Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 10. 2017 14:45

Tak teď by se ta návštěvnost mohla zase na chvilku zvednout. Btw. byla tady třeba nějaká teorie třeba o tom kamionu v Berlíně? Sem u PL nic nezaznamenal. Ale tak nejsem tady furt.... Mimochodem nešlo by to na to napsat nějaký generátor teorií? Zas tak moc to nesleduju, ale přijde mi, že tak 75% je vždy stejný základ a 25% se upraví dle aktuální události. To už by se nějak slušně generovat dalo...

-- 6. 10. 2017 15:47 --

Flor: Tak ta chalupa je nádherná a při cestováná ve dvou bez dětí nemam proti AirBnB nic (teorereticky, v době kdy jsem tak cestoval tohle ještě neexistovalo). Ale každopádně mam pocit, že většina z tady zmíněných návštěv hotelů sou business cesty. Hlavně s přihlédnutim k těm lokalitám a typu/ceně hotelů. Předpokládám, že nikdo nelítá do 5* v Shanghaji nebo Bangalore na dovolenou s rodinou :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod antoninn 6. 10. 2017 15:30

Zachytil jsem na internetu:
Geniální inovátor Jan Tleskač si psal deník, který ukořistil Tajemný E.M. Po sedmdesáti letech se náhle zjeví Elon Musk a začne chrlit jeden vynález za druhým... Náhoda?
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 10. 2017 16:56

To už je konspirace na Las Vegas?To nemají ani trochu úcty k obětem?
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 6. 10. 2017 17:06

Do Bangalore bych jako do turistické destinace rodinu netahal, ale když už, tak 5* hotel vidím jako určitou bezpečnostní a zdravotní garanci. Šanghaj je lepší, ale stejně to není stejný level jako u nás doma. To je jedna stránka mince.

Druhá stránka věci jsou služby a rozmazlování. Ritz-Carlton v Berlíně zdaleka tolik nerozmazluje hosty jako na Manhattanu v New Yorku, ale oba jsou nesrovnatelné s Ritz-Carltonem na Bali. tam si každou tu hvězdu z těch jejich 5* opravdu užijete, skvělý personál a služby, opravdu zážitek.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 10. 2017 17:55

Tak nesmis srovnavat business hotely a relax hotely. Je jasmy, ze Ritz v Berline a na Bali jsou neco uplne jineho. Jinak diky za typ - tohle sem v Berline jeste nezkousel. Jen si nejsem jisty, jestli to neni over limit v nasem rezervacnim systemu. Jediny co sem zatim zjistil, ze tam je je Adlon.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 10. 2017 19:40

My mame v rezervacnim systemu hotel Ilf a nebo i hotel Attic. Nejsme zadny orezavatka.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 6. 10. 2017 20:03

Velké firmy mají zpravidla centrálně vyjednané ceny, často umožňují využívat tyhle ceny i soukromě, protože to zvyšuje objem a vyjednávací sílu nákupčích.

Adlon Kempinski asi zase nemáme v nabídce my.

Ten rozdíl mezi hvězdičkami a řetězci mi v Evropě nepřijde tak velký, ale třeba v té Indii je tříhvězdičkový hotel občas docela masakr, pamatuji si na jeden v Aurangabádu, ještěrky a plíseň byli to lepší z nabídky. Ještě větší hardcore jsou indické motely u cesty.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 6. 10. 2017 20:07

standavfr píše:To už je konspirace na Las Vegas?To nemají ani trochu úcty k obětem?

Ty ses vazne hlupak.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 10. 2017 20:09

Nápodobně a tohle je moje poslední reakce a tvoje kydy.
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 10. 2017 20:21

No ono ani známé jméno nic moc nezaručuje - takový Hilton v Norimberku to je fakt za trest.. Ono celkově bavorsko má i luxusní hotely zaseklé někde v 70. letech, kdy je stavěli. Jídlo a pití fantastický, ale ten zbytek... Proti tomu je často i nově postavený/zrekonstruovaný a méně prestižní hotel v Berlíně uplně super. Teda pokud má člověk rád modernější prostředí. Kam třeba jezdim fakt rád je Sofitel vedle Kurfurstendamm. Sice "jen" 4*, ale fakt příjemný moderní hotel.

-- 6. 10. 2017 21:22 --

Jinak docela fajn relax na služebce je Radisson Blu v Berlíně - pokoje mi uplně stylem nesedí , ale uprostřed hotelu je neuvěřitelný a obrovský akvárium. Večer sem ho snad hodinu sledoval s rumem v ruce a fakt dobrý relax.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2017 06:32

Tak na svete je mnoho problemu a resit by se mely postupne, prvni mrtve a unesene deti, valky a civilni obeti a tak dale az po kapsare v olomoucke tramvaji. Kazdy si zvoli svoje priority, PL spolu s chytrymi lidmi co umi fyziku odhali spiknuti, nekdo, treba Pemar zaplati rocne 2mega do dani a za ty Zaoralek postavi skolu v Nepalu a ja poslu nejake penize doktorum bez hranic, aby mi mohli co 14 dnu posilat postou 100g obalku s podekovanim na kridovem papire z Losin. Kazdy dela co muze.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alešak 7. 10. 2017 08:08

Brýtro, nic o této problematice nevím, ale přesto bych
k tomu rád něco řekl :D . Líbí se mi, jak se tu čas od času
rozjede diskuse na téma demonstrace kupní síly, skvělých
džobů, vymetání úžasných turistických destinací a luxusního
ubytování v xhvězdičkových hotelích. Je to paráda, až nám
obyčejným nuzákům, co nocujeme na lavičkách v parcích z
toho všeho padá úžasem brada. Je zajímavé, že této "diskuse"
se zůčastňují stále titíž jedinci, ostatní je jen v tichém obdivu
a bez komentářů sledují...
Přeji hezkou a pozitivní sobotu :D .
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 7. 10. 2017 08:19

Nejako som nepochopil posledný príspevok. Však napíš niečo iné, problém?
P.S. inak takého "nadšenca" ako je PL vo veci 9/11 som fakt okrem špecializovaných stránok ešte nevidel. Asi tam už nebude taká penetrácia ako u liečiteľov s bazénovou chémiou. Ale beriem, každý máme svoje poslanie.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Alešak 7. 10. 2017 08:29

Z toho si nic nedělej, že jsi nepochopil, neřeš to.
Problém? Ne, já nemám žádný problém, spíše se mi tak
trochu jeví, zda ho nemáš ty...
Alešak
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka