Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hoax 22. 2. 2018 10:35

Říkal jsem si..ale je to takový široký záběr :)
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 22. 2. 2018 10:53

Ta fotka z lyžování se mi líbí o hodně více, než ty z toho pingpongu.

Micinu jsem ze závodů podle mne nikdy nedával, jen z rodinné dovolené v Lermoosu:

Obrázek

Kombinaci D7100 + 70-200/4 jsem měl na sjezdovce poprvé.
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 22. 2. 2018 11:15

Mna Tie Kozakove fotky proste beru ...

Tu prvu fotku z pincesu, to asi bolo rozmazane vplyvom zrkadla, co ? :D
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Obšák 22. 2. 2018 11:57

Rozhodně, zrcadlo je zdrojem všeho zla, každej to ví 8-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 22. 2. 2018 12:08

Rozhodujúce do budúcnosti je, ako sa k tomu postaví hlavný mufti. Ak to zakáže, bude to zakázané rovnako ako elektronická cigareta v tuším emirátoch a drony v maroku (čo ma celkom prekvapilo, zhabú Vám to už na letisku)
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anarki3 22. 2. 2018 12:09

kozakm píše:Já třeba včera fotil v Praze malé závody v běhu na lyžích:

Obrázek

Vůbec není třeba jet někam do na světový pohár, nebo se vymlouvat, že zrovna nevyšla zlatá hodinka. Blbej Vypich, 250m okruh technického sněhu obehnaný zábradlím, vedle pouliční osvětlení a křižovatka s autama.

----

Pinčes jsem fotil naposledy před 9 lety APS-H (to ani Ganec neví, co je :D) zrcadlovkou:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Neuveriteľné, ako si toto dokázal? :shock: Nevieš, že pinčes sa nedá fotiť na takýchto ohniskách a zrkadlovkou :?: Scifi tester a najlepší športový nefotograf ganec zasa táral dve na tri a isto bude pokračovať vo výhovorkách... ale už je to jedno, neni o čom sa s ním baviť 8-)
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 22. 2. 2018 12:11

Co je starší jak gancovky se nepočítá.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 22. 2. 2018 12:12

Zrcadlo je prostě sfině. Opět mě pobavila muGrlantova argumentace. Použít drahé sklo je vlastně nefér, degraduje to vlastně jeho snahu dokázat, že Nikon je šmejd. S takovýma se musíme po gancovsku třídně vypořádat. Ganče, já používal na 43 třeba fantastickou 90-250/2,8 to bylo taky vlastně nefér, páč to stálo majlatn. A to by se mělo zakázat! Kdy pochopíš ty extrémně méně talentovaný soudruhu, že to jak vypadá fotka je hlavně na autorovi a taky volbě jeho nářadíčka. Ty stále se stále jen technoidně pinožíš v píííípczovinách, ale ta podstata focení tě prostě minula. Zkus se někdy podívat na fotky Dudiska, a přiznejsi, že na bráchu prostě nemáš, fotáky rozdej, nebo zaho%d, s tvýma rukama a okem jsi prostě diskvalifikován. Kde nic není...
Jinak tuším, že tohle sis už přiznal, proto ta umanutá snaha pořád likvidovat renomé Olympusu. Ano, je to tak, svým přístupem děláš značce jen ostudu. Když už jsem slyšel od člověka, který tu chodí jen občas a do diskuze nezasahuje, na téma mFT jen toto velmi volně řečeno: Jo m43 Olympus? Hm, to je asi systém pro takové vemena jako je G, tak to díky, to spíš něco rozumnějšího.

-- 22. 2. 2018 12:14 --

kozakm píše:Co je starší jak gancovky se nepočítá.

Si používal drahé skla? Tak to nepla, to jako bys nefotil.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 22. 2. 2018 12:18

Inak tie posledné tamrony signalizujú, že sony bude čím ďalej tým atraktívnejšia. Ak tam dorobia portfólio lacnejších skiel sigma, tamron a tokina, tak pri tej cene tiel to bude naozaj atraktívne. Jen houšť!!!

-- 22. 2. 2018 12:20 --

Grimjaur, tak nad tou 90-250/2,8 som často slintal v katalógu... :D
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 22. 2. 2018 12:34

kozakm pouziva aj drahu zrkadlovku, on je uplne out.

Inak nedavno boli na getolympus (mozno stale su) dost brutalne zlavy na 4/3 skla (nie m4/3).

Inak uz 50-200 f2.8 - 3.5 mi prislo ako super sklo a taka m4/3 varianta by sa mi pacila. Ale zase ta cena ...
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 22. 2. 2018 12:42

2 grimjaur

pozri https://www.facebook.com/pg/falconia.cz ... 6205261114

Učinkuje tam aj majster Koza...
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 22. 2. 2018 12:45

kozakm píše:Pinčes jsem fotil naposledy před 9 lety APS-H (to ani Ganec neví, co je :D) zrcadlovkou
Pekné ukážky toho, že dokonca aj na fotenie športu - tak aby boli amatéri spokojný - úplne stačí AF-S 8-)

-- 22. 2. 2018 12:45 --

Fotil si vtedy aj niečo v pohybe a bolo vidno aj nejaké detaily .. napríklad takéto čosi? Obrázek
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 22. 2. 2018 12:52

Tak a je to tu. Suboj dvoch titanov sportovej fotografie !

Na toto snad cakala cela digiarena.
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 22. 2. 2018 13:10

Jelikož s Gancem odmítám diskutovat, tak to budete muset případně nalinkovat někdo jinej :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 22. 2. 2018 13:23

No ja tu mam od teba celu knihu tvojich luckyshotov, ale z toho nic nenalinkujem :-D
Fidko
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka