200/2,8,100/2,8 IS,
golem2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 1. 2018 19:12

Me to prijde jako slusna varianta, neco jako "jezkovy voci".
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pavelmeli 7. 1. 2018 19:15

Loni jsem se po horách našlapal celkem dost (Krkonoše, České Švícarsko, Italské Dolomity, Korfu a běžné procházky po nejbližších Krušných horách a Českém středohoří) a pokaždé s FF i APSC výzbrojí. Už to však začínám pociťovat, takže výbavu budu trochu korigovat a APSC pošlu do světa (že by jej nahradila bezzrcadlovka? :) ). Navíc jsem si za posledních 12 měsíců obnovil domácí zázemí - 27" monitor, pořádné PC a dnes mi dorazilo i posezení, které jsem docela dlouho zanedbával. Myslím si že sezení u PC v solidním křesle, také přispeje k pohode :)
IMG_9223.jpg

P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 1. 2018 19:21

Jeden znamy elitar si poridil polohovaci pracovni stul, mysledno pozice pro sezeni a pak pozice pro stani. Nejdriv jsem se tomu smal, ale ted jsem byl u nejake firmy, kde jsme stali u stolecku a uradovali tam a musim rici, ze mi to dost dava smysl. Dela se tam efektivneji, proste kdyz stojis, mas mensi tendence prokrastinovat.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 7. 1. 2018 19:30

Ryan chce rvát už aj lidi do aeroplánov na stojáka! :)
Ale fakt že riešiť niečo na bežnom stole nastojáka v grupe mi pripomína tých tupých generálov z rozprávok, jak na povel čučia do máp. ;)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rodri 7. 1. 2018 19:42

Petr Luňák píše:Kdyz je rec o tech horach. Dlouho jsem se tak nezasmal: "preco nie je plachy" :D

Na videu to člověka pobaví, ale v kůži těch turistů bych se taky necítil nejlíp. Jelen je silný zvíře a dokáže člověka i zabít, zvlášť v období říje.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 7. 1. 2018 19:59

Kdyby byl v riji, davno by to imho poznali ;)
Co ja bych za takove setkani dal.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 7. 1. 2018 20:05

U nás tyhle stoly na práci vestoje zavedly některé inovační týmy, většinou IT nebo vývojové. Ono to celé vesměs funguje trochu jinak, než původně tvůrci zamýšlejí, u cílové orientovaných týmů člověk kolikrát ani nevnímá, jestli sedí nebo stojí. Nicméně ve spojení s poddimenzovanou kapacitou místností na meetingy to kolikrát tlačí lidi z kanceláři do přilehlých kafetérií, kde mají třeba i čerstvý džus a o dost lepší kafe, než v kanceláři. A člověk ujde za den pár kilometrů a provětrá si mozek.

Ze zvířat mám velký respekt. Na Bali se mnou opice praly o fotobatoh, protože tam viděly igelit a myslely si, že to je moje svačina (měl jsem tam objektiv).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod golem2 7. 1. 2018 20:10

Petr Luňák píše:Co ja bych za takove setkani dal.

Je aj takato možnosť https://www.facebook.com/thedailystar/v ... =2&theater
Canon 6D, 17-40, 24-105,70-200/2,8,100/2,8 IS,
golem2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 1. 2018 20:32

Tady je videt, ze panbu asi neni a ze je to znak evoluce, neco takovyho generace klokanu nevidely a narozdil od kravaty na psy nemely na paraganskou padinu gebiry.
Jinak v Nedvedicich meli urvanyho psa hned u nadrazi, ktery prudil uplne vsechny, jednou tam sedeli trampici a jeden se dost picl a uz toho urvanyho nesnesl, tak k nemu vlezl do kotce a dost ho pokousal. SNBaci pak meli slozitej protokol.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 7. 1. 2018 20:47

Ty kokso vravia teraz mladý.. Taka slušná nadávka..

Ja som stretol jelenicu.. Tiež mierumilovna a cvakal som ju na 35mm

-- 7. 1. 2018 20:55 --

ona :-) dohľaal som.. ale bolo to na 70mm :-)
bolo to pri návrate z hincovho plesa niekde pred štrbským..

-- 7. 1. 2018 20:57 --

vbehla z lesa.. na chvíľku
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 7. 1. 2018 21:07

Na potulkách lesom a poľami som toho stretával. Onehdá...
bob222
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka