Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ltokar 6. 10. 2017 08:54

Konspiracie, zradlo, topanky, auta .. cokolvek len nie preboha riesit fotky a fotaky :) .. ale ze vyjadrenia roznych ludi tu uz svietia zase na roznych otopedickych weboch, to nikoho netrapi :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 6. 10. 2017 09:01

ltokar píše:Na Slovensku, ak clovek narazi na dobre sluzby, ci ubytovanie, alebo restauracia, tak je to prijemny bonus :D, v ostatnych pripadoch je clovek zvyknuty. Horsie je, ked dojde do Ciech, kde ocakava nieco ine a narazi na slovensky sposob. To potom dost znechuti. Ale na jednu vec si aj tak neviem zvyknut, ze slovenska krcma nema nic na jedlo, len chlast,cipsy a lokalnych "stamgastov". V CR sa clovek neboji :D

Tak krčma je krčma a človek sa nemá pri chľastaní ničím zdržovať! :D
Občas sa aspoň u mňa v okolí naučili aspoň tie utopence a pivný syr. Ale do takých knajp 5 cenovej ja nechodím, zásadne ak idem niekam, tak tam musí byť možnosť niečo zakusnúť, inak tam ani nevlezem. Hlucho lámať pivo a pol deci do mŕtva ma nebavilo ani ako študenta.

AD konšpirácie - problém s konšpiráciami je v tom, že sa mnohé časom ukázali ako pravdivé (ono tie vlády majú často maslo na hlave), potom majú ľudia oprávnenú snahu spochybniť skoro všetko.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Flor.cz 6. 10. 2017 09:27

bob222 píše:Tými Vašimi výpočtami požadovanej úrovne pohodlia na úrovni "postaršieho CEO v meste" ste mi pripomenuli opačný extrém, kamoš (inak fungujúce firmy, celkom za vodou), čo jazdí do sveta v štýle čína za 150 euro, nepál po vlastných, alebo Kolumbia, krajina koky bez sprievdcu. Zážitky zo spania v ubytovniach a zastávkach autobusu so stovkou namosúrených domorodcov sú iný adrenalín. :D


Nj, těmi 4-5* hotely se připravíte o spoustu zážitků. V posledních pár letech bydlím jen přes AirBnB. Třeba letos na Lofotech jsme si pronajali chatku nad fjordem. Žádný velký luxus, ale o to větší zážitek.

Obrázek

Až moc autentické to bylo minulý rok v Berlíně, kde jsem vyfasoval pokojík asi 8 leté holky, takže všude plákáty s jednorožci a tak :). No ale zas bydlení v centru za pár peněz a sto metrů od bytu restaurace z různých koutů světa.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 6. 10. 2017 09:33

Ten dům v těch Lofotech se mi moc líbí. Také nebydlime jen v hotelu, hodně využívám Booking.com a občas Interhome, AirBnB jsem zatím nezkoušel.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 6. 10. 2017 11:25

Ja mám najradšej malé penzioniky, samozrejme tam kde je tradícia, AT, DE, NL. Hlavne rakušania, to je neskutočné. Som zažil, že sme dorazili neskoro, nebolo kde jesť, tak sa majiteľ podelil s vlastnou večerou.
To na Slovensku som zažil, že majiteľ nemal ani mastný chleba, v mestečku komplet všetko zavreté a jediné jedlo bola bageta z pumpy za mestom.
Ale zasa v inom penzióne nám majiteľ napiekol domáci chlieb a majiteľka robila deťom na požiadanie buchty a posúchy...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BigglesO27 6. 10. 2017 11:35

bob222: Tak já myslím, že tu snad není nikdo, kdo by nebyl schopnej kritickýho pohledu vůči oficiálním informacím. Ovšem jinej level je ze sebe dělat dobrovolně obecního idiota a je jedno, jestli se konspiruje o Olykovi a nebo vymření pruhovanýho hydroplechosaura na šestsetdvacátýmsedmým měsíci vlevo dole v saturnově prstenci. Ale zas má člověk pak dobrej pocit, že ty chemtrails neplní v háku zbytečně :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 10. 2017 11:43

Ono to je stejne zajimave, vetsinou to dava nejaky ekonomicky smysl -> nejsou hosti -> nevarime. Nikdo kdo ma penzion nebude pri nutnosti dodrzovat regule a mit "skrabarnu brambor" delat pro svych 8 hostu vecere, kdyz 7 z nich stejne jist nebude. Otazka je, jak to delaji v Rakousku.
Na Slovensku jsme objizdeli "vsechny hrady" - rok 2002, zastavime pod hradem (zriceninou), kde stoji asi 15 aut, vylezeme nahoru, nahore 40 lidi, slezeme dolu, je 12:30, primo u tech aut hospoda, vlezeme dovnitr, tam 10 mistnich v monterkach klopi smedneho mnicha, u vycepu stoji rodina, fotr vyjednava jestli vari - nevari, tak jestli maji "utopence" - nemaji, tak jestli maji tocenou limonadu/zmzrlinu - nemaji... tak 4x flaskova limonada, tu maji. Tak jsme si dali 4 piva a sli pryc (a jeli 25km do mesta o velikosti Vyskova, kde byla na namesti hospoda, kde meli 3 jidla). Mezitim nakukovali do lokalu dalsi a dalsi lidi a vzdycky skoncili s oranzovou limonadou, protoze auta ridili chlapi a zensky a decka v 13:00 pivo do sebe neobrati, ze.
Jako chapu, ze hrad je sezona, tak nebudou delat srnci na vine, ale ten mrazak s tema zmrzlinama, nebo tocena limo, to je mohlo napadnout. Proste to nejde, ani kdyz tam prijde co dve minuty nekdo, kdo to chce.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 6. 10. 2017 12:09

BigglesO27 píše:bob222: Tak já myslím, že tu snad není nikdo, kdo by nebyl schopnej kritickýho pohledu vůči oficiálním informacím.


Konkretne ty si predvedl pravy opak toho, co ted tvrdis. Krome nadavek a osobnich vypadu si se na nic jineho nezmohl pri obhajobe oficialnich informaci.
Jinak pripominam, ze 14. bude sraz ex zamestancu letiste Kbely, kdyby si chtel prijit pozdravit otce (jehoz zamestnani jsem si dle tvych slov vymyslel) a dalsi mechaniky. Zaridim, staci rict. Pro chlapce, co si rika Biggles, by to mohl byt castecne splneny sen :D

BigglesO27 píše:Ovšem jinej level je ze sebe dělat dobrovolně obecního idiota


Presne. Misto argumentace pouha invektiva, osocovani ze lzi bez schopnosti tvrzeni podlozit dukazy, to je skutecne vysadou pouze lidi s nizsim IQ, nez je "zdravy prumer".
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 10. 2017 12:25

Ja bych debatu o Las Vegas dovolil, stejne jako o nepristalni na mesici. Ohledne toho jak Bush s kamaradama podminovali dvojcata vime vsechno a je to silena nuda. Dukazy o podvodu s pristanim na mesici jsem uz dlouho nevidel, tam by mi to nevadilo no a novinka Las Vegas, vice strelcu, nosici munice z CIA, tajemne folie na oknech, to je proste cerstve, to muze dopadnout jenom dobre.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .ce. 6. 10. 2017 12:33

Zasa inde sa aj varí,aj je výber všetkého čo hrdlo ráči a situácia po príchode rodiny (dedko,babka,otec mama a tri deti) do reštaurácie penziónu je objednávka 2x káva a tri malinovky.Keď to obsluha donesie,rodina vybalí čaj v termoske,svoju svačinu a bez ostychu si vypýtajú nôž aby si mohli natrieť paštiku na chleba...
to je tiež ekonomický zmysel asi... :-)
.ce.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 10. 2017 12:40

To jsem dlouho nevidel, ze by lidi neco vytahovali v hospode. Navic bejva vsude dost malo mista, takovou drzost, ze na horsky chate je plno, lidi stojej s polivkama v ruce a nekdo tam kraji v alobalu sekanou pro rodinu, to fakt naposledy 1998.
Obcas nekdo dlabe ke kafi vlastni buchtu nebo nakrajeny jabko, ale spis kvuli okolnostem (nechce kupovat humus a zaroven to svoje nest dale).
Obcas vidim lidi co si kopi pivo a jdou ven a tam jo.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 6. 10. 2017 12:43

bob222 píše:Tak krčma je krčma a človek sa nemá pri chľastaní ničím zdržovať! :D
Občas sa aspoň u mňa v okolí naučili aspoň tie utopence a pivný syr. Ale do takých knajp 5 cenovej ja nechodím, zásadne ak idem niekam, tak tam musí byť možnosť niečo zakusnúť, inak tam ani nevlezem. Hlucho lámať pivo a pol deci do mŕtva ma nebavilo ani ako študenta.

Ked si autom, tak si mozes vyberat, ale ked nie si , zletis dole z hor do dediny /chcipas od hladu/, kde potraviny otvaraju o 11:30 a zatvaraju o 13:00 , tak krcma je uz jedina moznost. No a v CR to funguje. U nas moc nie. Horsie ale je, ze to plati viac-menej aj pre penziony. Ale inak nemyslim , ze je uplne problem v ludoch, ze nechcu varit, ale skor v tom, ze ked to spravis, tak na teba naleti 300 byrokratov z uradu a zacne pozadovat neviem co vsetko, lebo varis. A s uradnikom nie je sranda...
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 6. 10. 2017 13:57

Radek71 píše:Ohledne toho jak Bush s kamaradama podminovali dvojcata vime vsechno a je to silena nuda


Pro zachranare, umirajici na leukemii (ktera nevznika inhalaci azbestu, jak nekteri nevzdelani debunkeri argumentuji), to moc nuda neni. Ale jak pravil klasik, v ignoranci je sila, vid Radku. Mimochodem soutez v sarkasmu si prosvihnul, chtelo by to zvolit originalnejsi maskovaci manevr pro neschopnost argumentace.
PS: s tou dirou v Pentagonu po letadle to byl ale stejne echt trapas, ze? Mozna proto uz sis to pro sebe radeji uzavrel :) Kazdopadne lhar a demagog co nevidet pribehne a zacne mazat, takze "feel free" k pokracovani v dedikovanem vlakne, jestli si troufas. Delam si legraci, vim ze netroufas, protoze nemas na diskusi preci cas a mas lepsi veci na praci :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 6. 10. 2017 14:09

Urob si na to web a tu s tým prestať otravovať.
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 6. 10. 2017 14:31

Tých webov sú desiatky, pro aj proti, len už tam asi chodia len srdcaři.
bob222
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků