Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod smikoto 2. 10. 2015 20:16

Mrtvý tah 180kg, bench 120kg, dřep 140kg.
Už jsem na to starej a slabej :-)
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 2. 10. 2015 20:38

Tak teď už zhruba víme kdo kam dočůrá, máme ovšem nevyřešené dilema - sportuje Ganec, či nikoliv?

Petře, sorry, ale celkem mi to připomíná tvoji redefinici toho co to je pes a mám pocit, že menší plemena nepočítáš a kdo toho zmákne míň než ty tak taky nesportuje. V tomto s tebou absolutně nemůžu souhlasit, to poměřování je dětinské a to neustále skloňuješ slovo chlap. :-l
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 20:46

reign: Lunak je sutazivy typ :) .. vsetko co robi, chce robit poriadne, chce mat prevahu, ale stoji len o cestny suboj.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JSP070 2. 10. 2015 21:08

Puntík píše:Kdo lítal volné tak ví, co se naběhá za A-dvojkou, když to fouká deset metrů.

A2 som lietal na ZS, vtedy som znenavidel beh a presiel na vacsie.
Inac jazdim raz rocne MTB maraton 43km/1200 m casom okolo 3:20. A vobec ma netrapi, ze chrti to daju pod 2h.
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 21:18

reign píše:Tak teď už zhruba víme kdo kam dočůrá, máme ovšem nevyřešené dilema - sportuje Ganec, či nikoliv?

Petře, sorry, ale celkem mi to připomíná tvoji redefinici toho co to je pes a mám pocit, že menší plemena nepočítáš a kdo toho zmákne míň než ty tak taky nesportuje. V tomto s tebou absolutně nemůžu souhlasit, to poměřování je dětinské a to neustále skloňuješ slovo chlap. :-l

Malý plemena a malý foťáky nejsou pro správný chlapy a správnej chlap je jen ten, co je aspoň tak velkej jako PL. Když se s timhle člověk smíří, tak je to ok, ne? :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod reign 2. 10. 2015 21:24

a já kokot jsem si hned měřil obvod stehna a říkal jsem si, že to sem psát nebudu, protože nevím kde se to měří, aby mi to PL nezpochybnil
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 2. 10. 2015 21:26

reign

:D :D :D

PS:
obvod stehna musíš měřit přes ledviny :D
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 21:28

Když už se řeší A2 (a co teprve A1) tak jsem si vzpomněl jak jsem na zakladce byl linej běhat s drakem, tak jsem vzal naviják na ryby, kamarád šel na druhou stranu louky a já navijel o život. Většinou jsem lital nejvejs, Puntik by mě pochválil, neb jsem se nezadychal a vyhrál jsem pomocí myšlenky.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 21:29

Puntik: ze ses sklerotickej a nepamatujes si, co vse napises je jedna vec, ze ses ale tak pitomej, ze to nevidis, ikdyz te odcituju, tak to je masakr.LOL

reign: to je klidne mozne, ale svuj postoj vzdy zduvodnim. Jak u psu, tak ted u sportovcu. Neplacam nic, co bych nedokazal zduvodnit ci obhajit, nejsem Puntik.

itokar: az na to s tou prevahou souhlasim. V nicem nejsem mistr sveta, obrazne receno, ale jsem natolik zkuseny atlet(s nezpochybnitelnymi drobnymi uspechy), abych se prirovnani pincesu ke squashi opravnene zasmal. Tim spis, kdyz to napise nekdo, kdo sve sportovni "uspechy" nazyva "trenuju pod trenerem". To je velkej fail.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 21:29

Ja se klidne priznam, ze jsem si jeste nikdy obvod stehna nemeril a vlastne me to ani nezajima... Dokonce jsem se na to tema ani s nikym nikdy nebavil.

Posledni uroven pomerovani, kde jsem se ucastnil byla kratce po vysoky, ale tam si vsichni naivne pomerovali auta a kdo to ma vic vytuneny. Od te doby sem z toho "kdo ho ma vetsiho" nejak vyrostl. Dokonce ani klasiku "nase dite toho umi nejvic" nejak v okoli nepozoruju.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 21:31

Jinak já jsem poměrně na sport levej, jsem dost nemotorně a na kolektivní sporty nepoužitelnej. Jsem rád že ten běh mi jde tak nějak sám a nebeham přes paty. Ještě mě vcelku láká lezení, tam vyuziju svou výšku a snad i sílu.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 10. 2015 21:34

Trochu se to zašmodrchalo, když jsem reagoval na posléze upravený příspěvek tím, že chytří modeláři větroně větších kategorií nevytahovali za lanko jako draka, ale používali motorových navijáků napřed z upravených mopedů Babet, po jejich zákazu ze startérů osobních aut. :-)

Zdravím
Naposledy upravil Puntík dne 2. 10. 2015 22:07, celkově upraveno 3
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 21:34

Dokonce existují i ženy co budou mít obvod stehna větší jak PL, domů bych to ale nechtěl.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 2. 10. 2015 21:35

ani já ne :D
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 2. 10. 2015 21:40

Ani já ne. Ale mám. :-)
pemar
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka