Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 21:41

Puntíku: modelaril jsem, a s vetronema se nabehas víc když selže doutnák ten start je takový běh na 60m.
Já celkem zase moc neberu sprinty, 60m uběhne kazdej.vteřina sem tam nehraje roli. Tím nechci dráždit PL, vím že je to drina když se to má dělat pořádně, ale tak to prostě cítím :-)

-- 2. 10. 2015 21:43 --

Tvl pemare to takhle nemůžeš napsat :-D
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 2. 10. 2015 21:46

A když se bavíme o tom běhu... kam chodíte běhat?
Já jsem třeba z vysočiny, ale pokud se chce člověk trochu proběhnout, tak prostě nemá šanci. Když běžím trochu dál, hned jsem na asfaltu a to mě nebaví. Jasně, dá se běhat v lese, ale to bych musel kroužit v podstatě pořád dokola. Radši mám horské kolo. Kolegové mi radí abych přesedlal na trekinga, že se tak nenadřu, ale to je mi jedno, já beru jízdu na horáči jako trénink, a hlavně - horský kolo je svoboda. Rád jezdím po lesních cestách a v terénu kde už by se trek nechytal.
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JSP070 2. 10. 2015 21:47

Puntík píše:Pochválil, V-2 se taky tahaly pomocí navijáků. Jen ty, co byly upravovány z Babet, byly brzy zakázány.

Za Babetou som tiez tahal RC model. Chytilo to taky drakovy efekt, ze kamarat nestihol ani zareagovat.
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 2. 10. 2015 21:50

pemar: 1000000 bodů za statečnost!!!
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 21:52

No já dával mapku o stránku zpět. V podstatě vyjdu za barák, rozcvicim se a bezim, dám kolečko a vrátím se z druhé strany. Někdy jsem linej a vyjdu kopec a bezim už jen povrsku. Máme to tu dost protkany cestama, pesinama, kolikrát ještě po Němcích. Někdy si dám asfalt, jindy bezim kus lesem bez cesty, jak se mi chce. Furt jsem ale více méně v lese. Práce tu stojí za pendrek, jsme chudý kraj ale tohle považuji za naše bohatství.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 2. 10. 2015 21:59

Doufám, že kopcem nemíníš Sněžník :shock:
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 10. 2015 22:03

Petr Luňák píše:Puntik: ze ses sklerotickej a nepamatujes si, co vse napises je jedna vec, ze ses ale tak pitomej, ze to nevidis, ikdyz te odcituju, tak to je masakr.LOL

Tak tohleto jsi nezvládl, nic jsi necitoval. To můžeš křičet a dupat nožičkama, kdo není slepý, vidí kdo je debil.
Ale aby pro příště bylo jasno, tedy to upřesním, že dobrý fotograf se vyjadřuje svojí vlastní, autorskou tvorbou, ne tím, co kde vyšťourá po netu jako nějaký začátečník. ;-) :D
Ale že by sportovci hráli fér , to je právě ve tvém případě jen zbožné přání, velká iluze.
Za víc vět mi to už nestojí.
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 22:07

Ty v..e pemare, az jednou tvoje zena narazi na tohle forum, tak se bojim, ze budes mit modriny vetsi, nez PL ty svoje stehna... :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 22:10

Callgaro píše:Dokonce existují i ženy co budou mít obvod stehna větší jak PL, domů bych to ale nechtěl.

Tak samozrejme, kdyz pominu zeny, co maj 120+kg, tak jsou i sportovkyne, co ten obvod maj ve svalech, o cemz je predpokladam rec :) Jednu takovou sleduju na youtube a FB - DLB:
Obrázek

A ne, nelibi se mi to, ale ocenuju tu vytrvalost, protoze moc dobre vim, kolik odrikani a pevne vule za tim vysledkem je.
Abych z me strany ukoncil tuto OT debatu, tak na zaver konstatuju, ze pro me je clovek aktivnim sportovcem tehdy, kdyz je to na jeho fyzicke (hlavne) strance jasne videt. Z cehoz plyne, ze sachystu na plovarne fakt nepoznam :D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 22:10

feanoor píše:A když se bavíme o tom běhu... kam chodíte běhat?
Já jsem třeba z vysočiny, ale pokud se chce člověk trochu proběhnout, tak prostě nemá šanci. Když běžím trochu dál, hned jsem na asfaltu a to mě nebaví. Jasně, dá se běhat v lese, ale to bych musel kroužit v podstatě pořád dokola. Radši mám horské kolo. Kolegové mi radí abych přesedlal na trekinga, že se tak nenadřu, ale to je mi jedno, já beru jízdu na horáči jako trénink, a hlavně - horský kolo je svoboda. Rád jezdím po lesních cestách a v terénu kde už by se trek nechytal.

Ja jsem z Prahy, ale bydlim hned na kraji Krcskeho leaa, tak beham tam. A jednou tydne na ten delsi vyklus nekam vyrazim. Ne ze by se to u nas nedalo, ale chce to zmenu.

No a na kole jezdim do prace tak 90% asfalt a 10% teren. Jezdim to na 29tce mtb a sice se nadru vic nez na trekkingovym, ale zase si vic potrenuju ;-)

-- 2. 10. 2015 22:15 --

A jeste podle PL nejsem ani aktivni sportovec, protoze jako tahle pani sem zdaleka nevypadak ani v dobe, kdy jsem nabehal 250-300km mesicne a k tomu kolo a chuze :-D No a ted s tema 150km behu, 150-300km svizny chuze s holema a 500km na kole sem na tom jeste hur. A naposledy sem mel u dokzorky 71kg pri 180cm.
..
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 22:17

Puntík píše:
Petr Luňák píše:Puntik: ze ses sklerotickej a nepamatujes si, co vse napises je jedna vec, ze ses ale tak pitomej, ze to nevidis, ikdyz te odcituju, tak to je masakr.LOL

Tak tohleto jsi nezvládl, nic jsi necitoval. To můžeš křičet a dupat nožičkama, kdo není slepý, vidí kdo je debil.
Ale aby pro příště bylo jasno, tedy to upřesním, že dobrý fotograf se vyjadřuje svojí vlastní, autorskou tvorbou, ne tím, co kde vyšťourá po netu jako nějaký začátečník. ;-) :D
Ale že by sportovci hráli fér , to je právě ve tvém případě jen zbožné přání, velká iluze.
Za víc vět mi to už nestojí.

Jedinej, kdo je tu slepej a k tomu jeste debil, ses ty:

Petr Luňák 2. 10. 2015 16:37 píše:
Puntík píše:Protože vyznávám zásadu, že fotograf se má vyjadřovat fotkou - a to svojí, věřím že férovost Petra Luňáka by mu nedovoila, aby se schovával za fotky cizí. To co vidím ale říká, že se pohybuje mezi neumětely až debily. Celkem příznačné. :-D

Nikdy jsem sem nevlozil cizi fotku, aniz bych na to neupozornil, vcetne jmena autora s odkazem na jeho web (pricemz se tak stalo pouze v jedinem pripade). Zase placas nesmysly jak malej harant, ono vubec ty tve "argumenty" se nesou pravidelne v duchu intelektu prvniho stupne zvlastni skoly.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 22:18

reign píše:Doufám, že kopcem nemíníš Sněžník :shock:

Ne to ne

Obrázek
Takový ty fleky v údolí je naše dědina.

Takhle to vypadá zase z druhy strany, po proudu tedy předchozí fotka levý svah

Obrázek

Opraveny obrazky

Dobrý, vzhůru nohama snad žádnou fotku od dob DSLR nemám :-)
Naposledy upravil Callgaro dne 2. 10. 2015 22:31, celkově upraveno 2
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 22:21

lukas_highenergy.cz píše:A jeste podle PL nejsem ani aktivni sportovec, protoze jako tahle pani sem zdaleka nevypadak ani v dobe, kdy jsem nabehal 250-300km mesicne a k tomu kolo a chuze :-D

PL nikde nenapsal, ze aktivni sportovec je (musi vypadat jako) pouze kulturista. Klames synek, klames.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 10. 2015 22:26

Puntík píše:Protože vyznávám zásadu, že fotograf se má vyjadřovat fotkou - a to svojí, věřím že férovost Petra Luňáka by mu nedovoila, aby se schovával za fotky cizí. To co vidím ale říká, že se pohybuje mezi neumětely až debily. Celkem příznačné. :-D

PL - věta kde vidím mezi kterými lidmi se pohybuješ, neříkala nic o tom, že je to vidět z fotky, nebo z GIFu. Ještě jednou - to co vidím - to mi říká... atd - kde tam vidíš slovo - fotka ?
Takže sportovec ale tupec a lhář. Přesně podle starých Římanů - kde tuhnou svaly, tuhne i rozum.
A také - všeho moc škodí. :-\ :D :D

Mimochodem, u toho GIFu je uveden autor, nebo je to tvoje práce ?
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 10. 2015 22:49

Tak dáme z jiného soudku. Jsem členem MENSY. Čo vy? 8-)
bob222
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka