Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 7. 10. 2017 18:45

pemar píše:Já se v okruhu těchto lidí pohybuji, mám tam hodně známých, ale zručností neoplývaje, sám se do toho nepouštím. S někým se občas i projedu, ale ani do řízení se nehrnu, jsem už přeci jen hodně zvyklý na všechny ty asistenční systémy a řízení starších aut je o něčem jiném. Táta a strýc veterány mají, takže vím, že to stojí hodně času, oni jsou už v důchodu, ale já ještě hodně času trávím prací.

Obrázek

Ale třeba tohle se mi líbilo, byť je to typická poukázka na problém (britské auto).

Veď morgana môžeš mať ako funglovku. Ručne ho stále robia...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 18:49

!!!!
nechtělo ani vylézat z auta, ani vytahovat foťák z brašny
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 7. 10. 2017 18:51

DUDISKO: ano, metabunk je stranka se zarucene pravdivymi informacemi. Pokud tam neco vyvrati, tak je to hotovy fakt :D Doporucuji vlakno prave o 9/11. To se jeden nestaci divit, s jakymi absurdnostmi dokaze mistni admin vyrukovat, jen aby radoby obhajil oficialni konspiracni teorii propagovanou vladou usa a papouskovanou masmedii. Gratuluji k velkemu objemu, snad se jednou dogooglujes i dal.

https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... quare.html

Ja se posmeju :D :D :D
Přílohy
22196294_213942829141581_1990988809726951146_n.jpg
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 7. 10. 2017 19:02

Luňáku, asi sypem na Mělník dobrej matroš, do Kbel se jdi podívat, aspoň uvidíš letadlo. A taťka ti tam ukáže ty MiGy. O tom to bylo, že meleš blbosti, viz to o taťkovi, abys vypadal jak odborník. Ony tam jsou totiž jsou (a byly) leda v muzeu a ve výzkumáku (především kvůli sedačce), nikoli u armády. A takhle je to s tebou se vším. Vezmeš 3,14čovinu s pěknou bajkou a děláš ze sebe idiota (viz rozdíl kyslík/vzduch, zpráva, ze který si vezmeš dvě věty a ignorujes její smysl, Newton a neschopnost aplikace i takhle jednoduchých zákonů). Jo a jde o invektiva, teda skoro - protože říct blbci, že je blbec, není urážka, ale konstatování faktu. Jsem rád, že ses tak krásně v mým příspěvku našel, ono to s těma husama nebude od věci...
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 19:06

lukas_highenergy.cz píše:Radku: Tak si můžeš přidat boba na seznam buržoazistů a Alešák si ho ve svym rudym deníčku zakroužkuje červenou tužkou. Se omylem prokec....

On to asi tak nehrotil, nekdy to tady fakt vypada jako schuze middle managmentu Unicornu. Jinak tim jak jsme tady driv meli "stejne", tak si lidi extra vsimali a meli "narok" to komentovat a "resit to". Nekdy po roce 1990 jsem si z jedne z prvnich vyplat koupil radiostanici asi za 3000 Kc? (+-) a kdyz jsem to v eteru rikal, tak me to "brejkovali" cizi lidi co poslouchali na kanalu a vyzadovali, abych jim rekl kolik je mi let a kde jsem na to vzal, protoze "oni maji 48 let a tak drahou radiostanici by si rozhodne koupit nemohli".
Proste si tady lidi vsimaji v levelu "domovnice". Jo a mimochodem, v tom roce jsem delal v Chirane provozniho elektrikare v nizke platove tride, takze 3000 Kc byl hrubej plat vcetne asi 100 hodiny prescasu (ktery jsem prospal, ale to je jiny pribeh).
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 7. 10. 2017 19:17

P. L. Sme sa asi nepochopili..uviedol som to ako priklad.. Stranky podobneho typu nečítam.. Anglicky viem tak stanag 2 a zo zahraničných stránok pozerám akurat photozone.de a dxpmark s prekladačom..
Pointa bola v dmagógii a zahlcovaní ludí kadejakymi chujovinami aby sa skryla pravda aj keď ti ju zrovna naservírvírujú na tvrdo ptrd oči.. Teda hov.no vieme len uhol pohladu toho, čím ťa internet nakŕmi..
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 7. 10. 2017 19:23

Jak píšeš, díky podobnejm “užitečnejm idiotům” se v podstatě jakákoli pochybnost šmahem zesměšní a znevěrohodní a především v tuně balastu a hovadin zmizí i podstatný fakta (obecně a bez ohledu na úhel pohledu).
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 7. 10. 2017 19:34

Hele ja kdysi cetl zajimavou myslenku a to, ze nejvetsim pritelem tech, co chteji neco zatajit jsou prave tihle konspiratori, co vsechno vedi, znaji a dukazy jsou na youtubu. Protoze cokoliv dozenou, at uz formou nebo obsahem, do tak absurdniho blabolu, ze od toho zbytek dava radsi ruce pryc...

-- 7. 10. 2017 20:36 --

Btw. ta PL propagace 911 tady na foru mi trochu pripomina:

Jak poznate, ze je nekdo vegan?
Nijak, rekne vam to sam...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod GreatWhite 7. 10. 2017 19:52

tak on se PL nechá nachytat na kdejaký hoax :/ pak postuje obrázky s pozměněnými výroky Kennedyho. Přece se to píše na internetu, tak to musí být pravda. Anebo možná jede podle módu: budu obhajovat všechny konspirace a jednou se určitě do nějaké trefím, pak budu říkat, že jsem to říkal.
GreatWhite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antoninn 7. 10. 2017 19:53

Já si vždycky s chutí přečtu o tom, jak se vyrábějí bouřky: http://orgo-net.blogspot.cz/2017/08/umele-vyrobene-boure-18-8-2017.html
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 20:13

No neco na tom bude. Videl nekdo nekdy chemtrails nad octarnou v Bzenci? Sotva... logicky. https://goo.gl/images/qGw91M
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 7. 10. 2017 21:03

GreatWhite píše:tak on se PL nechá nachytat na kdejaký hoax :/ pak postuje obrázky s pozměněnými výroky Kennedyho. Přece se to píše na internetu, tak to musí být pravda.
Ono je zaujímavé na tom to, že PL sa stále odvoláva na "oficiálnu správu" (o ktorej v skutočnosti nikto nič nevie) .. alebo o tom, že všetci sú ovce ktoré veria všetkému čo je v telke .. ale dnes už takmer nikto telku nesleduje.
Teda .. ak sa nehrá dáky futbal alebo hokej .. všetci akoby získavali informácie len z facebooku, čo sharujú iní.
(ja si dokonca neviem nájsť čas ani len na ten facebook)
Teraz som u rodičov, takže tam akurát niečo v telke ide .. ale (mimo filmov) mi to dáva to väčší význam ako tie "lákavé titulky" na facebooku a na konšpiračných weboch...

Keď už preberám "pohyblivé obrázky", neviete o niečom zaujímavom na pozretie?
(nič romantické, vojnové ani rozprávkové .. proste nejaké nové fakty, ktoré niečo vysvetľujú .. nielen kladú otázky)
Napríklad nejakú zeitgaistovinu? Dáko vymizli .. :'(

-- 7. 10. 2017 22:07 --

Mimochodom, zaznela už v "afére 911" teória o tom že síce dvojičky zničili teroristi, ale Pentagon si už Amíci - práve kvôli konšpiračným teoretikom - poškodili sami? :hm

{to by potom mali pravdu obaja: aj oficiálna správa, aj konšpirátornici}
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 7. 10. 2017 21:48

Jestli tady vznikne diskuze, kdy budou Ganec s PL řešit 911 z hlediska logiky, tak to tady zavírám. Na to ještě nejsme připravení.... To si nechte tak kolem stránky 8.300.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod DUDISKO 7. 10. 2017 23:33

Niečo pozrieť.. Akurát som skončil filmový večer s rodinku..
Najkôr " je to i môj život" a potom trochu iný " telefónna búdka " oba ma zaujali myšlinkou aj spracovaním.. A bez konšpirácií ;-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 8. 10. 2017 05:59

Viděli jste ty svatební fotografie toho holandského fotografa? Tuším Michel Klooster. Pro mne jednoznačně obsahově příliš zlehčující vážnost životního okamžiku, ale rozhodně nezapomenutelné pro účastníky a přátele.
pemar
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka