Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod smikoto 2. 1. 2018 12:57

Škoda že jsem minul tu hubnoucí debatu :-)
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 1. 2018 16:19

O moc si neprišiel.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 3. 1. 2018 20:48

smikoto, skúsim to zhrnúť:
- Radek71 sa posťažoval na pandero, ktoré má napriek tomu, že inak je štíhly (196cm/83kg)
- potom zaznelo, že na odstránenie tuku z brucha nestačia brušáky, ale treba chudnúť komplexne (teda celé telo)
- potom ten kto beháva, navrhoval behanie (a ten kto cvičí zase cvičenie a stravu)
- no a zakončil to FOE s diétou, ktorá zaručene funguje
=> skrátka tunajšia klasika: namiesto pôvodného (špecifického) problému (brucho) sa začalo riešiť niečo iné (chudnutie)
No a skončilo to hádkou medzi "nano" a "mili" (mmol a nmol)

Zazneli aj špecifické tipy:
- ja som medzičasom poznamenal plankovanie
=> no toto sa nestretlo so žiadnou odozvou (asi zaniklo medzi všeobecnými radami na chudnutie)
- no a zaznel aj ďalší tip, ktorý bol asi mienený skôr ako vtip: liposukcia ;-)
=> no ten bol zamietnutý podobne ako behanie

Radek71, ešte mám pre teba ďalší tip: elektrostimulačný pás :-))
(či ako nazvať ten fras, čo elektrickými impulzami sťahuje brušáky)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 3. 1. 2018 21:02

Ganec: teď jsi mě nějak připomněl film Nightcrawler a jeho hlavního hrdinu :)
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 3. 1. 2018 21:24

Jo, coskoro dojde k tomu ze ma Ganec sice nadvahu, ale zarucene vie co je pre Radka najlepsie, lebo o tom cital na webe :)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 4. 1. 2018 07:28

Me se ten post libil, ale jenom do te doby, nez Ganec zminil toho cloveka, co dela špecifické (v)tipy. Jinak diagnozy okolo asi? F20 a výše se věnují tématům ála "pan Klobouk".
Jinak plankovani jsem si vsiml a dokonce jsem to "na Gance" googloval. Akorat jsem to neuchopil, nerozvijel a neudelal o plankovani clanek.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 4. 1. 2018 09:20

Ja chodim behat. Cvicit. Robim krosfit aj plank tak neviem kde sa zaradit ;-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 4. 1. 2018 10:10

Cize na riesenie problemu brucha - tuk, je chudnutie podla Ganca nesuvisiaca zalezitost. Takze je to diagnoza.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 4. 1. 2018 10:30

Alespoň je vidět že je to mimoň obecně, nejen ve focení :D
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 4. 1. 2018 11:05

To co delaji lidi vetsinou neni zajimavy, zajimavy to zacina byt, kdyz se zkontroluji vysledky nebo pomer cena/vykon. Treba i u relaxace.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 4. 1. 2018 11:51

Ako proti tému navrhujem debatu o tom, ako najlepšie napácovat bôčik na pečenie. :D

Sorry za antichudnúci OT, ale idem po vyúdený bok a slaninu. Včera som v rámci diéty rýchlo zaúdil aj pár pstruhov.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 4. 1. 2018 11:58

Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 4. 1. 2018 12:08

bob222: hele divil by ses, ale jedna z mých nejúčinnějších diet obsahovala hromadu tučného jídla. Skoro každý den bůček a podobně, čím tučnější, tím lépe...a postavu jsem vyrýsoval za pár týdnu :D
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 4. 1. 2018 12:29

Radek71 píše:Ja jsem nasel toto: http://www.modely-lodi.cz/plankovani.html

No, síce som onehdá pred desaťročiami poctivo modelárčil, ale na toto by som asi nemal nervy, podobne ako na takeláž.
Stačili mi chmelnice u lietadiel.

-- 4. 1. 2018 12:30 --

dadajax píše:bob222: hele divil by ses, ale jedna z mých nejúčinnějších diet obsahovala hromadu tučného jídla. Skoro každý den bůček a podobně, čím tučnější, tím lépe...a postavu jsem vyrýsoval za pár týdnu :D


No jo no, ale určite si k tomu nestlačil 2-3 krajce šumavanu. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 4. 1. 2018 12:32

No tak já jsem se nakonec hecnul a vsadil se s kamarádem, že zhubnu 10kg do 1.5., takže Dudisko parťáka kdyžtak máš. Hubnutím už jsem si prošel. Před třemi let jsem za půl roku sundal 40kg, teď ji mám 28 zpět, takže je čas s tím něco začít dělat.

Můj problém je, že první co udělám pod tlakem je, že vypnu režim životosprávy. Abych byl hubený a silný, tak bych potřeboval nulový stres doma a v práci a to se málokdy podaří.
Mikeczcz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků