Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hoax 25. 2. 2016 23:21

Já mám jiné favority:)
IMG_0514.jpg
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 25. 2. 2016 23:43

Já si dávám hruškovicu od Žufánka a musím říct že je fakt lahodná. V záloze mám ještě slivovicu a meruňkovicu.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kaapa 25. 2. 2016 23:46

Konecne spolecne teama..je krasny jak se tady druzime ;) skoda ze kvuli casovemu posunu musim pit uz odpoledne.
Přílohy
old_monk.jpg
Old Monk rum 7y old India
Kaapa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 2. 2016 00:11

Puntík píše:PL, neurazím se, nechápu toho víc. A ještě si dám kafe než půjdu spát. :-)

A vo tom to je.

San Francisco, 1919. "Franklin Brougham." 5x7 glass negative by Christopher Helin, via Shorpy.

Obrázek

Co na tu kvalitu rika treba pemar? :)
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 26. 2. 2016 00:30

Petr Luňák píše:
Ganec píše:- a potom obviňuje Olympus z klamstva, lebo si dovolil porovnať 300mm na mFT so 600mm na FF

Problem neni v tom, ze Olympus prepocitava ohnisko, problem je v tom, ze OLYMPUS na plnou hubu napsal, ze M.Zuiko 300/4 je efektivne totez, jako 600/4 na FF. To je problem, na ktery ve videu opakovane durazne upozornuji.
Nenapísal. To len ty nevieš čítať.
Ty "čapovaná pizza" ;-)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 2. 2016 00:40

Napisal, ve videu jsem jej citoval. A Eichler tomu zahy nasadil korunu prirovnanim k FF Canonu. Lzes Gance. Ne poprve a zajiste ne naposled.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 26. 2. 2016 05:35

PL: Líbí. Auto i fotka.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 2. 2016 06:07

Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 26. 2. 2016 08:26

JSP070 píše:Jednoducho rezignovali na nejaku cenovu vojnu a pojdu cestou presne
opacnou, predrazime to, mame dost vernych zakaznikov.

To fakt ? To sa im asi management zblaznil :)

Ganec píše:=> teda v skutočnosti veľkosť SNÍMAČA na Crop faktore priamo nezávisí, UHLOPRIEČKA SNÍMAČA áno
A toto je celý problém: Luňák nemá dostatok skúseností (a predstavivosti)

Nemal by si popijat po veceroch absint, nerobi to dobre mozgovym bunkam :-)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 2. 2016 08:36

Nemusi to tak byt, existuje arabske obchodovani.. chces banan za 20 Kc, ne? Zitra bude za 25 Kc, za tyden cernej banan za 75 Kc. A nakonec to koupi za 125 Kc.
Hodne firem kam jezdim rezignovalo na cenovy boj a proste jedou svoji linii. Dost lidi se rozhoduje podle cenove kategorie, tadydle je Canon za 14 450 Kc a Nikon za 18950 Kc, to si teda radeji priplatim.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 2. 2016 08:51

To co píše Radek je klasika - někdy je výhodnější být ten o něco dražší, než ten o něco levnější. Spousta lidí to vnímá tak, že ten rozdíl neni až tak velký a že když už to kupují "tak si připlatí za kvalitu". Přecejenom ne každý to má jako FoE, co před nákupem udělá výběrové řízení, dvě feasibility study a týden proměřuje výsledky v laboratoři...

A upřímě - občas to taky dělám, pokud fakt nevim. Jako že koukám na dvě láhve vína v regálu. Jedna za 250 druhá za 290 a jako že fakt nevi, tak si člověk většinou neřekne "ušetřim" ale spíš že ten rozdíl neni tak velký a ta druhá bude třeba lepší...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 26. 2. 2016 09:50

Tyhlety cenové "závody na dno" vyhrává vždycky jenom jeden - ten, který se na ně vy$r@l už na začátku. Nemá přece cenu být levnější, protože vždycky se najde armáda dětských otroků, která to zbouchá o jedno zrnko rýže levněj.
S těma vínama je to přesně ono. Člověk má nějakou představu v hlavě, formovanou částečně zkušeností a částečně selským rozumem, která mu říká, co by kolik mělo stát. Některé oblasti jsou tradičně přestřelené (zdravím audiofily a bezkyslíkaté drátové nesmysly - to když jsem řekl doma pani (co má doktorát ze silikátů), tak se smála ještě u čištění zubů, já jakožto fyzik jsem ji do toho sice musel trošku vpravit, ale výsledná reakce byla:"to je tak strašně pitomý nápad, že se na něm dá už jedině vydělat"), některé oblasti jsou zase až moc levné. Já když vidím v letáku whisky za 99 nebo 119, tak si říkám, kdo je vlastně cílovka? Středoškoláci na intru, co zapíjejí čtvrtletní písemku? To je prokletí výrobků, co jsou současně už moc drahé a zase né dost drahé.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 2. 2016 10:00

Některé oblasti jsou tradičně přestřelené (zdravím audiofily a bezkyslíkaté drátové nesmysly - to když jsem řekl doma pani (co má doktorát ze silikátů), tak se smála ještě u čištění zubů, já jakožto fyzik jsem ji do toho sice musel trošku vpravit, ale výsledná reakce byla:"to je tak strašně pitomý nápad, že se na něm dá už jedině vydělat"), některé oblasti jsou zase až moc levné.

Mám tříleté studium hloubkové analytiky verbalni a nonverbalni komunikace, dvouměsíční kurz proaktivních výslechových metod (kdyz jsem delal u vojenske kontrarozvedky), ale z toho textu nejsem schopen dostat nic. Jenom jsem pochopil, že v tom bude T-Mobile nebo Vodafone, kdyz je to bez kysliku.

-- 26. 2. 2016 10:01 --

Existuje trh "hele Mano, kubansky rum za 145Kc, udelame si v nedeli pekny vecer". Normálně totiž pijou jindřichohradecký rum.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 26. 2. 2016 10:12

Upravuju formátování:

Některé oblasti jsou tradičně přestřelené
(zdravím audiofily a bezkyslíkaté drátové nesmysly
__ - to když jsem řekl doma pani
______(co má doktorát ze silikátů),
____tak se smála ještě u čištěnízubů,
______já jakožto fyzik jsem ji do toho sice musel trošku vpravit,
____ale výsledná reakce byla:"to je tak strašně pitomý nápad, že se na něm dá už jedině vydělat"),
některé oblasti jsou zase až moc levné.

tučně jsou podčásti
kurzívou jsou zbytečné doplňující informace

Kdybych musel informaci nějak komprimovat, tak "všichni jsou kr€téni, jen moje je vzdělaná"
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 2. 2016 10:14

Umí smetanové omáčky?
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka