Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 29. 12. 2017 17:37

Cesta přes normální jídlo je tady:
https://www.dietdoctor.com/low-carb

To je totéž, jen to dá víc shánění.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 29. 12. 2017 17:57

som sa postavil na váhu.. teda keď sa o tom bavíme.. 93,1..
nalial som si ďalší pohár červeného a dal som si závezok.. od 2.1. začať aktivitu a do 2.3. to dať na 85..
napadlo ma hodiť fotku na fórum.. 2.1.. potom 2.2 a potom výsledok.. či sa to mení..
šiel by niekto do takej blamáže :-) .. človek môže zlyhať a riešiť to verejne asi nie je nič moc.. na druhej strane to môže aj nakopnúť a keď do toho už iekto pôjde tak to už nevzdá.. keď už v tom budú viacerí.. čo vy na to??.. ja by som do toho šiel aj verejne.. teda tu v nejakom "chudnúcom" vlákne.. či je to kraviena??
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tajnik 29. 12. 2017 18:11

Radek71 píše:Kruci, to je muj fail, jak jsem delsi dobu nebyl online, tak jsem si popletl dve mista kam lezu, ne ze by to druhe bylo ontopic, ale je to tam uz nekolikrat proprane a ja jsem si byl nervozni, protoze jsem myslel ze bude dalsi kolo rad, kdyz uz vsichni jednou poradili. Tady je to vlastne tematicka novinka, takze sypu popel, rozciloval jsem se moc brzo.

-- 29. 12. 2017 08:36 --

To je mozne ze to nepujde, i tak mam pas 85cm, jenom designove to nevypada pekne. Ja tim nijak extra neziji (abych se nejak trapil), spis si jen tak vsimam.

A co tohle? https://www.medicomclinic.cz/liposukce-bricha
tajnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 29. 12. 2017 18:12

Dudisko
můj názor je, že je lepší jít cestou menších kroků, ale dlouhodobě...
Tak jak to řekl Petr Luňák - vychovat se tak, abych si tu váhu taky udržel.
To je alfa a omega všeho...
feanoor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 29. 12. 2017 18:18

jo.. ale cez sviatky som sa odtrhol z reťaze a našiel som kadejaké fotky seba o 3 v noci s pohárikom a jedla sa nejako neštítim.. 2 mesiace na 8 kg je sa mi zdá fajn.. každý si môže tú svoju métu upraviť k svojim možnostiam..
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 29. 12. 2017 18:26

Dnes som drzal v ruke Sony A7 so setakom, celkom prijemne sa to drzalo, cudliky vyzerali byt pouzitelne, display odklapaci. Cena 1250e v nejakom vypredaji. Preco aj Olympusy nemozu mat nejake normalne drzanie /okrem M1/ . Ajo, to nie su FF :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 29. 12. 2017 19:20

Zrovna Sony a použitelné čudlíky, nevím nevím :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 29. 12. 2017 19:20

ForeignerOnEarth píše:Petr Luňák: v posilovně jsem potkal desítky svalovců jako jsi ty se stejně identickou filozofií. Má to jednu slabinu: ti, co všechno zvládnou ucvičit, ti UŽ to nepotřebují. Ta zbývající většina obézních to prostě nikdy nedá. Chodí tam spoustu tlouštíků, které koučují jak cvičitelé oficiální, tak i ti neoficiální kulturisti. Ani jeden z nich dosud neshodil špeky. Pod tím sádlem jim nějaké svaly možná narostly, ale prostě jen přibyly svaly, ale tuk nezmizel, protože druhý, třetí den po zátěži to prostě dožerou. Organismus je donutí.


Ty ses jasnovidec, ze vis, ze "to dozerou"? Ty vis presne, jaky maji treninkovy plan? Ty vis presne, co delaji nebo nedelaji? Samozrejme, ze nevis, jen strilis od boku tak, abys na to nabalil tvoji praskovou "filozofii".

Pokud nekdo chodi do posilovny za ucelem paleni tuku a cestu k tomu si zvolil pres zvedani zeleza, tak tomu bud nerozumi on, nebo ten, kdo ho trenuje. S moji "filozofii" to nema vubec nic spolecneho :roll:

Zaklad pro redukci tuku je v principu strasne jednoduchy a pokud to nekomu, kdo je jinak zdravy, nefunguje, tak neco proste sidi:
1. uprava jidelnicku (zahrnujici pitny rezim)
2. aerobni pohyb (dostatecne dlouhy)
3. dostatek spanku (potrebna regenerace)
Naposledy upravil Petr Luňák dne 29. 12. 2017 21:03, celkově upraveno 1
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 29. 12. 2017 19:27

kozakm: nebolo to zapnute, tak len tie naokolo, vyzerali velke .. snad horsie ako Olympus to nebude, ten ich ma mrnave.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 29. 12. 2017 20:18

Inak v muscle a ittness chodieval seriál za rok do formy. presne ako Ducisko sa borci pofotili s časopisom v ruke pred sa po. Niektorí neskutočne zamakali a zverejňovali ako to dosiahli. V zásade išli podľa Luňáka.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 29. 12. 2017 20:35

tak čo?? ideme do toho pupkáči :-) (aj ja samozrejme)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 29. 12. 2017 21:07

Muj stav pri 108kg na zacatku prosince povazuji za nepublikovatelny :D Rozhodne nebudu se zverejnovanim prukopnik :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 29. 12. 2017 21:50

A to hubnutí bude nějak procentuální, nebo vyhrává ten, kdo sundá největší vanu?
Já jenom jestli se má cenu s mýma 174/75kg zúčastnit? Snad nabrat nějaké kilo svalové hmoty, nebo nevím. Zas bych nerad obměňoval šatník, celkem ošemetná věc...
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 29. 12. 2017 21:52

Já jsem si nechal udělat za cca 10 Euro plán od Lazara Angelova, vůbec to nevypadá špatně, ale neřídím se podle toho. S Micinou máme plán 3x týdně rybu. Uvažoval jsem o omezení pití Prazdroje, ale zatím to jedno pivo denně pít nepřestanu, je to dobré na ledviny. Červené víno je také zdravé, zkusím do konce února nepít tvrdý alkohol a omezit uzeniny.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 29. 12. 2017 22:05

No ale když se člověk málo hýbe, tak mu nepomůže ani papírek z Inzert Expresu. Někomu se osvědčil pes neposedné rasy, někdo má zase čtyři kroužky po celé Praze a školku při zaměstnání přes celé město a než by měl jezdit autem, které stejně nemá kam zaparkovat, tak se chodí pěškobusem a MHD. A místo toho, aby bylo děcko utahané z plavání nebo z tanečků, tak si ten neřád zregeneruje a nezbyde než ho dorazit (ostatně sebe taky) venčením čokla, po kterým mně vlastně nic není.
Alkohol jsem vyřadil asi před dvěma měsícema, budu držet basu. Už jenom tak 4 roky, odhadem
Melancholický Trol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků