Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 10. 4. 2016 20:43

Já jsem přesvědčený o tom, že teorii má Puntík zmáklou dokonale, ale v praxi jakoby vždy něco odflákl. Jen mu ta zapšklost zatemňuje úsudek. Nebohý Umbrella mi taky svého času psal, že mu Puntík kdysi dost pomohl - až jsem nevěřil, že jde o téhož člověka který se tady prezentuje tak jak se prezentuje. Škoda.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 10. 4. 2016 20:45

.ce. píše:Ja si to myslím. Hodne mi pomohol,kým som sa našiel.Bolo to ešte na Grafike.


Me treba hodne pomohl ucitel telocviku na stredni skole k tomu, abych dokazal udelat vymik a sklopku na hrazde. Ucite bych ho ale neoznacil za dobreho sportovce, nerkuli vyborneho atleta, do toho mel hodne daleko. A to ne pouze proto, ze sam sklopku prede mnou nikdy neudelal.

Just sayin'...
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 10. 4. 2016 21:09

Radek71 píše:No tak jasne..... Nicmene PL ho ted zlobi v jinem segmentu nez je edukace, tedy v segmentu produkcniho foceni.

Já už jsem si dost dávno jakoukoliv edukační (promiň, ale to slovo mi nesedí) činnost zde zakázal a když tak skrytou formou kterou Luňák není schopen rozklíčovat. Viz třeba ta předchozí fotka toho kloučka. Takže kdo pochopí tak ví, kdo ne může pořádat anketu jestli umím fotit nebo ne. A segment produkčního focení už nepěstuji, mnohokrát jsem se vyjádřil ve směru že jsou lukrativnější formy obživy než páchat jakési výšivky na rukávy. :-)

Je tu pro mne trochu těsno, protože mám málo témat k použití. Ke Gancovi co by vrána nesedám, mudrovat o technice mě to nebaví a ani nepotřebuji a o fotkách se tu bavit nedá. Tak mám občas alespoň poněkud potutelně pozvednutou náladu, když už musím u tohohle krámu sedět. Navíc už jsou "odemknutá" letiště tak když je počasí, je o zábavu postaráno. :-)

.........................

.ce. - děkuji, ale doufám, že ti to příliš neublíží. Jinak fotky standardně - špička, rád se dívám a jen tiše závidím. :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 10. 4. 2016 21:11

No vida, trochu pozitivni to je.
Radek71
Návštěvník





Odeslat příspěvekod rodri 11. 4. 2016 05:50

rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 11. 4. 2016 07:32

Heledte, co to mám na té větvi nad cestou? Blooming nebo banding?
Obrázek
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 11. 4. 2016 07:42

Říká se tomu slunce, myslím.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 11. 4. 2016 07:45

Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metatron 11. 4. 2016 10:19

LH: diky :) a mas to za sebou. A prijemna foto zo Zoo :)
metatron
Návštěvník



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků