Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod kozakm 1. 1. 2018 10:38

Pavlína a jeho blitky na adresu PL
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 1. 1. 2018 11:02

My jsme byli včera na divadelním představení na Václavském náměstí a už kolem 21. hodiny to tam bylo jak někde na bojišti, převážně cizinci tam odpalovali rachejtle, uprostřed davu lidí, o nějaké aspoň základní bezpečnosti se nedalo ani mluvit. Zvažoval jsem s sebou vzít fotoaparát, ale v tomhle divadle dost prudí ohledně pořizování fotografií z představení, přitom tam byli až na jednu výjimku samé alternace z řad herců, které skoro nikdo nezná, ti známí se honili za lépe placeným silvestrovskými kšefty.

Všude spousta kouře a dýmu z těch třaskavin, vůbec by mne nebavilo fotit. Dnes bych fotit šel, ale počasí stojí opět za starou belu.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod reign 1. 1. 2018 11:17

Add rachejtle - 27 let zpátky ožralý soused na Silvouše kolem poledního střelil z balkónu rachejtli tak, že přistála kámošce na kočárku, stihla to srazit do sněhu, no... Tuhle noc jsem zase viděl nějakou pitomou blondýnu kterak nechala kolem odpalovaných rachejtlí pobíhat svoji tak max. 6-ti letou holčičku. To jen na margo toho Darwina.
Včera jsem prožil zklamání - otevřel jsem narozeninového Rona Zacapu a ze všeho nejvíc mi připomínal to brandy z Lidlu, nic moc teda - teď si rovnám chutě obyč. Jamesonem.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 1. 2018 11:47

reign:
já Tulamorkou :-))

Přeju všem tady, všechno nejlepší do nového roku.
A ať nás ty foťáky pořád baví. Vždyť my všichni, co je máme rádi, jsme přece na jedné lodi :-))
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 1. 1. 2018 12:05

Ja som sosal domácu medovinu. Inak to nemusím, ale kamoš urobil nejakú ovocnú - dulovú, dokonca za to nafasoval aj nejaké ceny. (zvláštne ovocie od nás z dolniakov) A bolo to celkom pitné. Ohňostroj som nefotil. Je to stále to isté.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Grimjaur 1. 1. 2018 12:13

Já to nemixoval odpoledne nějaký Bernard a večer červené suché, až se sypalo. Bublinky nepiju, páč mi nechutnají. Jinak pohoda džez, vlastně metal facetime s muzikanty v Makrelostánu a Finsku a ještě hokej naší 20 se Švýcary. Takový pohodový večer.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 1. 1. 2018 12:55

Bobe, já jsem z toho pil pár let zpátky pálenku od Bolyhos (Maďaři) a nemělo to chybu. Jo a Tulamorku taky můžu.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pavelmeli 1. 1. 2018 13:09

Tak přidám jednu "kozákovku" z okna... Bez mučení přiznám, že jsem upadl na stativ a ostatní tak hezky nevyšli, prostě obyč. klasika :) NJN, jeden se učí, dnem i nocí.
IMG_9125_small.jpg

klasická popůlnoční nad Žatcem, v pozadí řada světel - Chomutov
IMG_8970_small.jpg

Tak vše nej :)
P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 1. 2018 13:54

Mam neuveritelnyho psa. Celou dobu sedel vedle me bez voditka a pozoroval ohnostroj na namesti. Jdete nekdo fotit dnesni prazsky?

Obrázek
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 1. 1. 2018 13:59

Jeste nejsem rozhodnuty, zda se jit jen divat, nebo jit s fotakem, nebo nejit vubec.

Jinak ted jsem narazil na hezke cteni, proc a jak Canon navrhoval novy 85/1.4L IS:
https://snapshot.canon-asia.com/article ... terviews-1
https://snapshot.canon-asia.com/article ... terviews-2
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 1. 1. 2018 14:52

Ne, jen se podivat s detma. Jinak u tech psu je to tak, ze se bud boji nebo je mu to jedno. Oboje je crlkem bezny. Nam jeden pes lezi na posteli a kouka nespokojene a druhy to chodi zamerne pozorovat za okno a venku chce za ohnostrojem.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 1. 2018 15:43

lukas_highenergy
Co máš za rasu? Já míval rotvajlerku a ta to dávala v klidu.
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 1. 1. 2018 16:33

Parson russell a border terrier. Parson je v pohode, bordik se trochu boji. A stary bordik, co jsme meli, ten se strasne bal a vypadal, ze umre nekde schovany pod posteli.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alešak 1. 1. 2018 16:59

Dceřin čoklík je také strašpytel, při kanonádě zalézá do úkrytu :D ...
IMGP3091.jpg
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Devil007cz 2. 1. 2018 09:59

Pekna fotka a dobry posprocessing na ISO 5000.

P.S. on neni straspytel, ale vetsina psu zaleze, protoze maji z toho stress velky, talze potrebuji misto, kde to mene slysi ;)
Devil007cz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka