Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 2. 2016 18:25

Radek71 píše:Predpokladam, ze za dve hodiny bude devce sedet s kamaradkama z controlingu v Kolkovne a ze bude vykladat, jak rano volala nejakym idiotovi, ohledne kurzove dolozky.


Velmi slušný odhad - ten oběd byl v Kolkovně, co nám tady otevřeli v rámci office parku. A jestli tam už teď sedí zase to netušim. Já už jdu domu.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 26. 2. 2016 19:30

Lotrandor píše:R.I.P. Juraj Černý


Poznal som osobne, fajn chlap. Snáď si tam kam išiel zahrá s Lemmym a spol.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Grimjaur 26. 2. 2016 19:40

bob222, to je život, těch rockerů teď odchází víc než je zdrávo.

Mě dost dostal odchod Jeffa Hannemana před třemi roky, to mi přišlo, jako by se pak otevřela stavidla. Někde mám společnou fotku, jen to ne a ne dohledat. Tak jedno video z posledního hraní, které jsem dla dokupy ze všech možných zdrojů. Zvuk je trošku nic moc,ale poslednímu záznamu to jde odpustit. https://www.youtube.com/watch?v=FPOmoyXctLI
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 26. 2. 2016 20:35

reign píše:
chlapcisko píše:Ganec pije pivo, na to stavím svoje spotené trenírky

ale z plechovky, na to vsadím slipy Dana Nekonečného

chlapcisko: bingo! :-D
reign: tak to prrr! :pozor Buď čapák, alebo fľaškový.

lukas_highenergy.cz píše:Ale přiznám se, že co pije Ganec fakt nemam tušení. Ani rámcově, kam to směřovat...
mám síce aj obľúbený tvrdý alkohol, ale ten by si asi ani na 10-tu krát neuhádol ;-)
(a už som ho pár mesiacov ani nepil)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 2. 2016 21:15

Je vyborny, jak se situace obratila. Nejlepsi piva jsou v PETkach, zrovna mam jednu na stole. 130 Kc/litr.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 26. 2. 2016 21:21

nápoveda na tvrdší obľúbený spirit..
OU.O
:-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 26. 2. 2016 21:26

Sme to volali pelendreková pálenka. Vždy to dotlačili grécki diplomati... :-!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JSP070 26. 2. 2016 21:40

DUDISKO píše:nápoveda na tvrdší obľúbený spirit..
OU.O
:-)

Tatransky caj ked ste z Liptova :-)
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 26. 2. 2016 22:14

ja skôr vínko, pivko a všetko tvrdé čo začína na či...
či vodku, či koňak, či domácu.. :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MaMa386 26. 2. 2016 22:21

unikátní sklo na NIKON, funkční na nových Nikonech, musíte vidět, povinné pro každého lunáka do sbírky, sklo s AAA bateriemi . . :nenapadne
http://www.ebay.com/itm/Very-rare-AF-zo ... Swo3pWf00K
MaMa386
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lotrandor 26. 2. 2016 22:22

bob222: já jen kapelu, ale je to se slzou v oku, byli moje mládí
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 26. 2. 2016 23:22

Lotrandor píše:LHE: Lukáši, šlápli jsme do hovna, vono sice už *****ělo, ale teď je to prostě všude, smiř se s tím. Já jsem ofce, ty učedník, radek guru (zkoušel už odháčkovávat?) a pentaxfriends tohle vědí nejlíp, zřejmě mají křišťálovou kouli, kde se objevují ty správné odpovědi na všechny bolesti světa. Nebo to budou vesměs psychoanalytici, co si sem odskočili na brigádu.

Argumentace citací neplatí, ta je vytržená z kontextu (i když není).

Ukončil bych to parafrázováním slov klasika, " z hovna bič neupleteš, a když upleteš, tak s ním nezapráskáš, a a když zapráskáš, tak leda sám sebe".

nebo
((void(*)(void))0)();

nebo
end-of-line;


To mi pripomnelo ... vedle v budove maji 2 kancly informatiku. Kluci jsou relativne sikovni v praci, nicmene v kutlochu tak 30 stupnu, smrad a tydny nevetrano, postavou budto nadvaha a nebo propadly hrudnicek, na forech visi 24 hodin denne a baby znaji z online her a nebo ty, co na ne zbydou, ruku podavaji jako lekla ryba a pri rozhovoru utikaji z ocniko kontaktu, pri vyjimecnych pripadech si chodi pro rady, jak se chovat na rande ... Ale po kontaktu s vnejsim svetem se mezi sebou shodnou, ze "ti druzi jsou asocialove".

To vase "nechme je pri tom, prejme jim to ..." me uprimne pobavilo.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 26. 2. 2016 23:36

cport: asi to máš složitý
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 2. 2016 23:38

Ja mam tedy zkusenost, ze tito se vetsinou shodnou na tom, ze jsou mazani, nikdo na ne nevyzraje, orientuji se, vedi co je dulezite, nefunguje na ne reklama, v TV davaji jenom blbosti a proto maji 1500 nejlepsich filmu 3x zalohovane, svoje objednavky pizzy sifruji 168bity, zensky jsou blby a na vlastnictvi pocitace by mel byt prukaz, jako na rizeni auta, protoze pak se stava, ze ho pouzivaji uplne hloupi lide, co kliknou na zavirovany mail.
Jedine co nikdy nereknou je to, ze ostatni lidi jsou asocialove.
JInak prakticky to, jestli je nekdo asocial nebo ne, nemusi nutne byt ovlivneno tim, jestli je v sdruzeni priznivcu grafickych karet NVIDIA nebo ne. Ale kazdy si tomu muze dat nejakou vahu, podle svych zkusenosti.

-- 26. 2. 2016 23:42 --

Dneska se to trochu meni. Ti lepsi pracovnici IT maji goretexove boty, softschelku TILAK, cerny batoh s plastovym krunyrem, NTB Lenovo, (ale IBM, to byla jina kava) a Samsunga s androidem a 4mi aplikacemi na geocaching.

-- 26. 2. 2016 23:47 --

Myslim ze je cas, napsat ze to neni pravda, protoze Leos dela v IT a ma kvetovanou kosili. A je to pravda.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 26. 2. 2016 23:48

Na tom je zajímavý jen to, jak hluboko se lze dostat. A to ho nikdo nenutí.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků