Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 13. 4. 2017 12:54

kozakm píše:Jděte s těmito tématy do... jiného fóra než fotografického.

Seš v hospodě.
Jinak se Cvachovi smějeme, že věří PR žvástů, ale koukám co tady spousta lidi věří denní tlači, a tomu co do hlav natlačí TV v infotainmentu hlavních TV, které se bůh ví proč pokládají za zprávy.
Tím bych to uzavřel pohled na bílé kolečko, které je černým čtverečkem.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 13. 4. 2017 13:41

Tak hlavne že Ty vieš, kde je pravda.
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 4. 2017 14:15

Asi tak.Kde berete tu jistotu,že je to tak nebo onak?Já to nevím a rád si počkám.
Naposledy upravil standavfr dne 13. 4. 2017 14:29, celkově upraveno 2
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoax 13. 4. 2017 14:15

Helekenkeleken píše:Tohle forum spolkne kazdy tema, odborniku na vsechno je tu dost.

I trollů.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 13. 4. 2017 14:43

Grimjaur píše:
kozakm píše:Jděte s těmito tématy do... jiného fóra než fotografického.

Seš v hospodě.
Jinak se Cvachovi smějeme, že věří PR žvástů, ale koukám co tady spousta lidi věří denní tlači, a tomu co do hlav natlačí TV v infotainmentu hlavních TV, které se bůh ví proč pokládají za zprávy.
Tím bych to uzavřel pohled na bílé kolečko, které je černým čtverečkem.

Nejsem si jistej, zdali ma cenu zrovna MK cokoliv "vysvetlovat". Nebot on je zrovna jeden z tech, pro ktereho jsou americke zapalky nejlepsi ze vsech. Ostatne proto se ted ozval, zatimco pri jinem off topicu, rozlezlem na dvacet stranek, mlci.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoax 13. 4. 2017 14:53

Přesně jak jsem psal, černobílé myšlení a oponentura za každou cenu. Já já já jenom já. Podle vaší logiky, tebe a Grimjaura, vás v klidu můžeme označit za kremlofily. To je v poho ne? Nevšiml jsem si zatím, že by tady někdo podporoval útok USA, naopak asi všichni mají pochybnosti. Až na PL, podle kterého je to celé fake. Škoda, že to neví ani Rusové.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 13. 4. 2017 15:02

Jo, Kozák, to je jasný americký agent. Ho tady vysadili spolu s mandelinkama aby škodil.
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod GreatWhite 13. 4. 2017 15:24

ani na tom Měsíci nebyli ;) všechno to filmují v Disney ateliérech :/ jenom nechápu, že se ještě žádný z těch dlouhých zástupů účinkujících herců, osvětlovačů, kameramanů a scénaristů nikde neprokecl
GreatWhite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cport 13. 4. 2017 15:32

bob222 píše:
cport píše:https://www.dpreview.com/news/2041805851/ricoh-denies-nikkei-report-that-it-may-leave-camera-business

škoda bude ricoh kompaktov.

GR bude zachovano dle jejich vyjadreni. Nastupce by mel byt oznamen do tri mesicu.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 13. 4. 2017 15:33

Hoši hoši :-)
Vždyť třeba to video, které Grimjaur dal, je White Helmets Mannequin Challenge... https://www.youtube.com/watch?v=Zgl271A6LgQ , jenže tohle video zneužily skupiny, které ho vydávají jako důkaz toho, že západ manupuluje se zpravodajstvím... A to už pak nevysvětlíš, protože přece pravda je jen jedna a v médiích prý nění :-) http://www.bbc.com/news/world-middle-east-38066791
Takže vzít pár faktů, překroutit je, vytrhnout z kontextu a hele, konspirační teorie a důkaz té jediné opravdové "pravdy" jsou na světě :)
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod GreatWhite 13. 4. 2017 15:45

nehledě na to, že co jako dokazuje, že si vyfotili selfíčko :)) že to jsou herci? v dnešní době si dělá selfíčko i Škromach v Osvětimi, nechápu proč by si nemohl cvaknout něco borec z bílých helem v Sýrii
GreatWhite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Helekenkeleken 13. 4. 2017 15:51

Ano hoax, jsi zdarny priklad trolla tohoto fora!
Helekenkeleken
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoax 13. 4. 2017 16:03

Ne, tvoje trapný trollposty tady nikoho nezajímají. Kdyby to aspoň bylo vtipný. Já bych se cítil jak debil, psát to co ty.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 13. 4. 2017 16:16

Pokud tady chcete dělat z MK, případně z dalších naivní hlupáky, tak si mě k nim zařaďte taky, bude mi ctí být ve společnosti takových lidí. Je to určitě ctihodnější pozice, než když s vámi zesměšňuji Gance, byť si to zaslouží.
ForeignerOnEarth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 13. 4. 2017 16:51

Tak panove, nejak se nam to tady zase zvrhava, takze diskuzi ukoncujeme a vse dalsi jde rovnou do kose....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka