Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 29. 3. 2018 08:01

Jestli tohle má být příklad toho, jak to dělat na krátké ohnisko ...
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Grimjaur 29. 3. 2018 08:04

Včera jsem si vyposlechl olympijskou verzi naší hymny. Jako muzikanta mě to silně rozladilo a hned naskočila kruciální otázka, nemá v tom pracky G? Nebo Putin? Protože takovým hnusem nás někdo musel chtít potrestat.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod El Vigo 29. 3. 2018 08:49

mně se ta hymna libila
El Vigo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 29. 3. 2018 08:53

Tak už tu opravdu musí být ráj na zemi, když největší starostí je znění hymny. Inu, máme krásné nové silnice, přívětivé úředníky, vymýcenou korupci, vysoké platy, bydlení pro každého, čisté řeky, tak teď se nudíme. Ještě by na to mohl vzniknout nějaký úřad nebo dokonce celé ministerstvo, něco jako ministerstvo pro švihlou chůzi (M. Python).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod sesty 29. 3. 2018 09:29

Novou verzi hymny jsem neslyšel a snad ani nechci. Ale když jsem o tomhle počinu slyšel, napadlo mě přesně něco v tom duchu co pemara.
sesty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tajnik 29. 3. 2018 10:03

pemar píše:Tak už tu opravdu musí být ráj na zemi, když největší starostí je znění hymny. Inu, máme krásné nové silnice, přívětivé úředníky, vymýcenou korupci, vysoké platy, bydlení pro každého, čisté řeky, tak teď se nudíme. Ještě by na to mohl vzniknout nějaký úřad nebo dokonce celé ministerstvo, něco jako ministerstvo pro švihlou chůzi (M. Python).
Iniciátorem nových variant hymny je Český olympijský výbor. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2428327-olympijsky-vybor-si-objednal-prodlouzeni-hymny-aby-si-cesti-sportovci-uzili-vitezstvi Co ten ma proboha spolecneho s tim, co jsi tu vsechno semlel dohromady? Kozak ma pravdu, jsi fakt jak ten brouk Pytlik. Viz: Přeneseně se označení Brouk Pytlík obecně používá v hanlivém významu pro osoby, které se odvažují mluvit do příliš mnoha oborů, zejména pokud jsou přistiženy při povrchnosti či nepřesnostech.
tajnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 29. 3. 2018 10:14

S tou chůzí by se ostatně taky mělo něco udělat, drobet regulace a dvě tři parazitovky, které dohlídnou na realizaci. Furt tu máme rezervy. Pemar, ta iniciativa ČOV je kouzelná, řeší délku pobytu našich medailistů na bedně, místo aby řešila četnost.
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wikxzen 29. 3. 2018 10:19

Mě se česká hymna nelíbí od momentu co jsem ji slyšel poprvé - textově i instrumentálně. Že se s tím začalo něco dělat tedy vítám - aspoň se rozproudí diskuse, která třeba povede v budoucnu k dalším verzím, a za tu odvahu vůbec s tím něco dělat dávám palec nahoru. Taky nevidím důvod proč by čeští sportovci měli mít kratší hymnu než ostatní sportovci z jiných zemí při slavnostních ceremoniálech.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rodri 29. 3. 2018 10:29

Grimjaur píše:Včera jsem si vyposlechl olympijskou verzi naší hymny. Jako muzikanta mě to silně rozladilo a hned naskočila kruciální otázka, nemá v tom pracky G? Nebo Putin? Protože takovým hnusem nás někdo musel chtít potrestat.

Naprosto s tebou souhlasim, nova hymny je paskvil. Asi ma COV nadbytek penez, ze se zaobira takovyma pico@vinama, mozna by ale mohl resit duvody, proc jde cesky sport jako celek do prde@le a proc ti nejuspesnejsi sportovci vyrustaji mimo system. Ale jak videt, hymna je dulezitejsi. On je to vubec evropsky trend resit kraviny misto dulezitych veci.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 29. 3. 2018 10:34

tajnik píše:
pemar píše:Tak už tu opravdu musí být ráj na zemi, když největší starostí je znění hymny. Inu, máme krásné nové silnice, přívětivé úředníky, vymýcenou korupci, vysoké platy, bydlení pro každého, čisté řeky, tak teď se nudíme. Ještě by na to mohl vzniknout nějaký úřad nebo dokonce celé ministerstvo, něco jako ministerstvo pro švihlou chůzi (M. Python).
Iniciátorem nových variant hymny je Český olympijský výbor. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2428327-olympijsky-vybor-si-objednal-prodlouzeni-hymny-aby-si-cesti-sportovci-uzili-vitezstvi Co ten ma proboha spolecneho s tim, co jsi tu vsechno semlel dohromady? Kozak ma pravdu, jsi fakt jak ten brouk Pytlik. Viz: Přeneseně se označení Brouk Pytlík obecně používá v hanlivém významu pro osoby, které se odvažují mluvit do příliš mnoha oborů, zejména pokud jsou přistiženy při povrchnosti či nepřesnostech.

Ani slovem jsem se nezmínil o obsahu, můj komentář se týkal jen toho, že je to tzv. luxusní problém, že vidím z pozice toho, z jehož daní se to platí, věci s větší prioritou, i konkrétně u ČOV, co se týká obsahu, zatím slyším více negativních poznámek, než pozitivních.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Devil007cz 29. 3. 2018 12:41

On nejvetsi pruser je, kvuli cemu chteji zmenu te hymny a to je to hlavni co vysumelo. Uprava je jen zastupny duvod.

Nelibi se jim, ze ceska hymna je "kratka" jenom 69s a chybi jim neprekonatelnych 6 sekund, protoze ostatni ji maji o neco delsi a maximalni povolena delka na Olympiade je 75s.

Jeslti se za nase penize resi opravdu takova ptakovina jako jeslti je to kratsi o par sekund tak to appeluje na cenu "Ptakovina roku 2018".
Devil007cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 29. 3. 2018 15:20

Těch 6 sec. je fakt obr problém.
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Devil007cz 29. 3. 2018 15:53

Vcera v televizi tvrdil ten predseda co jsem rekl. Pamatuji si to velmi presne. Ocividne to hazi jak se jim to hodi nebo se prerekl. A ta hra na notu, ze nemusime se tvarit jako maly stat nebo, ze nová verze hymny má sportovce motivovat. Wow to je teda argumentace. Nemeli by byt motivovani i bez toho? To jako, ze bez delsi hymny ta motivace neni? :D Takove ptakoviny uz jsem vazne dlouho neslysel.

Ja rikam jednoznacne NE tem vyplodum co ukazali.
Devil007cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 29. 3. 2018 16:24

Chapu to divadlo spravne, ze po 15 letech je najednou hymna problem?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka