Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 15. 11. 2015 21:15

Micina je dcera, baletka, mažoretka, volebalistka, malířka, fotografka, malý roztomilý hacker, v současnosti 13-letá trochu rozmazlená puberťačka. Talentovaná lyžařka a matematička. Hysterka. Premiantka. Lajdačka, protože ten tablet nechala vybít do mrtě.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 11. 2015 21:17

pemar píše:A já myslel, jak mi pomůžete, neboť se tady tváříte jako vysoce kvalifikovaní odborníci na techniku. No, trochu jste mne zklamali.

No mozna to chtelo zkusit spis treba forum hledacu pokladu. Nevim jak by ti mely pomoct nase technicke znalosti v situaci, kdy Micina zapomina vypnuty a uplne vybity tablet (top model) v mrazaku pod lososy...

-- 15. 11. 2015 22:20 --

pemar píše:Micina je ....., malý roztomilý hacker, ....

Pemare nechces tuhle cast trochu rozvest? To by mohlo byt nosne tema na par stran... Jeste nikdy jsem neslysel "maly roztomily hacker". Mozna kdyz se v zoo vloupala opice do kancelare a bouchala do klavesnice, nez ji odchytil zrizenec.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 15. 11. 2015 21:26

Ale ak Pemare potrebuješ poradiť s pružnosťou, pevnosťou, ISSAI alebo históriou letectva, som k službám. :D :D
Jo a ešte viem sakra dosť o konštrukcii určitých povedzme zbraní, ale o tom nepoviem nič... :pozor
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 15. 11. 2015 21:28

pemar píše:trochu rozmazlená puberťačka
ja bych nerekl, ze je rozmazlena... Jako pohrdat tabletem bez amoled je naprosto normalni! Zejmena ve 13ti letech.
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 11. 2015 21:30

To bude tim, ze je to maly roztomily hacker, ne?
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dolgor 15. 11. 2015 21:32

Jestli ten "roztomilý hacker" není vložená nápověda, zatímco se pemar cáká ve vaně...
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 11. 2015 21:34

To me taky napadlo, ale ten sloh tomu neodpovida...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 15. 11. 2015 21:35

Chodí na programování robotů a je tam jasně nejmladší a jediná holka, vede tam nějaké projekty. Kovářova kobyla, strčit tablet do nabíječky není raketová věda.

Zkusíme, jestli se ta baterka trochu nevzpamatuje a ten tablet nepůjde zapnout. Pak ho zkusí lokalizovat přes mapování wifiny, aspoň ve kterém je pokoji.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 11. 2015 21:38

Myslite, ze ta vana rohova?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JSP070 15. 11. 2015 21:41

Petr Luňák píše:1. Co vysvetluju spadle/ohnute jakesi hlinikove sloupky?

- ty sloupky, ktere tam byly, na zaklade neprimych dukazu, naranzovane a kde neexistuje jeden jediny primi dukaz, ze je srazil B757? Tato otazka je zavaznejsi, nez otazka, jak se mohl vejit B757 do 4m vysoke diry? :lol: :lol: :lol:

2. Co vysvetluje tuny trosek kolem Pentagonu?

- jake trosky? Zadne trosky Boeningu 757 kolem Petagonu ani v Pentagonu nalezeny, potazmo zverejneny (kazda cast letadla ma identifikacni seriove cislo!!!), nebyly!

3. Co se stalo s cestujicimi v letadlech?

- v jakych letadlech? Kde je jeden jediny primy dukaz (kazda cast letadla ma identifikacni seriove cislo!!!), ze 9/11 havarovala dopravni letadla...

No my ti verime, ale odpovedz konecne priamo.
1. Ako tie stlpy naaranzovali, ze si to nikto nevsimol? Priamy dokaz mozno neexistuje. Iba ze boli v drahe letu a ich rozostavenie zodpoveda rozpatiu 757ky. O tom, ze ich nezlozilo lietadlo a vysvetlenie, ze ich zlozili agenti CIA neexistuje ani nepriamy dokaz. Iba ak fotka stlpov co nelezali v drahe letu s nakreslenou trajektoriou rakety.
2. Tony trosiek su na fotkach. Ci boli z Blanika alebo Boeingu netusim. Ale ako sa tam dostali? Zhodil ich tam C130 Hercules a agenti CIA prezleceni za hasicov ich rozmiestnili po okoli a v budove Pentagonu? (Pre tych co nevedia, to je oficialna verzia tych co vedia. Sialena, ale to nevadi)
3. Verime, ze lietadla neexistovali. Ale ako to CIA urobila, ze na stojanke stali lietadla, cestujuci presli odbavenim, pozemny personal ich natankoval, nalozil, lietadla odstartovali a zrazu zmizli a boli vymazane zo vsetkych registrov? Dtto cestujuci a posadka. Neexistovali. Ostali po nich iba tisice pozostalych, co su vlastne zaplateny komparz. To nikto z tisicov ludi co byvaju na ulici xy v meste yz si nevsimol, ze taky clovek tam nikdy nezil?
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 15. 11. 2015 21:43

Radek71 píše:Myslite, ze ta vana rohova?
premyslim, jestli to bude viriva vana, nebo jestli je to takova ta oldschool dizajnova vana co stoji uprostred mistnosti ( 35 m2 )...
Rohovou vanu mam doma ja! Jestli se teda pocita normalni ovalna vana, ktera je v rohu mistnosti jako rohova :hm
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 11. 2015 21:46

Radek71 píše:Myslite, ze ta vana rohova?

3-metrova kulata jacuzzi. Akorat je blby, ze ten italsky mramor kolem klouze, kdyz jde pemar pro lahev vina nebo humra a musi projiz kolem sauny. Takze bude asi muset objednat ebenovy oblozeni.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 15. 11. 2015 21:49

To mi připomíná kolegu, který si nechal udělat nádhermou a technicky dokonalou průchozí sprchu. Celou poradu jsme se smáli představě, jak bude mít ve stáří sklerózu a bude tou sprchou procházet a nevzpomene si proč :-)

My máme klasiku, celá koupelna je ve stylu 30. let, jsme trochu konzervativní. Uvažuji ještě o saunovém koutu, ale zatím jen ve stádiu plánů, chce to sladit, aby to nebylo jako pěst na oko.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Ondrej Janovsky 15. 11. 2015 22:21

Pemar: když hledám klíče, nebo něco jiného, tak mi pomáhá starý jednoduchý trik. Vrátím se myšlenkama do doby, kdy jsem věc prokazatelně měl a postupně si znovu přehrávám co jsem dělal, říkal. Viz. klíče ... jdu znovu ke dveřím, "odemykám" ... dělám ty samé činnosti co si vybavuji. Většinou to má za následek, že se mi v průběhu procesu vybaví i to pokládání klíčů a je hotovo. Tak ať to udělá manželka také. Pokud se to nepovede, maximálně zmizí jako tablet ;-)
Ondrej Janovsky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 15. 11. 2015 22:36

Na vidlích jsi leda ty, Luňáku, já se te neptal na nějaký video, ptal jsem se, jestli ´s to viděl ty. Jsi doopravdy tak dementní, že nerozlišíš realitu od videa? A jsi tak ubohej, že radši nedokážeš držet hubu a šoupat nohama, když evidentně nevíš o cem je řec? Víš co? Vys.r se na to, to jsou jen řečnický otázky :-D
BigglesO27
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka